חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

בחירות 2009: מטה העבודה בירושלים זקוק למתנדבים

נושאים פוליטי ב 13.01.09 6:02

אילן שפירא, יו"ר מטה מפלגת העבודה בירושלים, פונה בבקשה לעזרה במטה הבחירות של העבודה בירושלים, לקראת הבחירות הכלליות שיתקיימו בחודש הבא

מדינת ישראל מצויה בתקופה קשה בה מיטב בנינו עמלים יומם וליל על הגנת דרום הארץ מפני ההתקפות הרצחניות של מחבלי החמאס ולב כולנו עמם.

יחד עם זאת, ובזכות זאת, החיים נמשכים ובעוד 30 ימים יתקיימו הבחירות.

למרות המצב הביטחוני ובראיית אורך חיי ממשלה של כ- 3 שנים (בממוצע), בחירות אלה יכריעו, יותר מכל, במאבק בין שתי תפיסות עולם כלכליות. הסוציאל-דמוקרטית שלנו והניאו-ליברלית בה מאמינים הן הליכוד בראשות נתניהו והן קדימה בראשות לבני ובראון.

המשבר העולמי הביא את מרבית מדינות העולם להבין כי הגישה הניאו-ליבראלית לא עובדת. ראינו איך בארה"ב ובאירופה הממשלות חוזרות לכלכלה סוציאל-דמוקרטית ומלאימות בנקים וחברות ענק. רק אצלנו שר האוצר של קדימה ואנשי הליכוד ממשיכים להאמין בכוחות השוק, בכוחה של "היד הנעלמה" והם לא מבינים שמה שנעלם זה הפנסיות והחסכונות שלנו, זה מקומות העבודה שלנו וזו יכולתו של מעמד הביניים לכלכל עצמו בכבוד.

מפלגת העבודה הצליחה בכנסת האחרונה להגדיל את שכר המינימום מכ- 3,200 ₪ לכמעט 4,000 ₪ לחוקק את חוק הקופאיות לקבל תקציב של כ- 1.5 מילארד ₪ לנוער בסיכון, להגדיל את קצבאות הזקנה, להאריך את חופשת הלידה ועוד דברים רבים לטובת הציבור, ואנו חייבים לדאוג שפעילות זו תימשך.

לצורך הצלחת הפעילות בירושלים אנו מבקשים את עזרתכם. אנו זקוקים לכם בשיכנוע המשפחה והשכנים. אנו זקוקים לכם בהתנדבות לפעילות ואנו זקוקים לכם בעזרה ביום הבחירות.

אנא צרו קשר עם המטה (רצוי בפקס או במייל חוזר) ונשלב אתכם בפעילות.

מטה הבחירות של מפלגת העבודה בירושלים פועל, וממוקם בסניף המפלגה ברח' אלחריזי 9.

טל': 02-5671364 

פקס: 02-5661258

בתודה

אילן שפירא, יו"ר המטה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , , , , , , ,

4 תגובות

 1. נשלח במייל :

  אילן שלום,

  1. מפלגת העבודה אינה מקשה אחת סוציאל-דמוקרטית בציר הסוציאליסטי-קפיטליסטי אלא שתי מפלגות.
  בקצה האחד ניצבים הלוחמים למען שכר המינימום (עמיר פרץ), חופשת הלידה (יחימוביץ') ושאר מהלכים ס"ד מבורכים שתאמו את מצעה המשובח. בקצה השני – קפיטליסטים גמורים בדיוק כמו ביבי (מלבד הבדלי סגנון), דוגמת שרי העבודה הרצוג בן אליעזר ושמחון שקידמו הפרטות בתחומי אחריותם.
  לכך יש להוסיף את וועדת שוחט שהמלצותיה בנושא שכ"ל היו התרחקות נוספת ממודל מדינת הרווחה הס"ד.

  2. שתי מערכות הפריימריס בעבודה הראו נסיגה למחנה הס"ד ועלייה למחנה הקפיטליסטי, ולכן רק טשטשו את ההבדל בין העבודה ובין קדימה והליכוד. ההתהדרות של ברק וחבורתו בתואר "סוציאל דמוקרטים" היא בדיחה עצובה על חשבוננו.

  3. לא רק שאנשי ברק קידמו הפרטות בתחומי אחריותם (תשתיות, חקלאות, רווחה), אלא שחלק מהמהלכים הנכונים מנק' מבט ס"ד הוקפאו עם עלייתו של אהוד ברק לשלטון, למשל שכר המינימום. זו חוצפה שאין כדוגמתה להתהדר עכשיו בהישגי העלאת שכר המינימום כאשר המחנה השולט במפלגה היה זה שסיכל את מאבקו של עמיר פרץ למען הנושא.

  4. עלויות המלחמה השנויה במחלוקת שיזם ברק יבואו על חשבון החלשים בחברה, כפי שקרה עם שכר המינימום בעקבות מלחמת לבנון השנייה. במקום להקפיא הטבות מס לעשירים – קיצצו אצל החלשים ביותר, ולמהלך זה היו שותפים רציניים מתוך מפלגת העבודה בראשם "החברתי" בוז'י הרצוג, שהיה למעשה סוכן של אולמרט והירשזון בתוך המפלגה.

  5. ההישג בקצבאות הוא הישג של ש"ס והגמלאים לפחות כמו של העבודה אם לא יותר. מפלגת העבודה הוכיחה (גם בהסכם עם לבני שנותר על הנייר) שהיא רצה לקואליציה במחיר מבצע ומן הסתם תרוץ גם לקואליציה עם ביבי "בגלל מצב החירום" תמורת תיק האיומים האסטרטגיים, תיק החקלאות או תיק הביטחון – כתלות במס' המנדטים שלה.

  6. הבאת תקציבים לטובת נוער בסיכון כאשר תקציבים אלו אינם מלווים בתקנים אלא במיקור חוץ והפרטה – זו לא מדינת רווחה ולא סוציאל דמוקרטיה.

  7. ולבסוף, המנהיג של מפלגת העבודה הוא האחראי העיקרי להסטת מוקד מערכת הבחירות מהתחום הכלכלי-חברתי אל הנושא הבטחוני ואל השאלה מי מוצלח יותר בניהול הסכסוך (שהרי שלום או אפילו בטחון כבר איש מהמנהיגים אינו מבטיח לנו).

  אז … שלא יעבדו עליכם!

  איתי אשר
  כבר לא חבר מפלגה.

 2. אריה :

  מסכים עם כל מה שכתב איתי ועוד דבר קטן ומשמעותי.
  אתמול הצביע העבודה בעד ההצעה הגזענית למנוע מבל"ד להתמודד לכנסת. כלומר כפי שכבר הבהיר איתי סוציאל הם לא עכשיו הם הוכיחו (פעם שנייה כבל – כמו בשיריונים…) שגם דמוקרטים הם לא.
  מפלגת העבודה איננה סוציאל דמוקרטית אנשי עבודה שחורה, יסו"ד, המשמרת הצעירה בירושלים ועוד, אתם עלה התאנה היפה שמכניס את הקפיטליזם הלאומני לכנסת. תפסיקו.

 3. ירדן :

  חוצפה. מי שעוזר היום לעבודה נותן יד לפגיעה בדמוקרטיה בישראל. וזה לא עניין של תמיכה או אי תמיכה במלחמה.

 4. אביעד :

  הייתי מגיע לעזור אבל אני קודם צריך לתקוע לעצמי מסרגה בעין.

  (ולעבור לגור בירושלים)

  (ולחזור לתמוך בעבודה)

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.