חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

פעילויות נגד ניסוי פצלי השמן בעמק האלה בסוכות

נושאים בריאות ואיכות סביבה, מידע על פעילויות ב 13.09.12 0:33

במהלך חול המועד סוכות 01/10 – 05 נפגש כולנו יחד, החברים של הסביבה, בעמק האלה למען מפגן ענק של אחדות להגנה על הטבע שלנו הנמצא בסכנה

 ביום חמישי ה – 04/10 בשעה 12:30 נערוך מפגן המוני עם מאות משתתפים, שיצולם מהאוויר ויקבל סיקור תקשורתי. בשקיעת החמה יופיעו אמנים וערן צור על במה סולארית לנופו של עמק האלה.

בעמק האלה, עתיד להתרחש ניסוי פטרוכימי מסוכן בפצלי שמן, ללא בקרה ציבורית הולמת תוך סיכון של הרעלת מאגר מי השתייה מהחשובים במדינה.

ראש הממשלה נתניהו ושר התשתיות לשעבר אפי איתם נשיא חברת האנרגיה ארגנו מסלול עוקף דמוקרטיה בדרך למיליונים, דרך משאבי הטבע שלנו, של הציבור.
למרות התנגדות ציבורית רחבה של עשרות אלפי אזרחים, כל ארגוני הסביבה, משרד החקלאות והמשרד להגנה על הסביבה, ביבי ממשיך לדחוף את הניסוי המסוכן.
חבריו הטייקונים של ביבי השקיעו מיליונים בלוביזם יחסי ציבור והעסקת שר תשתיות לשעבר כנשיא, אבל ביחד אנחנו כוח גדול יותר מכל קומבינה של הון שלטון, ביחד אפשר לעצור את הניסוי.

בחול המועד סוכות אנחנו, כל ארגוני הסביבה ופעילים מכל רחבי הארץ, הולכים לנקות את הסביבה מהון שלטון ולהראות למקבלי ההחלטות שעמק האלה נמצא מחוץ לתחום לניסויים מסוכנים ותעשיות מזהמות.

זאת הולכת להיות הזדמנות מעולה להזמין את החברים והמשפחה לטיול בעמק הקסום ולהשתתף במחנה האקלים שנקים בעמק שבו נקיים במהלך חול המועד: הדרכות, פעילויות, טיולים מודרכים, מופעים, סדנאות אקולוגיות וגם פעילויות בערבים ולינת שטח.

קליק לפרטים נוספים והרשמה להסעות חינם באתר: www.oil-shame.org/event

שנה טובה וחג שמח!
מכל צוות גרינפיס ישראל

נערך על ידי דליה
תגיות: , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.