שלוש כותרות

שלוש כותרות לכתבות עיתונאיות שפורסמו בימים האחרונים מבהירות את "מצב האומה"

המדינה חתמה על הסכם מול הנהלת החברה והעובדים, שיאפשר להוציא לפועל את תוכנית ההפרטה. במסגרת זו, 1,200 עובדים יעזבו בפרישה מוקדמת באופן מיידי והשאר יפרשו במהלך 15 השנה הקרובות. הנשארים יקבלו תוספות לשכר – כולל את אלו שלא קיבלו בשנים הקודמות. יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות: "ההסכם יציל את החברה"
בילי פרנקל  עדכון אחרון:  09.04.14 , 19:32

אימפריות עם אפס עובדים
בספר חדש ומכה גלים חושף פרופ' דיוויד וייל כיצד עוד ועוד שכבות של מעסיקי משנה מרחיקות אותנו מהמודל המוכר של עובד ומעביד. בראיון לכלכליסט הוא מסביר מדוע מספר הולך וגדל של שכירים, רבים מהם עובדי צווארון לבן, כבר לא מועסקים היום על ידי מקום העבודה שלהם
אורי פסובסקי 14.04.14, 08:01

הלוחמים שמגינים על מאגרי הגז מפני ארגוני הטרור בעזה
11 לוחמים מיומנים עטופים באפודים קרמיים, תופסים עמדות ירי על ספינת השלדג, מתכוננים למשימת ×”×’× ×” על תשתיות ×”×’×– שמניעות את המשק הישראלי â–  ההתרעות העדכניות שסיפק המודיעין דיברו על כמה "חבילות שי" לא סימפטיות – שארגוני הטרור בעזה מכינים
יובל אזולאי 14/04/2014, 10:19

במקורותינו מוסיפים לכאלה: וד"ל

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , , , , , , ,

One Response to “שלוש כותרות”

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  "ארגונים צריכים להתמקד במה שהם טובים בו", מסביר וייל, שדווקא מגדיר את הרעיון הזה "התפתחות חיובית". "כשלעצמו",..

  אחרי שקראתי את כל הראיון לא השתכנעתי בכלל שזה מה שקורה אלא להיפך – בסוף אף אחד לא מתמחה באמת בשום דבר חוץ מניצול עובדים לצרכי רווח.

  בשום מקום בראיון לא היתה התיחסות לשאלה – האם באמת העבודה נעשית טוב יותר?

  הנחת היסוד בכל הראיון ×”×–×” היא רק שורת הרווח – ואנחנו פוגשים את ×–×” בכל מקום מהרגע שפוקחים עיניים – סרבול, העדר גמישות (כל אחד רואה רק נקודה בלוח), העדר מקצועיות, העדר אחריות ומחויבות, העדר סטנדרטים (כולל אמירת אמת מפעם לפעם) וכו'.

  אז חזרנו בעצם ל"זמנים מודרנים" במהדורת המאה ה- 21.

Leave a Reply