חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

עיזרו לנו לשלוח את אולמרט הביתה – בקשת אופיר פינס ומוטי אשכנזי

נושאים פוליטי ב 13.05.07 10:33

דיווח מאוהל המחאה בירושלים מאת יוחאי:

ביום קר וגשום, ביקרתי באוהל המחאה בירושלים. ברחוב עזה, בסמוך לבית ראש הממשלה, נמצא אוהל המחאה של ח"כ אופיר פינס וכמה חבר'ה צעירים ואופטימיים. תהליך הפלתו של אהוד אולמרט ארוך. נקודת הציון הקרובה היא כינוס מרכז מפלגת העבודה ביום שישי, 18.5 בתל אביב. על הפרק: המשך הישארות תחת ממשלת אולמרט או עזיבתה המיידית. כך תוכלו גם אתם לסייע ליציאת מפלגת העבודה מהממשלה ולקידום הפלת אהוד אולמרט מראשות הממשלה.

אוהל המחאה של איתי וזכרי בירושלים נמצא ברחוב עזה, בסמוך לבית ראש הממשלה. אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלהם [הקישור אינו בתוקף], ולחתום על העצומה. אלפים כבר חתמו על העצומה במאהל עצמו, והחתימות טרם מופיעות באתר האינטרנט. הם זקוקים לעזרה במאהל. צרו איתם קשר.

בשבת האחרונה התארח שם מוטי אשכנזי לדיון ציבורי, יחד עם אנשי "אחריות אישית", שיצרו שיירת מכוניות לירושלים. אשכנזי דיבר על אובדן האידיאולוגיות, אובדן הבושה ואובדן הסולידאריות בחברה הישראלית. הוא קרא לאזרחים להצטרף למפלגות ולפעול לכך שהנבחרים יקיימו את הבטחותיהם. הוא מאמין שהחברה הישראלית עוברת כרגע תהליך הטהרות.

מוטי אשכנזי

למי שלא מכיר, אשכנזי היה יוזמה ומנהיגה של המחאה הציבורית ששטפה את הארץ בעקבות מלחמת יום הכיפורים. כשועל מחאות ותיק, ביקש אשכנזי מהמשתתפים לגלות סבלנות ונחישות.
עצה של בעל ניסיון למוחים: בכל הפגנה, לקבוע מועד להפגנה הבאה.
אשכנזי פועל כיום בתוך מפלגת העבודה, ומנסה לרענן את האידאולוגיות. הוא חורש את הארץ ועורך כנסים.
כיום הוא תומך באופיר פינס לראשות העבודה, ומדגיש כי התמיכה היא על תנאי. הוא יתמוך בפינס כל עוד פינס פועל לתיקון דרכי המפלגה.

גם אופיר פינס היה באוהל המחאה. על פי איתי וזכרי, הוא נוכח שם במשך שעות ארוכות. כשהצגתי את עצמי כפעיל בעבודה שחורה, חייך אופיר פינס ואמר שהוא נכנס לאתר פעם ביום-יומיים, ובירך את פעילותנו.

אופיר פינס

ולמעשים: מרכז מפלגת העבודה מתכנס ביום שישי, 18.5 במלון דן פנורמה בתל אביב. הנושא שעל סדר היום: הישארות בממשלה או עזיבתה. ההצעה תעלה להצבעה בקרב חברי המרכז. המטה של אופיר פינס פועל כדי לקבל החלטה על יציאה מהממשלה.

רוצים להשפיע? צרו איתנו קשר, ונדאג להקצות לכם רשימת טלפונים של חברי מרכז מפלגת העבודה. ואז מתקשרים, משכנעים, ומנצחים.

יציאתה של מפלגת העבודה מהקואליציה תאיץ את נפילת אולמרט, אחד מראשי הממשלה הגרועים שהיו לנו, הן מבחינת השחיתות, הן מבחינת חוסר מדיניות החוץ, והן מבחינת המדיניות הכלכלית שלא השתנתה באופן מהותי מאז ימי הממשלה הקודמת.
אני כבר לקחתי דף עם רשימה של חברי מרכז. אתם בהחלט מוזמנים להצטרף.

נערך על ידי יוחאי
תגיות: , , , ,

תגובה אחת

  1. ברנע :

    אופיר פינס הוא המועמד היחיד במפלגת העבודה שמציג חלופה ערכית לליכוד ומיצובה מחדש כאלטרנטיבה שלטונית.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.