חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

ח"כ מירי רגב – מגינה נאמנה של חברות כוח האדם

נושאים עלו ברשת, פוליטי ב 22.01.14 23:59

איכשהו, כשמירי רגב מוקפת בלוביסטים של חברות כוח אדם שמרוויחות מייבוא עובדים זרים, היא פתאום לא כל-כך לחוצה מהצפיפות בשכונות דרום תל-אביב

ח"כ מירי רגב, 2013: "במאבק הקיומי לבלימת צונאמי המסתננים, עלינו להחזיר את מהגרי העבודה לארצותיהם. הם רמסו ברגל גסה את ריבונותה של המדינה והם מטשטשים את צביונה היהודי. לא ניתן לבעיית המסתננים לצמוח כמו סרטן בגופנו"

ח"כ מירי רגב, אתמול: "ללא תוספת של 34 אלף עובדים לענף הבנייה לא יהיה ניתן לעמוד ביעד הבנייה. הממשלה חייבת לקדם הבאת זרים באופן משמעותי"

אתמול ישבה ח"כ מירי רגב בוועדת הפנים של הכנסת וטענה בתוקף כי יהיה ניתן לפתור את מצוקת הדיור רק על-ידי ייבוא מיידי של 34 אלף פועלי בנייה זרים. כן, קראתם נכון: אותה מירי רגב בדיוק שמשתוללת כבר שנתיים באולפני הטלוויזיה ומזהירה ש-54 אלף מבקשי מקלט מאפריקה הם סכנה קיומית למדינת ישראל. איכשהו, כשהיא מוקפת בסוללת לוביסטים של חברות כוח אדם, רגב פתאום לא כל-כך לחוצה מהצפיפות בשכונות דרום תל-אביב. ברור לכולם שעשרות אלפי העובדים שהיא מציעה להביא לא עתידים להתיישב ברמת-אביב אלא בדיוק באותן שכונות שנמצאות כבר עכשיו על סף קטסטרופה בגלל המדיניות הכושלת של הממשלה.

רגב היא מגנה נאמנה של חברות כוח האדם. כך, למשל, ב-2012 נשאה נאום הגנה במליאת הכנסת כדי להבטיח שקבלני העובדים הזרים לא יאבדו את מעמדם. "מדינת ישראל לא צריכה לעסוק בייבוא כוח אדם. צריך להעביר את זה לחברות כוח אדם מיומנות", התעקשה רגב, בניגוד לכל חוות דעת מקצועית שניתנה באותה תקופה. ההתנהגות שלה אתמול בוועדת הפנים הזכירה, אגב, את מה שעשתה בוועדת ששנסקי לקביעת תמלוגי הגז הטבעי, כשהפכה לאחת הנציגות הנלהבות ביותר של יצחק תשובה וחברות הגז בוועדה.

להמשך קריאה

נערך על ידי דליה
תגיות: , , , , ,

תגובה אחת

  1. עמית :

    מעניין אם יש לגברת רגב אינטרסים אישיים בנושא.
    אני מקווה שבעתיד כל חבר כנסת יצטרך למלא לא רק הצהרת הון פומבית כי אם גם הצהרה על הקשרים שלו עם נשואי החלטותיו.
    אני יודע שרוב חברי הכנסת הם אנשים ישרים ומעשה כזה יוכיח את את זה.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.