הזמנה לפרזנטציה – תחנת רדיו אינטרנטית – רדיו חברתי

תחנת רדיו אינטרנטית חדשה – "רדיו חברתי" – תיפתח בקרוב ותמתח את המושג "רדיו" מעבר לגבולות הקונבנציונאליים. המקימים מזמינים אתכם לפרזנטציה ראשונה של תחנת הרדיו

"רדיו פרטי", סדנת רדיו ייחודית בבית הספר לתקשורת של המסלול האקדמי המכללה למנהל.

סטודנטים הלומדים בסדנא זו המתקיימת זו השנה השנייה, הקימו עד כה במסגרת לימודיהם מספר תחנות רדיו –  ובהן רדיו "האוזן בר", רדיו מוניציפאלי לעיריית ראש-העין, רדיו לפעוטות בשם "מינימי", ותחנת רדיו ייעודית – לרגל אירועי ה- 30 להיווסדו של המסלול האקדמי המכללה למינהל.

כסטודנטים, עמלנו על פיתוח נגן אינטרנטי ייחודי וחדשני, העושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כיום, המותאמות לצרכיו של הלקוח הפוטנציאלי, בעל יכולות דינאמיות להתאמה ולשינויים בזמן אמת. הנגן כולל את כל "אבות המזון" המוכרים של רדיו מסורתי, אך בנוסף מציע  ניצול של כל היכולות שמאפשר הפס הרחב לגולשים: תכנים להאזנה בכל זמן ובכל מקום – on demand, אפשרות לשילוב קליפים, ווידיאו, טקסטים ותמונות.

האתר עצמו מעוצב גראפית בצבעים המאפיינים את הלקוח, בשילוב לוגו ותמונות הניתנים לעדכון בכל עת.  

**************

 רדיו חברתי הינו רדיו אינטרנטי בועט ואקטיבי, אשר תכניו מותאמים לכל מי שהמקום בו הוא חי חשוב לו, החל מהאוויר שאותו אנו נושמים ועד למיסים שאותם אנו משלמים. הרדיו עוסק בתכנים חברתיים משלל צבעי הקשת ושם לעצמו מטרה לנסות ולהשפיע על הסביבה שבה אנו חיים ולעודד מודעות ציבורית חברתית. הרדיו מהווה פלטפורמה אחרת, המרחיבה מודעות ציבורית ומסייעת לעורר את הצד הרדום בכל אחד ואחד מאיתנו.

קהל היעד מהווה את כל גווני האוכלוסייה ועל כן יכיל הרדיו תכנים רבים כגון: כתבות, פינות, וראיונות אשר יעלו ב-On Demand ויעסקו בתרבות, כלכלה, איכות סביבה, הגות, חינוך, ראיונות עם אנשי רוח, פוליטיקאים ועוד. כל זאת על מנת להביא לידיעת הציבור הרחב מידע חשוב וחיוני על מנת שיחיה עם מודעות וייקח חלק בדיונים ציבוריים שונים והחלטות הרות גורל בנוגע לחיים של כולנו.

נשמח לארח אתכם להצגה לא מחייבת של תחנת הרדיו שפיתחנו ובה נדגים את תכונות הנגן ותכנים לדוגמה שהועלו אליו. הפרזנטציה תיערך באולפן הרדיו של בית הספר לתקשורת, המכללה למנהל (רח' שושנה פרסיץ 9, קריית החינוך, תל אביב) בתאריך 17.06.09 בשעה 18:00.

 

ליצירת קשר ואישור הגעה אנא פנו ל- אסף -052-5571801

                                                             ניר – 050-4310070

לפרטים נוספים: ליאור רחמני, מנהל קול הקמפוס, lamapil@106fm.co.il, 052-4598654

Tags: , ,

Leave a Reply