חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

ארדן ואלשיך  חייבים להתפטר

נושאים דו-קיום, דעות ב 23.01.17 22:58

השר לביטחון פנים ומפכ"ל המשטרה, בסיוע דוברת המשטרה, הובילו מסע הסתה שהתבסס על עובדות לא בדוקות במקרה הטוב, ושקריות במקרה הרע

מאת איתן קלינסקי

השר לביטחון פנים, גלעד ארדן, ומפכ"ל המשטרה, רוני אלשיך, נושאים באחריות להפצת עלילת דם. שניהם נושאים יום-יום בתפקיד החשוב של הבטחת חיי אזרחי המדינה, תפקיד המחייב לרגישות רבה לחיי אדם, אבל הם אלה שהובילו בשבוע האחרון מסע הסתה, המבוסס על אי אמירת אמת, ולמעשה מבוסס על קביעות שקריות. אם נעשה להם הנחה גדולה, הם התבססו על קביעות לא בדוקות.

שני האנשים האחראים לביטחון חיינו כשלו, כשנתנו דרור לזדון ולעלילה, המספסרים בחיי אדם. הם העניקו לתקשורת מידע כוזב בקביעה נחרצת, המשייכת לארגון דאעש  קורבן ירי של שוטרים. שניהם הכפישו ללא כל ראיות את המורה למתמטיקה, יעקב אבו אל-קיעאן.

שני האנשים האחראים לביטחון חיינו, שילחו לאוויר חיינו הלחוצים עלילת דם מזוויעה, המשייכת אדם לארגון דעאש, כשהם מתבססים על ממצא בדמות העיתון "ישראל היום", שנמצא בביתו ומתאר טבח אכזרי, שביצע איש עוולה המשויך לדעאש ברחובות ברלין.

בעקבות השר והמפכ"ל השתוללה כבר התקשורת, שקבעה בנחרצות את כל "מקורות ההשראה" של "המחבל". גם דוברת המשטרה לא פסקה לחזור תחת כל מיקרופון ומעל כל מראיין מזדמן, שמדובר ב"מחבל" ובכוונת מכוון לדרוס שוטרים. ובכך המשיכה את הקו שניווטו השר והמפכ"ל.

שר בישראל קובע שהמורה הוא "מחבל", מפקד המשטרה ממהר לכנותו "מחבל מתועב" ודוברת המשטרה ממהרת לדברר את שניהם עם חריצת דין ציבורי, שמדובר בוודאות מוחלטת ב"מחבל" וב"איש דאע"ש",  שרצח שוטר באירוע דריסה, וכל זאת  כאשר לכל הדוברים אין  עדיין מושג מה קרה, שאחרי ארבעים מטר של נסיעה איטית נורה הנהג, רכבו התדרדר והתוצאה הכאובה היא הרת אסון – שני קורבנות חפים מפשע – הנהג והשוטר. שתי משפחות שכולות – משפחת הנהג ומשפחת השוטר. אך כל זה אינו מעניין את המסיתים. אינו מעניינם של השר והמפכ"ל.

שר, מפכ"ל ודוברת קובעים, שמדובר במחבל, כשאין בידיהם הממצא, שיעקב אבו אל-קיעאן נפגע משני קליעים, עובדה שיכולה להיות סיבה לאובדן שליטה על הרכב. אותם שוטרים שירו נתנו לנהג להתבוסס בדמו עוד כעשרים דקות, כשהיה אולי עוד סיכוי להצילו, רק אם היתה ניתנת העזרה הרפואית המידית.

השר גלעד ארדן הוא זה שמיהר לרוץ לתקשורת מחובק עם ראש הממשלה, ושניהם קבעו שהתרחשה ברחבי מדינת ישראל אינתיפאדת הצתות. הוא היה זה שבישר לנו כי 35 מציתי האש כבר נעצרו על ידי המשטרה והם יבואו על עונשם. חלפו כבר למעלה מחודשים, ואחרון נאשמי "אינתיפאדת ההצתות" שוחרר אחרי שהוכח על פי הצילומים, שכל אשמתו שריפת ערימת זבל קטנה ליד ביתו בתוך הכפר אום אל פחם.

השר גלעד ארדן והמפכ"ל רוני אלשיך אחראים לעלילת דם והשתלחות על חברי הכנסת מהרשימה המשותפת שדם השוטר שנדרס באל חירם בנגב הוא על ידיהם. שניהם חייבים ללכת הביתה, ומיד!!

 

נערך על ידי רביב נאוה
תגיות: , , , ,

4 תגובות

 1. נטע :

  המסית המצית.

  המסית המצית –
  לזה קשה לקרוא:
  "אין כלום" –
  כי יש עשן ויש אש ויש דם.
  רק אין נותן את הדין.

 2. נערה :

  מצער, שעם שידע על בשרו לאורך היסטוריה כאובה את אימת עלילת הדם, הולך שולל אחר עלילת דם לה אחראים ראש הממשלה, השר לביטחון פנים ומפכ"ל המשטרה.

 3. רפי לאופרו :

  אני סבור שמי שצריך להתפטר מעיסוקו הקנטרני והבלתי מועיל הוא כותב המאמר.
  מי שסבור בטעות שהוא ממליך המלכים והמבקר הכללי מטעם עצמו של כל מי שזז ועושהמשהו מועיל במדינה.

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה) :

  עושה משהו מועיל?
  אין כלום ולא יהיה כלום.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.