חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

הרצאה: דיאלוג ושיתוף ציבור במימוש מגה-פרויקטים

נושאים מידע על פעילויות, תחבורה ב 23.10.14 0:40

דיאלוג ושיתוף ציבור נכון הוא המפתח להצלחת פרויקטי תשתית.  "תחבורה בדרך שלנו" מזמינה אתכם ללמוד כיצד עושים זאת מאחד המומחים הגדולים בעולם, בעברית וללא עלות

מדוע פרויקטים מסוימים נחשבים להצלחה ופרויקטים מקבילים כמעט דומים לכישלון? איך מתגברים על קשיים מול התושבים שעבודות התשתית מפריעות להם לישון או שהפרויקט עלול להוריד להם את ערך הדירות? איך מקיימים דיאלוג בין התושבים לרשויות ב"תפוח הגדול", כרך של מעל 10 מיליון תושבים? ואיך כל זה נוגע אלינו ואל הפרויקטים שנבנים כיום בכל מקום?
הצלחה או כישלון פרויקטי תשתית גדולים תלויה לא מעט בתפיסות הציבור כלפי השינויים המתלווים אליו. בתקופה שבה נבנים ונחנכים פרויקטים של תשתיות תחבורתיות בקצב שיא, ולקראת כניסת העבודות לבניית הרכבת הקלה בגוש דן ל'נקודת האל חזור' שיתוף הציבור הוא קריטי להצלחה.

נושאים אלה ואחרים יציג אורח מיוחד שלנו. ד"ר מיכאל הורודניציאנו הוא ישראלי שעשה חיל בתחום תשתיות התחבורה בארה"ב המתמחה בפרויקטי תשתית גדולים באחד המטרופולינים הגדולים בעולם (פירוט ראה בהזמנה המצורפת) והתמנה לנשיא חברת התשתית הבונה את הרכבת התחתית בניו יורק. ב- 28 באוקטובר מגיע ד"ר הורודניציאנו לישראל להרצאה חד-פעמית. ההרצאה תתקיים בבר-קיימא, רח' המשביר 22, תל אביב בשעה 18:30.

ההרצאה במעמד סגנית ראש עיריית תל אביב-יפו, מיטל להבי. ההרצאה תתקיים בעברית. הכניסה חופשית אך בכפוף להרשמה באמצעות טופס זה. מספר המקומות מוגבל!

 

נערך על ידי רביב נאוה
תגיות: , , , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.