חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

התנועה לזכויות דיגיטליות מגייסת כסף מהגולשים נגד המאגר הביומטרי

נושאים זכויות אדם, חדשות ב 26.08.13 17:27

המאבק נגד המאגר הביומטרי ממשיך במלוא המרץ. התנועה לזכויות דיגיטליות פתחה בגיוס כספים מהגולשים בשיטת ה Crowd Funding. 


התנועה לזכויות דיגיטליות פותחת היום בקמפיין מימון המון (Crowd funding) נגד המאגר הביומטרי, וקוראת לגולשים לתרום על מנת לסייע בקמפיין נגד המאגר

הקמפיין זמין החל מהיום כאן

עוה"ד קלינגר: חייבים ליידע את הציבור בסכנות המאגר. לא יתכן שמשרדי פירסום ידחפו את אזרחי ישראל להצטרף למאגר הביומטרי מבלי שנזעק נגד

התנועה לזכויות דיגיטליות פותחת היום באתר הדסטארט קמפיין מימון המון (Crowd funding) שמטרתו מימון קמפיין נגד המאגר הביומטרי, שבמרכזו הפקת סרטון נגד המאגר הביומטרי וקידומו ברשתות החברתיות ובמדיה. מטרת הסרטון הינה לעמוד נגד ניסיונות השכנוע של משרד הפנים ורשות האוכלוסין המגובים במיליוני ש"ח מכספי משלם המיסים.

עוה"ד יהונתן קלינגר, היועץ המשפטי לתנועה, אמר היום כי: "משרד הפנים התחייב במכרזים להוציא מיליוני שקלים מכספי משלם המיסים כדי לשכנע את אזרחי ישראל להצטרף למאגר הביומטרי. הקמפיין הזה הוא לא רק בזבוז של כספי ציבור, אלא גם הונאה שעלולה להזיק בצורה בלתי הפיכה לכל אחד ואחת שיצטרפו לניסוי המסוכן הזה.

הבעיה המרכזית היא שלא כולם ערים לסכנות במאגר, וכך רבים עלולים להאמין לבדיות אותם מנסה רשות המאגר הביומטרי למכור להם. על כן, אנו קוראים לציבור להתגייס למאמץ ולתרום לטובת פתיחה בקמפיין אשר יחשוף את הסיכונים במאגר הביומטרי ואת ההתנגדות הבינלאומית הנרחבת למאגר. אנו קוראים לכל מי שיכול לתרום, ובכך לשמור על עצמו ועל הקרובים עליו מסכנת המאגר הביומטרי".

הקמפיין עלה היום באתר הדסטארט.

נערך על ידי יוחאי
תגיות: ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.