postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » כך מנסה מזכ"ל ההסתדרות יוסי וסרמן להשתיק אופוזיציה – מייבש להם את תקציבי הפעילות

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

כך מנסה מזכ"ל ההסתדרות יוסי וסרמן להשתיק אופוזיציה – מייבש להם את תקציבי הפעילות

נושאים דעות, חדשות, חינוך ותרבות ב 19.12.13 1:22

ביום חמישי  12 בדצמבר העביר מזכ"ל הסתדרות המורים יוסי וסרמן החלטה בהנהלת ההסתדרות לקצץ שוב את תקציב סיעת נח"ל האופוזיציונית בהסתדרות המורים. הוא הקצה לה 28 אלף ₪ בלבד, לעומת תקציב שנתי של 200 אלף ₪ בשנה לפני ארבע שנים

בתוך 4 שנים הוא קיצץ לסיעת נח"ל בתקציב השנתי עשרות אלפי שקלים שמגיעים להם כחוק. מ 200 אלף שקלים בשנה ל-28 אלף שקלים בשנה. יו"ר סיעת נח"ל גילה קליין : "זה לא יעזור לו אני אמשיך לחשוף את ההתנהלות הלא חוקית שלו וההחלטה שלו השבוע לקצץ עוד רק מגבירה את  המוטיבציה שלי ושל חבריי, להחליף את המזכ"ל. אני קוראת לו  כבר כעת. קום ותתפטר"

ביום חמישי האחרון  העביר וסרמן החלטה לקצץ שוב בתקציב הסיעות בהסתדרות. זאת לאחר שבמשך 4 שנים קצץ את תקציב סיעת נח"ל. מתקציב שנתי של  200 אלף שקלים צומצם התקציב ל – 28 אלף ₪.

סיעת נח"ל הינה הסיעה השלישית בגודלה שנבחרה כדת וכדין על ידי ציבור המורים מקרית שמונה ועד אילת וזכתה ל – 15 אחוז מהקולות. הסיעה נבחרה לייצג את המורים שבחרו בה. ההחלטה לקצץ את תקציבה ל – 28 אלף שקלים בשנה בלבד היא בבחינת פגיעה בסיעת נח"ל ובעומדת בראשה גילה קליין.

"תקציב זה" אומרת גילה קליין "אמור לשרת את הפעילות של הסיעה שכוללת :משרדים , תקשורת , דברי דפוס , כנסים , ציוד משרדי , אחזקת אתר , ניוזלטר ועוד. ברור שאת כל זה כבר לא נוכל לקבל במסגרת תקציב כזה.

בעוד המזכ"ל נהנה מתקציבי ענק אין סופיים, את סיעת נח"ל הוא מקפח.

"זה לא סוד שוסרמן מוטרד מהפעילות שלי נגד ההחלטות וההתנהלות הפוגענית שלו. יום לאחר הבחירות להסתדרות המורים, מסרו לי בכירים מאוד וכאלו שמקורבים אליו את מה שהוא אמר עליי. 'אני מחסל את הסיעה הזאת', כך אמר לחבריו.

גם את התקציב הבחירות הוא ביקש לא להעמיד לרשותנו  ולמזלנו נאבקנו בו בבית משפט שקבע שמגיע לנו תקציב של 15 אחוזים מקולות הבוחרים. בית המשפט קבע באומץ לב כי אכן נעשה לנו עוול. אלא מה, המזכ"ל שראה כי סיעת נחל שורדת שנה שלמה , זוכה במשפט וממשיכה בנחישות ובמרץ לסייע לעובדי ההוראה בארץ , לקיים כנסים , לחבק את עובדי ההוראה, החליט שוב לפעול לשינוי תקציב סיעות, החליט שאם הוא ימשיך ויקצץ את התקציב, הסיעה תימחק.

לצערו זה לא יקרה כי אני נחושה ויש מאחוריי אלפי מורים שמאמינים בדרכי וממתינים לשינוי. השינוי יתחולל רק כשוסרמן ילך הביתה ואני קוראת לו כעת. שים המפתחות ופרוש בכבוד כעת"

שמות חברי ההנהלה שהצביעו בעד קיצוץ נוסף בתקציב הסיעות ידועים ושמורים במערכת.

הביא לפרסום יוסף בן מרדכי

סיעת נחל

הסתדרות המורים

 www.nachal.co.il

נערך על ידי דליה
תגיות: , , ,

4 תגובות

 1. אורנה :

  בכיינות ובזבוז כספים של "סיעות"

  למה צריכים סיעות בהסתדרות המורים? למה כספי המורים צריכים לממן סיעות ומאבקים פנימיים במקום להיות מופנים לטובת המורים ! טוב עשה וסרמן שקיצץ בכספים האלה מהם המורים לא רואים שום תועלת.
  200 אלף ש"ח תקציב לסיעה ???? לא חבל על הכסףףףףףףףףףףף ???????

 2. ** :

  נראה שמתעסקים שם בפוליטקה ולא במורים

  חלמאות

 3. נאוה :

  אולי סיעות מבטאות דעות שונות? האם אסור לחשוב אחרת? ואולי סיעות יכולות לבקר את פעילות היו"ר, או שהוא מלאך משמים וכל המורים חייבים לקבל את דעותיו ומעשיו כתורה מסיני?

 4. תלמיד כיתה ו' :

  ...ותודה לכם על שיעור האזרחות לדוגמה...,

  מר וסרמן וגברת אורנה.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.