חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

חיים אורון, מנע הצטרפות מר"צ לקואליציה של שוקי פורר

נושאים מכתבים, שיכון ושלטון מקומי ב 21.12.08 6:08

יואב לוי הוא חבר מפלגת העבודה, עמד בראש מאבק המאבטחים, והיום פעיל בארגון כוח לעובדים. במכתבו ליו"ר מר"צ, חיים אורון, הוא מבקש לא לתת לנבחרי מר"צ ברחובות להצטרף לקואליציה של שוקי פורר, אשר נגדו עומד כתב אישום פלילי

ח"כ חיים אורון היקר,

שמי יואב לוי, אני בן 28, ולמען הגילוי הנאות, אספר לך שאני חבר בועידת מפלגת העבודה, ומעולם לא הצבעתי מרצ, על אף שעמדותיי אינן רחוקות מעמדת מרצ, ויש בי הערכה רבה (ותמיד היתה) לפעילותם המבורכת של נציגי מרצ בכנסת.

אני כותב לך כדי להביא לידיעתך נושא כאוב, מוניציפלי אמנם, אך הוא נוגע גם למפלגתך. ברחובות נבחר בבחירות האחרונות לראשות העיר, שוקי פורר לקדנציה שלישית. זאת על אף שתלוי ועומד נגדו כתב אישום חמור ביותר הכולל 5 עבירות פליליות חמורות ביותר:

  • שבועת שקר 
  • קשירת קשר לביצוע פשע
  • קשירת קשר לביצוע עוון
  •  רישום כוזב במסמכי תאגיד
  •  מירמה והפרת אמונים

בבחירות האחרונות, לאחר קדנציה בה פוטרו נציגי מרצ מחברותם בקואליציה, לאחר שעמדו על שלהם בנושאי מינהל ציבורי תקין (התנגדו להצביע בעד אישור חריג להקמת תחנת דלק למקורב של ראש העיר), המשיכו בקו טוהר המידות, נציגי מרצ במועצת העיר, שוקי קרומר ולואיס בר-ניר, ותקפו מעל לכל במה את ראש העיר ואת עצם מועמדותו לראשות העיר לאור הגשת כתב האישום נגדו על ידי פרקליטות המדינה.

הבוקר , כך נודע, הצטרפו לפתע שוקי קרומר ולואיס בר-ניר, לקואליציה של שוקי פורר, וזאת כאשר על אף עסקת הטיעון בנוגע לסעיף מירמה והפרת האמונים, מתעקשת הפרקליטות  כי יושת קלון על ראש העיר, ולא מוכנה לוותר על כך. עוד יש לציין כי שוקי פורר כבר הורשע בעבר בתיק פלילי (248/90) בנושא חשבוניות מס מזוייפות.

אין אני מתיימר להטיף מוסר למרצ, מאחר ואינני חבר במפלגה, אך במקביל למהלך שאני מנסה להוביל בנושא בתוך מפלגתי (כן, גם נציגי המפלגה שלי אוהבים להיות בשלטון, גם על חשבון ערכים אחרים.), היה חשוב לי ליידע אותך על מהלכם של נציגי מרצ במועצת העיר רחובות, ולקבל בתשובה את עמדתך על כך שנציגי מפלגתך, נכנסים לקואליציה עם פורר, שכבר הודה במרבית הסעיפים.

אני גם יודע מנסיון העבר, כי אתה נוהג להשיב לכל המכתבים אותם אתה מקבל, ועל כך אתה ראוי להערכה נוספת. מלחמה בשחיתות ולמען טוהר מידות היא דבר חשוב, שאין להתעלם ממנו גם במסגרות עירוניות ואף קטנות יותר. דבר נוסף ולא פחות חשוב בעיניי – 3,456 המצביעים שנתנו קולם לרשימת "רצ" בראשותו של קרומר, מר אורון, לא ציפו בחלומות הכי מבעיתים שלהם, שקולם יילך לקואליציה של פורר. בזאת יודו גם קרומר ובר-ניר, אם נותר בהם מעט יושר ציבורי.

כמו כן, מר אורון, אני שולח העתק של המכתב לאתר "עבודה שחורה", מתוך תקווה שיפרסמו אותו. נושא טוהר המידות, הוא לא פחות חשוב מנושאים אידיאולוגים אחרים, ואני מצרף למכתב זה, גם את המכתב אותו שלחתי בנושא אל אהוד ברק ואיתן כבל, כדי שתקבל אולי תמונת מצב רחבה יותר.

מצפה לתגובתך,

יואב לוי,

רחובות

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , , ,

תגובה אחת

  1. עבודה שחורה » תשובתו של חיים אורון למכתבו של יואב לוי :

    […] שעבר שלח יואב לוי, חבר ועידת מפלגת העבודה ברחובות, מכתב לחיים אורון, יו”ר מרצ. חיים אורון השיב שהוא תומך […]

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.