חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מחיר החשמל יעלה ב 3 אחוז למימון אגרת רשות השידור ותשתית עידן פלוס

נושאים כלכלה ותקציב, עלו ברשת, תקשורת ב 11.03.14 0:06

אבי זלינגר פרסם באתר "היום בכלכלה": חשבתם שלא תשלמו אגרת רשות שידור אז טעיתם, כי תשלום אגרת רשות השידור יתחיל להגבות  בקרוב מאד (תחילת אפריל-מאי) דרך תשלום חשבון החשמל שלכם באופן סמוי

electricityinvoice

בקרוב צפו  לעלייה זעירה בתעריף החשמל בשיעור של 3 אחוז כשמחיר החשמל יעלה בקרוב מ 64 אגורות לקילוווט  ל 66 אגורות לקילווט.

העליה בסך 3 אחוז תממן את העלות השנתית של הפעלת רשות השידור החדשה שמגיעה ל 800 מיליון שקלים בשנה ועוד ישאר 200 מיליון שקלים עודף לתעמולה ממשלתית יצירתית (כגון "ישראל מתייבשת"  או  "מחיר החשמל יירד".

יסבירו לכם דרך הרדיו הממלכתי הנשלט, שהעלאת מחיר החשמל נועדה לממן את החשמל הסולרי (עוד בלוף)  ואת פיטורי עובדי חברת חשמל לצורך הרפורמה (עוד בלוף) באופן זמני , אבל בפועל הכסף יזרום למימון אגרת רשות השידור החדשה  ותשתיות התעמולה של מערכת עידן פלוס שרבים אינם מודעים למשמעותה ותפקידה התעמולתי…

זוכרים שהבטיחו לכם דרך הרדיו והטלויזיה הממשלתיים שמחיר החשמל יירד – אז בפועל בקרוב הוא יעלה שוב (מתחייב לאכול כובע), ככה זה שהממשלה שולטת בתעמולה במסרים ללא הפרעה בתקציבי עתק על חשבונכם ומסוגלת לשכנע את האזרחים בכל דבר בשיטות גבלס.

המאזן השנתי של חברת החשמל עומד על 27 מיליארד שקל ו-3 אחוז של העלאת מחיר יכניסו עוד 900 מיליון שקל לקופת חברת חשמל שיתגלגלו דרך הסכמים סודיים בין הממשלה וחברת החשמל לקופה קטנה  למימון אגרת רשות השידור ורשת הפצת התעמולה הממשלתית -עידן פלוס.

לקריאת המאמר השלם…

נערך על ידי לקסי
תגיות: , , , ,

2 תגובות

 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) :

  3 ראשי מפלגה "מבטיחים" מן העשור האחרונה, הוציאו היום אצבע מסבך הקורים כדי לתמוך במסע ההשמדה העצמי של מדינת ישראל.

  צריך להודות שיש פה בשלטון אכן חבורה מוכשרת ובטוחה בעצמה.
  כל הישג שלה מעלה עוד את תחושת הביטחון העצמי והיא ממשיכה לדהור.

  לכן אסור ליפול בפח שלהם. אבל הנהגת האופוזיציה, נופלת גם נופלת פעם אחר פעם אחר פעם.

  היום כבר ראינו שלושה ראשי מפלגה "מבטיחים" לא מכבר מוציאים אצבע מתוך הקורים שעוטפים אותם – כדי לתמוך במסע ההשמדה העצמית של מדינת ישראל.

 2. אריה גילאון :

  חובבי קונספירציות חוגגים

  מישהו לא מבין את ההבדל בין חברה ממשלתית שהיא עסק מסחרי, לבין משרד ממשלתי ומערכת המיסוי. אין מצב שחברת החשמל, גם אם לא היתה בגרעון של מיליארדים, תעביר תקבולים לממשלה המוגדרים למטרה ספציפית או כלשהי.
  אם תהיה עליה במחירי חשמל, היא תכסה חלק קטן מהגרעון של ח"ח. קיום "קופה קטנה" בהסכם סודי היה מכניס את כל ההנהלה של ח"ח ןאת צמרת האוצר לבית סוהר.
  בפעם הבאב תנסו משהו יותר משכנע!

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.