דמוקרטיה במדרון – עריצות הרוב כלפי המיעוט בהודו

אחד מסימני הנסיגה בדמוקרטיה הוא התגברות עריצות הרוב כלפי המיעוט ופגיעה בזכויותיו. בישראל חוק הלאום פוגע בזכויות הערבים. בהודו, ממשלת אסאם תמחק מרשימת אזרחיה כ-7 מיליון מוסלמים

בעוד כמה ימים הודו תמחק מרשימת האזרחים שלה עד כ-7 מיליון מוסלמים במדינת אסאם, רק בגלל שהם מדברים בשפה הלא נכונה ומאמינים באלוהים הלא נכון.

משפחות שלמות עלולות להיקרע ולהינטש במחנות מעצר.

כך מתחיל רצח עם – כך גם התחיל הסיוט של בני הרוהינגיה. וכל ×–×” קורה בשקט בשקט. אם נקים עכשיו צעקה גדולה ונקרא למזכ"ל האו"ם ולממשלות חשובות להתערב, נוכל לעצור את הזוועה הזו לפני שהיא תתחיל:

ממשלת אסאם כבר החלה בשקט בבניית כלא חדש ובגיוס כוחות. 

בדומה לממשל בורמה אשר התקיף את בני הרוהינגיה, הממשלה בהודו טוענת כי הם פועלים נגד מהגרים בלתי חוקיים מבנגלדש. אבל הרוב המוחלט של האנשים המותקפים הם אזרחים מוסלמים עניים שאינם יודעים קרוא וכתוב ואשר אין ברשותם "מסמכים נאותים". וזה בגלל שהם לא הזדקקו להם מעולם!

מזכ"ל האו"ם, אנטוניו גוטרש, התחייב להילחם עבור אלה שאינם יכולים: "אני ארים את קולי. אני אפעל. אשתמש בזכויות שלי כדי להילחם למען הזכויות שלכם."  אנו מוכרחים לגרום לו לעמוד מאחורי המילים האלה מכיוון שלמוסלמים הבנגלים בהודו אין מי שידבר בשמם בבמה העולמית — חוץ מאיתנו. חתמו על העצומה למטה ויחד נוכל לחסום את הדרך לרצח עם באסאם:

הלאומנות ההינדית הארסית בהודו עומדת מאחורי הצעד האגרסיבי ×”×–×” אשר יהפוך מיליוני מוסלמים לחסרי מדינה ולפגיעים. ההיסטוריה לימדה אותנו ×›×™ לתנועות הללו אין גבולות, חוץ מאלה שהאזרחים מציבים להם. בואו נמתח קו אדום באסאם ונשלח מסר למדינות בכל מקום — אנחנו רואים אתכם.

בעוד כמה ימים הודו מתכננת למחוק עד 7 מיליון מוסלמים מרשימת האזרחים שלה ומאוחר יותר לזרוק אותם למחנות מעצר. כך מתחיל רצח עם. אבל כמעט אף אחד אינו יודע על כך! אם מספיק מאיתנו יתריעו על כך כעת, נוכל לגרום לאו"ם ומדינות חשובות אחרות להתערב ולעצור את זה. הצטרפו כעת:

חתמו על העצומה

מידע נוסף:

נ.ב. נשמח מאוד להוסיף מקורות בעברית. זה גם חלק מהבעיה: התקשורת העולמית אינה מדווחת על הנושא ולכן אנו זקוקים לחתימות שלכם! הנה מידע באנגלית:

יותר מ-7 מיליון אנשים, כולל 2.9 מיליון נשים נשואות התבקשו להוכיח את אזרחותם כחלק מתרגיל ענק (אל ג’זירה)
https://www.aljazeera.com/indepth/features/assam-counts-citizens-muslims-fear-left-180530080633948.html

חסרי מדינה באסאם (דה אינדיאן אקספרסס)
https://indianexpress.com/article/opinion/national-register-of-citizens-5030603/

אסאם: אין זכויות בסיסיות לאלה אשר נכשלו בבדיקת מרשם האזרחים (טיימס אוף אינדיאה)
https://timesofindia.indiatimes.com/india/assam-cm-no-fundamental-rights-for-those-failing-nrc-test/articleshow/62344296.cms?from=mdr

צדם האפל של הומניות וחוק: הצצה למרכזי המעצר לזרים באסאם (Scroll.in)
https://scroll.in/article/883936/assam-citizens-register-detention-centres-for-foreigners-offer-a-glimpse-of-the-looming-tragedy

אסאם רואה עליה במספר ההתאבדויות לקראת פרסום טיוטת מרשם האזרחים הלאומית בעוד 20 יום (ניוז קליק)
https://newsclick.in/final-nrc-draft-be-released-20-days-assam-witnessing-rise-suicides

אסאם מחפשת 150 חברות צבאיות לפני פרסום מרשם האזרחים הבא (אקונומיק טיימס)
https://economictimes.indiatimes.com/news/politics-and-nation/assam-seeks-150-companies-of-central-forces-ahead-of-next-nrc-publication/articleshow/64394147.cms

 

נשלח לנמענים על-ידי אוואז

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , ,

Leave a Reply