חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מרצ-התנועה החדשה דוחה את קמפיין הבחירות

נושאים מידע על פעילויות, פוליטי ב 30.12.08 6:02

בעקבות האירועים בדרום הארץ ובעזה, הוחלט בתנועה החדשה-מרצ לדחות את כל מהלכי הקמפיין שיועדו להתקיים בזמן הקרוב, ובכלל זה את כנס השקת קמפיין הבחירות

להלן ההודעה: 

לאור האירועים ביישובי הדרום ובעזה החליטה התנועה החדשה-מרצ לדחות את כנס השקת קמפיין הבחירות שהיה אמור להתקיים ביום שלישי השבוע. אנו מקווים שהשקט ישוב לשרור בגבולותינו ונוכל לקיים את אירועי פתיחת הקמפיין במהרה.
בנוסף לדחיית אירוע ההשקה החליטה התנועה החדשה-מרצ לבטל את כל מהלכי הקמפיין שיועדו להתקיים בימים אלה. אנשי התנועה החדשה-מרצ, ובראשם היו"ר חיים אורון (ג'ומס), מקדישים את רוב זמנם לטיפול בנעשה בחזית הדרומית. 
בהודעה שפרסם ג'ומס עם פרוץ הפעולה הישראלית בעזה נאמר: "בשלב הנוכחי ולאחר שצה"ל פעל ברצועת עזה, יש אינטרס ישראלי עליון להגיע מוקדם ככל האפשר לחידוש הסכם הפסקת האש. ביטחון תושבי הדרום ושלומו של גלעד שליט מחייבים משנה זהירות מפני הרחבת הפעולה ובעיקר מפני פעולה קרקעית שמשמעותה שקיעה בבוץ העזתי שלעומתו הבוץ הלבנוני רדוד".
הצוות האסטרטגי של התנועה החדשה-מרצ מתכנס מדי כמה שעות להערכת מצב לנוכח ההתפתחויות. כרגע אנו בדעה שמוטב לשני הצדדים להגיע לשולחן הדיונים בסיוע תיווך מצרי או בינלאומי ולחדש את הסכם הרגיעה. מכאן יוצאת קריאה לכל הצדדים לפעול במתינות ומתוך שיקול דעת על מנת להביא להפסקת האש. 
אנו מודים לכולכם על הנכונות לקחת חלק באירוע הפתיחה של הקמפיין.

 

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.