שלא נתבלבל

שהניצחון בבחירות לשכת עורכי הדין לא ירדים אותנו. שלא נתבלבל.ההפיכה המשטרית כבר כאן ושיטת הסלאמי הפולנית לא חיכתה לאות מבית הנשיא

מאת: יעקב לקס
שיטת הסלאמי רשימה חלקית:
שיטת הסלאמי החלה לפעול הרבה לפני כינון הממשלה הזו.
שיטת הסלאמי החלה לפעול עם התחלת הפעילות של פורום קהלת ועם השהיית חשיפתה עד לא מזמן.
שיטת הסלאמי זו השלטת נערי הגבעות החברים בממשלה על הנעשה בגדה המערבית, לשעבר, של ממלכת ירדן ועכשו הרשות הפלסטינית. שיטת הסלאמי היא הנצחת הכיבוש, שהוא המשחית הגדול של החברה הישראלית והסכנה העיקרית לקיומה של מדינת ישראל.
שיטת הסלאמי היא מתן סמכויות כליאה מנהלית, עיכוב יציאה מארץ ושאר התעללויות בידי מי שבמהלך פעילותו הפוליטית הוגשו נגדו ארבעים ושישה כתבי אישום, מתוכם הורשע בשמונה עבירות פליליות, בהן התפרעות‏, תקיפת שוטר‏, הסתה לגזענות ותמיכה בארגון טרור.
שיטת הסלאמי היא מתן סמכויות חלוקת ג'ובים בידי השר אמסלם, מה שיביא להקרסת השרות הציבורי. זה מה שקרה בדואר, שעכשו מנסים לתקן ואמסלם מנסה לבלום את התיקון דרך פיטורי המנהל והחלפתו במקורב.
שיטת הסלאמי זה חוסר התגובה של הכנסת על דברי הבלע של "ח"כ" אלמוג שאיים לפוצץ כנס של פורום המשפחות השכולות.
שיטת הסלאמי זו הקמת זרוע תשתיות ביחידת "יואב" לטובת ליווי עבודות פיתוח וזה כחלק מ"קידום התיישבות הבדואים" באחריות שר האוצר, השר לבטחון לאומי והשר לשוויון חברתי, שמתכוונים לייבא את שיטות ההתעמרות שלהם מהגדה המערבית לתחומי ישראל. למה שכאן לא תהיה מלחמה כמו שם?
יש עוד הרבה סלאמי, הקוראים מתבקשים להשלים את הפרוסות החסרות.

Tags: ,

Leave a Reply