חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

הצטרפו למאבק למען תחבורה ציבורית הוגנת בירושלים

נושאים מידע על פעילויות, שיכון ושלטון מקומי, תחבורה ב 19.02.09 6:03

התחבורה הציבורית בירושלים אינה מה שניתן היה לקוות. אחרי זמן רב של השלמה עם המצב, החליטו יוסי סעידוב ואהוד עוזיאל לקחת את העניין לידיהם ולנסות לשנות את המצב. מעוניינים להצטרף למאבק?

שלום לכם

כולנו מרגישים את זה, כולנו סובלים מזה, כל הזמן אנחנו מדברים על זה, עכשיו הגיע הזמן לשנות את זה. התחבורה הציבורית בירושלים היא בלתי נסבלת, ובשנים האחרונות חלה התדרדרות משמעותית במצבה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למפגש ראשון של תושבים ירושלמים במטרה להקים תנועה של תושבים לשיפור ולייעול את התחבורה הציבורית בעיר.

בישיבה הראשונה ננסה להגדיר את הבעיות ואת דרכי הפעולה לפתרונן. כל אחד מאתנו יכול לעזור. גרפיקאים יכולים לעזור לנו לעצב לוגו וחומרי פרסום, צלמים יכולים להשיג תמונות וסרטונים של תחנות ואוטובוסים מלאים בנוסעים, מתכנתים יכולים לסייע בהקמת אתר אינטרנט, אנשי תקשורת יכולים לערוך את אתר האינטרנט ולסייע בפרסום כתבות בעיתונות, עורכי דין יכולים לתת סיוע משפטי, אנשי רווחה יכולים לעזור לנו להגיע לאוכלוסיות החלשות שצריכות את התחבורה יותר מכל אחד אחר, פרסומאים יכולים להציע סלוגן וכן הלאה והלאה.

הפגישה הראשונה תתקיים בביום ראשון הקרוב בתאריך ה-22.2.09 בשעה 20:00 בדיוק במרכז תרבות עמים ונוער, רחוב עמק רפאים 12, במושבה הגרמנית.

אם הנושא מעניין אתכם, אתם מעונינים לקחת בו חלק, להיות מעודכנים או/ו להשתתף בפגישה, אנא שלחו אלינו מייל עם שמכם ומספר הנייד שלכם. אתם מוזמנים להעביר את ההודעה הזו למי שנראה לכם מתאים. זוהי הודעה חד פעמית, אם אתם מעוניינים להיות מעודכנים בפעילות – אנא שילחו לנו מייל.

תודה, ולהתראות

 

אהוד עוזיאל – [email protected]

יוסי סעידוב – [email protected]

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , ,

2 תגובות

 1. איזבל ריצ'רד :

  יוזמה מעולה! הנה כמה רעיונות:
  – קו 19: תמיד מלא בשעות מסוימות, זה מלחמה כדי לעלות עליו. במקום לתגבר אותם ב-2 אוטובוסים, שאחד תמיד יוצר מלא והשני ריק לגמרי, צריך פשוט אוטוביסים ארוכים.
  – שהאוטובוסים יעמדו בזמן! ושיפתחו את המסכים המודיעים את הזמן בו יגיע אוטובוס לתחנה לפי מיקומו (כמו שיש בקרן היסוד – שלא עובד)
  – שתהיה סדנא לנהגי אוטובוס על איך לנהוג רגוע!

 2. דליה :

  איזבל
  לדעתי, עלייך להפנות את הרעיונות שלך במכתבים לאגד ולעיריית ירושלים. את מוזמנת לשלוח עותקים של המכתבים לאתר "עבודה שחורה" לפרסום. כך גם יהיה מעקב פומבי לטיפול בעניין.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.