חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

הערב – עצרת הזכרון ליצחק רבין

נושאים מידע על פעילויות, פוליטי ב 8.11.08 8:31

שלוש עשרה שנים אחרי רצח רה"מ יצחק רבין. חלקנו היינו באותו יום בעצרת, חלקנו כבר ישנו כשזה קרה, חלקנו ראינו קרוקודיל דנדי, חלקנו שמענו על זה עוד באותו הלילה וחלקנו קמנו לבוקר חדש של חברה ישראלית שבורה ומפוררת. ואיפה אנחנו היום, שלוש עשרה שנים אחרי?

כמה אירועים שקרו בחודש האחרון מזכירים לנו שיש על מה להגן ועל מה לשמור, ושום דבר לא מבטיח לנו שרצח של ראש ממשלה או מנהיג כלשהו לא יקרה בשנית.

1. זאב שטרנהל פעיל שלום ופרופסור "זכה" למתנה מהימין הקיצוני- מטען צינור שהונח סמוך לדלת ביתו. כמו כן יש פרס על ראשו (מזכיר קצת את ה"פולסא דנורא" שעשו על רבין) מי שיהרוג פעיל שלום מחברי "שלום עכשיו" יזכה בסכום כסף מאוד גבוה.

2. המהומות בעכו שהזכירו לנו שוב כמה אנחנו בהדחקה כלפי כל הנושא הזה של ערבי ישראל וערים מעורבות. בוא נגיד שהראשונים שהיו שם לחמם את המצב זה פעילי האיסלם הקיצוני מצד אחד ופעילי הימין הקיצוני מצד שני. , למי ששמע בעבר את השם ברוך מרזל (שהוא אחד מוותיקי חברון) כן כן הם היו שם לחמם ולהתסיס ולנסות להגביר את האלימות… מה הם חשבו?? הם פשוט רוצים לפרק את הדמוקרטיה! רוצים לשבור כל נתיב שיחה!! רוצים לעשות כאן מלחמה!!

3. נעם פדרמן ומשפחתו וחבריו שמקימים לנו התנחלויות חדשות כמו פטריות אחרי הגשם! יוצאים בזמנם הפנוי להרביץ לפלסטינאים , מקללים את חיילי צה"ל ומתבטאים בכל הזדמנות אפשרית נגד המדינה ונגד כל דבר שאיכ%

נערך על ידי גל
תגיות: , , ,

לא ניתן להגיב כעת.