חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

תנועת התעוררות – הזמנה לכנס המצע

נושאים מידע על פעילויות, שיכון ושלטון מקומי ב 17.04.13 0:55

כנס המצע של תנועת "התעוררות", המתמודדת בבחירות הקרובות לעיריית ירושלים, יתקיים ביום רביעי 24.4.13 באכסניית רבין, גבעת רם, ירושלים

מתוך ההודעה לעיתונות:

מזה חמש שנים פועלת תנועת התעוררות בירושלים לחיזוקה של ירושלים כעיר ציונית, יצרנית ופלורליסטית. התעוררות מתכוונת להמשיך בפועלות אלו, ביתר שאת, ובעצמה רבה גם לאחר הבחירות הקרובות. כמו כן, בעת האחרונה נערכת התנועה לאפיקי הפעולה המרכזיים של התעוררות לחמש השנים הבאות במועצת העיר. התעוררות שואפת להיות גורם מרכזי במועצת העיר הבאה, גורם שיהיה בכוחו לחולל את השינוי שירושלים כה זקוקה לו.

לצורך כך, קיימה התעוררות בחודשים האחרונים לימוד ארוך ומעמיק ומחקר מחודש של תחומי ההשפעה הקריטיים לחיזוק ירושלים כגון: דיור, תעסוקה, תחבורה, חינוך ותרבות. זאת מתוך הבנה שרק פעולה מתמשכת, מעמיקה ורחבה בתחומים אלו תביא לשינויים המיוחלים בירושלים, לחיזוק מעמדו ורווחת חייו של הציבור הציוני והפלורליסטי החי בה. ובאמצעות זאת – לחיזוק ירושלים עצמה.

בתהליך זה השתתפו מיטב פעילי התנועה, מכל גווני האוכלוסייה הציונית והפלורליסטית בעיר, ואנו מבקשים להזמין גם אותך לקחת בו חלק. ביום רביעי, 24 באפריל 2013, תציג התעוררות את טיוטת מצע הבחירות שלה לציבור הרחב, כדי לשמוע מהציבור הירושלמי באשר הוא תובנות, הבנות ורצונות באשר לדגשים שתעמיד התעוררות במרכז העשייה הפוליטית בחמש השנים הבאות. זאת, גם במטרה לקבל מהציבור בירושלים רעיונות חדשים לאפיקי פעולה, חיזוק באשר לאפיקים הקיימים, והכוונה באשר להעמדתן של מטרות נוספות במרכז העשייה.

על כן, נשמח במיוחד אם תשתתפו בכנס, ותגיעו לחלוק אתנו את מחשבותיכם ורעיונותיכם, באשר לחיזוקה של העיר ירושלים. הכניסה חופשית, אך על מנת לאפשר לנו להיערך, נשמח אם תמלאו את הטופס בקישור זה.

hitorerut

 

נערך על ידי דורון
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.