חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מרצ- צעדות ה-1 במאי בתל-אביב, ירושלים, חיפה

נושאים מידע על פעילויות ב 30.04.14 20:55

ביום ה', ה – 1 במאי יום הסולידאריות הבינלאומי של מעמד העובדות והעובדים נצעד יחד, פעילי ופעילות איגודים מקצועיים, חברות וחברי מפלגות ותנועות נוער, יהודים וערבים, מובטלים וסטודנטיות, ונשמיע את קולנו גם ברחובות: נגד ההפרטה, בעד עבודה מאורגנת, העלאת שכר המינימום ל – 30 שח בשעה. הצעדות בתל-אביב, ירושלים, חיפה

בתל אביב צעדה של קואליציית האחד במאי. ניפגש בשעה 18:30 מול תיאטרון הבימה בתל אביב.

אנשי קשר: דניאל צרפתי 0542525256 אורי אלדר 0544411559

בירושלים תצא הצעדה מגן הסוס בשעה 19:00. נצעד לאורך מדרחוב בן יהודה ונחזור חזרה לגן הסוס לעצרת שתתקיים בשעה 20:00. איש קשר: אייל 0526906505.

בחיפה תצא הצעדה בשעה 18:00 מרחבת המוזיאון לאומנות ברחוב שבתאי לוי. איש קשר: אייל 052-5809860

לפרטים: https://www.facebook.com/events/511605278948286/?ref_dashboard_filter=upcoming.
הצטרפו והזמינו את חבריכם בדף הפייסבוק של האירוע.

אחרי הקיצוצים, אחרי שוד הגז ומשאבי הטבע, אחרי העלאת המע"מ, אחרי המשך השקעת המיליונים בהתנחלויות במקום בדיור בתוך ישראל, אחרי חיסול כל סיכוי לשלום ולחיים הוגנים כאן באזור ואחרי שהממשלה הזו ממשיכה לשרת רק את הטייקונים ואת ההתנחלויות אבל לא את העם בישראל – יוצאים והופכים את ה-1 במאי – יום העובדות והעובדים – ליום מאבק בממשלה.

למה אנחנו מפגינים?
כי ממשלת נתניהו תוקפת בשתי הידיים. ביד האחת – היא מפריטה שירותים חברתיים ומשאבים ציבוריים, מקצצת בתקציבי החינוך והרווחה, מטילה גזירות כלכליות, ומקשה עלינו עוד ועוד לסיים את החודש. ביד השנייה – היא מקדמת אפליה ושנאה כלפי ערבים, חרדים ומבקשי מקלט, מרחיבה את הבנייה בהתנחלויות ומחסלת כל סיכוי לשלום.
אבל אנחנו לא שתקנו. מול ממשלת ימין חסרת גבולות, ומול טייקונים חסרי בושה, בשנים האחרונות היינו עדים להתעוררות של המאבק למען חברה סולידרית, דמוקרטית וצודקת. ברחבי הארץ הוקמו עשרות התארגנויות עובדים חדשות, ועדי עובדים ותיקים יצאו למאבקים, וכוחות האופוזיציה הידקו את שיתוף הפעולה ביניהן בכנסת

ביום ה', ה – 1 במאי – יום הסולידאריות הבינלאומי של מעמד העובדות והעובדים – נצעד יחד, פעילי ופעילות איגודים מקצועיים, חברות וחברי מפלגות ותנועות נוער, יהודים וערבים, מובטלים וסטודנטיות, ונשמיע את קולנו גם ברחובות: נגד ההפרטה, העסקת עובדות ועובדי קבלן, האפליה ומדיניות ההפרד-ומשול, ובעד עבודה מאורגנת, העלאת שכר המינימום ל – 30 שח בשעה, צדק חברתי, שלום ושוויון.

נערך על ידי דליה
תגיות: , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.