חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מירב כהן חוברת לציפי לבני

נושאים בחירות 2013, חדשות ב 1.12.12 22:32

להלן מכתב והודעה לעיתונות שקיבלנו הערב ממירב כהן.  מירב כהן,(29) חברת מועצת עיריית ירושלים מצטרפת לרשימת "התנועה בראשות ציפי לבני"

 שלום חברים,

 אחרי התלבטויות עם המשפחה והחברים החלטתי ללכת על זה…

החלטתי להצטרף לרשימת "התנועה" לכנסת, שמרכיבה בימים אלו ציפי לבני, אישה ערכית, ישרה ואמיצה שאני מאמינה בדרכה.
זו הייתה החלטה לא פשוטה עבורי כיוון שהכנסת הינה מוסד שאני מייחסת לו הרבה כבוד וחשיבות ולא היה ברור לי מאליו שאני מספיק בשלה וראויה לתפוס בו מושב, וגם כי, אין מה לעשות, מערכת בחירות הינה דבר ייצרי שמחייב התגייסות של הרבה כוחות נפש וכמו שלפעמים ההורים שלי אומרים לי "מה את צריכה את זה על הראש שלך?"

אז החלטתי שאני רוצה את זה על הראש שלי כי הכנסת זה המקום לחולל שינויים ברמה הלאומית ולקדם את כל הרעיונות שאני מאמינה בהם: תמיכה בציבור העובד, חיזוק ירושלים, דיור בר השגה ובקיצור הנושאים הקבועים שאני מדווחת לכם עליהם…

אני מקווה שהניסיון שצברתי כחברת מועצת עיר, כפעילה חברתית, בעבודה במשרד ראש הממשלה וכעיתונאית יקנה לי את הכלים להפוך חזון למציאות.

תודה לחברים הטובים שסייעו לי לקבל את ההחלטה הזו ותומכים כל הזמן ובעיקר תודה לבעלי היקר שנכנס יחד איתי למסע הזה.

אני יוצאת לדרך הזו בלב שלם ועם אהבה גדולה למדינה שלנו.

מירב

להלן ההודעה לעיתונות

מירב כהן חברת מועצת עיריית ירושלים מצטרפת לרשימת "התנועה בראשות ציפי לבני"

כהן, ממייסדי תנועת "התעוררות" שחרתה על דגלה להשאיר אוכלוסייה צעירה ועובדת בבירה הובילה מאבקים חברתיים בעיר וקידמה מיזמים כלכליים. בין יתר המהלכים הציבוריים שהובילה כהן ניתן למנות את המאבק לפתיחת חניון קרתא בשבת, מאבק על מיצוי כושר ההשתכרות בתוכנית "מחיר למשתכן", גיבוש קבוצות רוכשים לזוגות צעירים וקידום נושאי תעסוקה לצעירי העיר. כמו כן, כהן הייתה בין הדמויות הבולטות במאהל המחאה הירושלמי שהוקם בקיץ 2011.

כהן, פעילה חברתית בולטת בשנים האחרונות, הספיקה עוד קודם לכן לשמש בשורה של תפקידים מקצועיים וביניהם דוברת כלכלית-חברתית במשרד ראש הממשלה בתקופתו של אריאל שרון, כתבת כלכלית ב-YNET ופרשנית כלכלית. במקביל לכל אלו, השלימה כהן תואר ראשון בהצטיינות יתרה בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים וכן תואר שני בתכנון ערים ומנהל עסקים, גם כן באוניברסיטה העברית.

ציפי לבני: "ניסיונה של מירב כהן ופעילותה בשנים האחרונות בזירה הציבורית מלמדות שמדובר באשת עשייה מוערכת שנלחמת על ערכיה ויודעת להשיג תוצאות בשטח. אני עוקבת אחר פועלה מזה תקופה ארוכה וברור לי שתהיה שחקנית מצוינת בנבחרת שלנו שתביא לידי ביטוי את תפיסת עולמה בתחומים הכלכליים והחברתיים".

מירב כהן: "אני מתכוונת להשתמש בניסיון שצברתי כחברת מועצת עיר, כפעילה חברתית, בעבודה במשרד ראש הממשלה וכעיתונאית על מנת להיות פרלמנטרית טובה. אני מאמינה שזו הדרך לקדם נושאים למענם אני נלחמת מזה שנים: תמיכה בציבור העובד בישראל, חיזוק העיר ירושלים וקידום פתרונות דיור במחירים שפויים".

נערך על ידי לקסי
תגיות: , , , , ,

2 תגובות

 1. יובל :

  בהצלחה למירב, שכירושלמי אני יכול להעיד שכבר הוכיחה את יכולותיה ברמה המקומית, וודאי תתרום גם ברמה הארצית.

 2. משתמש אנונימי על חימום בסולר :-) :

  השאלה הראשונה שאדם פוליטי שואל –
  מי יבוא במקומה במועצת העיר?
  אחר כך מדברים הלאה.

  יותר מדי אנשים מבקשים אמון הציבור וממהרים ללכת הלאה, לאו דווקא למקום שיאפשר להם מרחב פעולה גדול יותר, גם אם זה נראה ככה מבחוץ.

  אני, אני, אני, אני.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.