חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

תחבורה ויוקר המחיה – פאנל מפלגות לקראת הבחירות

נושאים בחירות 2015, מידע על פעילויות, תחבורה ב 18.01.15 0:30

ההשקעה בתחבורה ציבורית היא תרומה נטו להפחתת יוקרה המחיה ותאפשר למשפחות לחסוך בהוצאות העתק על החזקת רכבים פרטיים. מה אומרים נציגי המפלגות על תחבורה ציבורית? "עמותת תחבורה היום ומחר" עורכת פאנל בנושא שייערך ב-23 בפברואר בשעה 18.00 במוזיאון תל אביב

עמותת "תחבורה היום ומחר" עורכת לקראת הבחירות פאנל של מפלגות בנושא תחבורה ויוקר המחיה. בפאנל יתארחו ח"כים ומועמדים לכהן בכנסת הבאה במפלגות השונות שיציגו את פעולות המפלגות בכנסת היוצאת לשיפור התחבורה הציבורית, תוכניותיהם לכנסת הבאה וישמעו את הציבור והעוסקים בתחום. הארוע ייערך בשיתוף פורום ארגוני החברה האזרחית למען תחבורה בת קיימא.

לדברי מנכ"ל "תחבורה היום ומחר", תמר קינן, השקעה בתחבורה ציבורית היא תרומה נטו להפחתת יוקר המחיה,שכן היא תאפשר למשפחות שכיום נאלצות להחזיק שני כלי רכב בהוצאות עתק לוותר לפחות על אחד מהם ולחסוך כסף רב בכל חודש. התחבורה הציבורית, שנוגעת ישירות לאיכות חייהם היומיומית של רוב תושבי מדינת ישראל,צריכה להיות אחד הנושאים המרכזיים בבחירות הקרובות. הפאנל שאנו עורכים יוצר הזדמנות לכולם להפסיק לקטר בספסל האוטובוס ולבוא לדבר ישירות עם הח"כים בהווה ובעתיד.

קינן מסרה שהעמותה הגדירה לקראת הבחירות מספר יעדים שאותם תפעל לשלב במצעי כל המפלגות כדי לעגן את מחויבותן לנוסעים: תוספת משמעותית של נתיבי תחבורה ציבורית על מנת לחסוך בזמנם של הנוסעים וליצור עדיפות על פני רכבים פרטיים, שיפור הנגישות לאנשים עם מוגבלויות, השפעה מאסיבית בשיפור התחבורה הציבורית במגזר הערבי, ייעול העבודה עם רב-קו בעמדות ההטענה ובאוטובוסים, עיגון קריטריונים אחידים לרמת השירות בתחבורה הציבורית ומתן אפשרות נוחה להגיש תלונות ועוד.

הפאנל יערך ביום שני, 23 בפברואר, בשעה 18:00 במוזיאון תל אביב ופתוח לקהל הרחב. ההשתתפות ללא תשלום אך נדרשת הרשמה מראש באתר "תחבורה היום ומחר: www.transportation.org.il

עדכונים על הכנס ועל עמדות המפלגות יופיעו בעמוד הפייסבוק של תחבורה היום ומחר:
https://www.facebook.com/transportation.org.il

נערך על ידי דליה
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.