postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » מפלגת העבודה, התנערי והקימי צוות לחימה

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מפלגת העבודה, התנערי והקימי צוות לחימה

נושאים דעות, פוליטי ב 26.12.16 0:28

מנחם פרימן, מותיקי תנועת העבודה וציר בועידת מפלגת העבודה קורא למפלגתו לצאת מהשאננות ולהתחיל להיות אופוזיציה לוחמת, באופן מעשי להקים "צוות לחימה" נגד הרעות שהשלטון גורם, בהן גם סיכון יכולת הקיום של הגמלאים

דעתו של יחיד

ובכן יש 3 מתמודדים על תפקיד היו"ר מול הרצוג המכהן: מרגלית, פרץ ומזרחי.
המערכה כבר החלה והדברים נשמעים. וכשאני שואל את חברי מה, לדעתם, גרם לכניסתם למרוץ של כל כך הרבה מתחרים התשובות מתכנסות אל שני נושאים:

האחד
הרצון העז של "עבודה" להיכנס תחת כנפי ביבי דהיינו: להיות שותפים לשלטון, על כל המשתמע והנובע מכך.  תהליך החיזור ההדדי ארך כשנה שבסופה "טיפטף" ביבי את טיפטופיו על "עבודה" ממרומי מגדל שלטונו ולקח את ליברמן, חסר השכלה ונסיון בטחוניים, להיות שר הבטחון.

רוב מצביעי ה"עבודה" סלדו מהמהלך, כמהלך פוליטי, מכיוון שלא עבורו הצביעו בבחירות. תוצאות סקרי דעת קהל היו שאילו התקיימו הבחירות עכשיו היינו מקבלים 13 מנדטים במקום 24 הקיימים היום. זאת אם נמשיך בשידוך עם ציפי לבני גם בבחירות הבאות.

השני
מפלגת העבודה שותקת. העיתונות ושאר אמצעי התקשורת ריקים מתגובה כלשהי של מפלגת העבודה.  לא שמענו תגובה פומבית של מפלגת העבודה על תקציב המדינה, הכולל כ-300 מיליון ₪ שחולקו לשיקול דעת בלעדי של מספר חברי כנסת מהקואליציה על מנת שלא יקלקלו את אישור התקציב  ועוד …
איך קוראים למהלך כזה ? ? ?

המפלגה אינה מגיבה לרעיונות וארועים כמו השחיתויות בהליך רכישת הצוללות, במתווה הגז, בעובדה שעשרות  מליונים הופנו להתנחלויות במקום שיקום יישובי קו עזה שנפגעו במלחמה האחרונה ועוד ….  ועוד  ….

ומאידך חברי הכנסת שלנו  מאד פעילים אישית. הם  כותבים הרבה לחברי מפלגה  ומופיעים בחוגים שונים.  ונשמעים דברי טעם אבל המפלגה בתור שכזו שותקת בבחינת ושקט על פני תהום (בראשית פרק א).

אזכיר את אחריותה של המפלגה למצביעים שנתנו לה את קולם גם כנובע מהזדהות אידיאולוגית וגם עקב הערכה כי האינטרסים שלהם יישמרו ע"י מפלגת העבודה. אנחנו, עשרות אלפי הגמלאים, ערים לעובדה שהבעיות שלנו "מעניינות"  רק את מפלגת העבודה, ואם זו חסרת כח בכנסת לנו זה יהיה אסון.

אני אישית איני מסכים לשתיקת המפלגה וליצירת התהום.
עמדתי היא כי חובה להילחם.
אני מציע למפלגה לבנות צוות לחימה ומייד  

נערך על ידי לקסי
תגיות: , , , , , , , ,

3 תגובות

 1. מיכאל לינדנבאום :

  החל מ-1984 המפלגה בשליטת החבורה הניאו-ליבראלית בראשות שמעון פרס,הקימה "צוות לחימה" משותף עם הליכוד למלחמה במדינת הרווחה והעבודה המאורגת

  החל מ-1984 המפלגה בשליטת החבורה הניאו-ליבראלית בראשות שמעון פרס,הקימה "צוות לחימה" משותף עם הליכוד למלחמה במדינת הרווחה והעבודה המאורגת.

  כל הדיבורים על פעולה של המפלגה למען הותיקים או בכלל נפגעי המשטר,מתעלמים מאופייה הניאו-ליבראלי,מפריטני של מפלגת העבודה.

 2. ק. טוכולסקי :

  לא צריך צוות לחימה. צריל שפרץ יהיה היו"ר במקום הרצוג ושהוא ויחימוביץ ישלבו ידיים בבחירות למוסדות ולרשימה לכנסת ויטהרו אותה מכל הנאו ליברלים. זה מה שצריך

 3. מיכאל לינדנבאום :

  טוכולסקי,גם אני רוצה,אבל זה לא יוצא

  טוכולסקי,גם אני רוצה,אבל זה לא יוצא.
  בינתיים פרץ משתף פעולה עם ניסנקורן,שהלשונות הרעות אומרות שמעלתו הגדולה ביותר של היו"ר,בעיני בוז'י ופרץ גם יחד, היא שהוא לא יחימוביץ….

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.