postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » מול 99% בני-תמותה, 1% אלים כועסים ומענישים

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מול 99% בני-תמותה, 1% אלים כועסים ומענישים

נושאים דעות, פוליטי ב 14.01.18 0:45

איך מתנהל שלטון של כיבוש? האם בעקבות פרסום הקלטת יאיר נתניהו צריך לאסור על האזנות?

מאת: ק. טוכולסקי

 אלים כועסים ומענישים

במדינה היהודית שלנו עושה רושם שהממשלה מתייוונת ומתקנאת דווקא באלי יוון. כשם שאלי יוון לא סבלו פלישות לאולימפוס כך גם הפוליטיקאים שלנו, מורמים מעם שנוסעים ברכבי שרד מוקפים במאבטחים על חשבון הציבור, כל זה בזמן שהם גוזלים אותו עושקים אותו ואונסים את בנותיו העניות, לא מוכנים שלאולימפוס שלהם יפלשו. ממש כמו האלים הקדמונים גם משרתי בעלי ההון שלנו, שחושבים עצמם לאלים, לא מוכנים שפשוטי העם יכנסו למשכנם, יחזו בהם כשהם לא מוכנים לכך, כשהם לא מאופרים כפסלי שיש, עדויי כתרים ומפורכסי פנים באולפן תקשורת מול עיתונאי חצר,  אלא כמו שהם מאחורי הקלעים, בשר ודם, כפי שהם נראים כשהם  מלקקים את אחורי אדוניהם, או שולחים ידיהם למודות לקיחת השוחד אל גופן של בנות העניים. לא כמו אלוהי ישראל אלא כמו אלי יוון כך גם הפוליטיקאים שלנו, מתרפסים בפני ההון, יענישו אותנו שהעזנו למרוד בשרירות הלב של יושבי האולימפוס.

בשבוע שעבר אירע פיגוע ליד חוות גלעד, חלק מהמאבק המתמשך של הפלסטינים לשחרור נגד מי שגוזלים את אדמותיהם, עצמאותם וכבודם. ככל שהצער גדול על כל מי שנהרג במלחמה המיותרת הזו, אין לנו מה להלין על כך שעם כבוש, שנאנק תחת עול הכיבוש נלחם בנו באמצעות טרור של חלשים. ככה זה עובד וככה זה יהיה עד שהכיבוש יגמר. אבל את האלים זה הרגיז, שוב, קצף על שפתותיהם ירדו הם מאולימפוס השחיתות שלהם להרביץ את נקמתם. על כל הרוג נבנה 1,000 דירות, סימנו הפורעים של ממשלת הימין את תג המחיר. כאילו זה יעזור. בנו עוד מאה אלף דירות, לא אנחנו נירש את הארץ. כמו המתנחלים הגרמנים במזרח אירופה, כמו המתנחלים הצרפתים באלג'יר, גם אנחנו נמצא את עצמנו יום אחד ללא הקולוניה ונשלם את המחיר על אחזקתה המיותרת.

יצאו להם בני אלים, מדושני עונג ומרופדי כיסים לבלות, להותיר זרמתם על גופן של עניות בנות עניים, וכל זה על חשבון הציבור ומה המסקנה של ממשלתנו, צריך לאסור על האזנות. האזנות הן נשקו של החלש. נשקו של מי שמתעמרים בו ורוצעים אותו, היכולת להקליט את מבצע העבירה בעודו מבצע עבירה היא כלי נשקו של מי שאין לו כסף לעורכי דין צמרת שמכירים שטיקים ושופטים, למי שאין לו משטרה ויכולת לשכור בלשים פרטיים או עיתונאים שיכפישו את יריביו. בעידן ההקלטה בכל מכשיר נייד, נהיו החלשים בעלי התושייה והעוז חמושים בכלי שיאפשר להם לתעד בקלות עוולה של פריצים פרוצים כמו שהיה במקרה של ביבי הבן. אז מה יעשו שרי ישראל, יאסרו על ההקלטות. יגזלו את כבשת הרש הפלילית, את נשקם של החלשים, את היכולת שלהם לחשוף את קלונם של שרים סוררים, ובעלי שררה מושחתים. זה השלטון שלנו ואלו פניו.

כי בושה אין להם והם פה בשביל לתת ולקחת. לתת לתורמים שלהם, לאנשים שגידלו אותם בכיס מילדות, שבחרו בהם כשהם עוד היו צעירות וצעירים והכניסו אותם לפוליטיקה כשהם כבר כבולים כמריונטות למפעילים. להם למפעילים שלהם, לאוחזים בחוטים השקופים של תאטרון בובות האבסורד הזה הם תמיד יתנו, עוד ועוד. מאתנו ה-99%, העמלים, הנתמכים, האנשים שחושבים כל חודש איך הוא יגמר, שכירים ובעלי עסקים קטנים, עובדי קבלן ועוסקים מורשים הם תמיד ייקחו עוד ועוד ואם נבוא בדרישות, יענו אותנו בלי רחמים. אם נשתמש נגדם בנשק של חלשים, הם ינקמו בצורה מכוערת ומכאיבה. ככה הם עובדים כמו בני אלים וחצאי אלים העושים את עבודתם המלוכלכת של יושבי האולימפוס נגד בני התמותה.

לנו בני התמותה, האנשים הנושאים בנטל, הנגזלים, המשרתים והעובדים, הנתמכים והעומלים, מי שמהווים את רוב בנות ובני הארץ, נשאר רק להפנים שהשלטון הזה הוא השלטון שהבאנו על עצמנו. שנבחרי ציבור כמו אילן גילאון ועיידה תומא סולימאן, עמיר פרץ ודב חנין, איימן עודה, סתיו שפיר ויוסי יונה לעולם לא ינהגו בנו כך ממרומי השלטון אם רק נביאם לשם. אנחנו לא צריכים את שלטון המושחתים ואת נקמות האלילים היוונים שלהם בבני התמותה המבקשים צדק. אנחנו צריכים להחליפם.

נערך על ידי דליה
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.