חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מגמה ירוקה – התכנית להכשרת מארגנים קהילתיים

נושאים בריאות ואיכות סביבה ב 11.06.14 1:05

התכנית להכשרת מארגנים קהילתיים (רכזי תאים) הוקמה במטרה להכשיר את מנהיגי השינוי בישראל, בדגש על תחום הסביבה ומעורבות אזרחית פעילה, ומיועדת לסטודנטים וצעירים מכל רחבי הארץ שרוצים לעשות שינוי. ההרשמה נסגרת ב-20.6.14

מארגנים

מתוך ההודעה לתקשורת:

רוצה לעשות שינוי סביבתי? רוצה לקחת את העשייה החברתית שלך לשלב הבא? אנחנו מחפשים אותך, להוביל יחד איתנו את השינוי הסביבתי-חברתי בישראל ! זה הזמן להצטרף לתכנית להכשרת מארגנים קהילתיים לשינוי סביבתי של מגמה ירוקה!

"ב-1983 החלטתי להיות מארגן קהילתי. לא פירטתי לעצמי מה זה אומר; לא הכרתי אף אחד שהתפרנס מזה. כשחברי ללימודים בקולג' שאלו אותי מה מארגן קהילתי בדיוק עושה, לא יכולתי לספק להם תשובה ישירה ופשוטה. יכולתי רק לדבר על הצורך בשינוי […] ושינוי לא יבוא מלמעלה, אמרתי. שינוי יתחיל בהנעת החברה האזרחית […] זו הייתה בעיני מהות הרעיון של ארגון קהילתי. הוא היה הבטחה לגאולה." (ברק אובמה)

התכנית להכשרת מארגנים קהילתיים (רכזי התאים) הוקמה במטרה להכשיר את מנהיגי השינוי בישראל, בדגש על תחום הסביבה ומעורבות אזרחית פעילה. התכנית מיועדת לסטודנטים וצעירים מכל רחבי הארץ שרוצים לעשות שינוי, ולהתנסות בחוויה העוצמתית של הובלת קבוצת פעילים. התכנית כוללת הכשרה בתחום גיוס, ניהול והנעת מתנדבים ובתחום המרתק של יצירת קמפיינים לשינוי חברתי. למסיימי התכנית ניתן מענק הצטיינות.

לפרטים והרשמה: www.lead.green.org.il

ההרשמה נסגרת ב-20.6.2014

נערך על ידי דורון
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.