ועד עובדי HOT, התארגנות עובדים חדשה

 עובדי הוט התארגנו ב"כוח לעובדים"

 

vaad hot

[בוקסה=52236]אתמול בערב הסתיימה הפגישה הארצית האחרונה ובה הוחלט על חשיפת ההתארגנות של עובדי הוט, מכתבים נשלחו להנהלה,למנהלי צוותים ולעובדים, עמדות החתמה נפרסו ב3 מוקדים:באר שבע,נשר ויקום הקוראים לעובדים להצטרף לועד. אנו מקווים לשיתוף פעולה מלא עם הנהלת הוט. — ‏עם ‏‏‏‎Barr Laudon‎‏, ‏‎Naama Lazimi‎‏‏ ו‏‎Vadim Belya‎‏‏.‏

vaad hot1

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , ,

5 Responses to “ועד עובדי HOT, התארגנות עובדים חדשה”

 1. נמרוד הגיב:

  ישר כוח, כל הכבוד

 2. מרינה הגיב:

  אני גאה להיות חלק מזה!

 3. ק. טוכולסקי הגיב:

  מזל טוב לעובדי הוט, שיהיה בהצלחה במאבקים שבדרך!

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  לקוחות הוט – השמיעו קולכם.

 5. מערכת עבודה שחורה הגיב:

  אחרי סלקום ופלאפון
  ועד טכנאים חדש בחברת פרטנר אורנג' (בתאריך 3 ביולי 2013)
  הישג משמעותי לעובדי חברת פרטנר –עובדי המעבדה המרכזית של החברה התארגנו בהסתדרות הלאומית כחלק ממגמת התארגנותם של כלל עובדי החברה * יאיר שלם, מנכ"ל ההסתדרות הלאומית: "זהו המשך ישיר למהלך התארגנותם של עובדי פרטנר בהסתדרות הלאומית, מהלך שהחל לפני כחודשיים. הקמת ועד טכנאים חדש בחברת פרטנר היא בשורה משמעותית והתקדמות ניכרת בהתארגנות המאסיבית הקיימת בקרב עובדי החברה"
  בהמשך למהלך התארגנותם של עובדי חברת פרטנר, הסתדרות לאומית הכריזה הבוקר על יציגות של עובדי המעבדה הטכנית הראשית של חברת פרטנר. לצורך כך מונה וועד פעולה המיישם תכנית כוללת להתארגנות כלל עובדי פרטנר בהסתדרות הלאומית. החל מרגע ההכרזה תייצג ההסתדרות הלאומית את העובדים בכל הקשור ליחסי העבודה וחברי ועד העובדים הזמני ישמשו כנציגי העובדים מטעם הסתדרות העובדים הלאומית כלפיי הנהלת החברה.
  במכתב שנשלח היום ל מר חיים רומנו, מנכ"ל חברת פרטנר נכתב כי בהתאם לרישומים המצויים בידי הסתדרות העובדים הלאומית, היא ארגון העובדים היציג בקרב עובדי החברה וזאת החל מיום 2.7.2013. עוד, מבקשים נציגי הסתדרות לאומית לקיים עם מנהלי החברה פגישת היכרות בהקדם לצורך היכרות והצגת הסתדרות לאומית.
  יאיר שלם, מנכ"ל ההסתדרות הלאומית: "הקמת ועד עובדים בחברת פרטנר בקרב הטכנאים היא בשורה משמעותית והתקדמות ניכרת בהתארגנות המאסיבית הקיימת בקרב עובדי החברה. הסתדרות הלאומית תפעל בכל דרך כדי לקדם את זכויות העובדים ולאפשר להם לאחר מאמצים רבים להיות מיוצגים ולהתמודד עם האתגרים הניצבים בפני החברה ועובדיה. אני שמח על הבעת האמון הרב שנתנו העובדים בהסתדרות הלאומית "

Leave a Reply