חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

שרי הממשלה, איך אתם לא מתביישים?

נושאים דעות, כלכלה ותקציב, פוליטי ב 26.07.12 1:15

בגלל האנשים שלא גומרים את החודש. בגלל המיואשים ששורפים עצמם ברחובות. בגלל אלו שחיים על חשבון אחרים. בגלל השחיקה המכוונת של מעמד הביניים. הרי דש רוצה דין-וחשבון מ-44 שרי הממשלה המנופחת שלנו

איך אתם לא מתביישים? אתם, 44 שרים וסגני שרים, איך אתם לא מתביישים? האם אתם רואים את המדינה שאתם אמורים לנהל, מעיפים לפעמים מבט? איך אתם לא מתביישים? אתם רואים שיש כאן אנשים שאין להם דירה ראויה לחיות בה, יש אנשים שלא גומרים את החודש, רבים מהם גם לא יודעים איך להתחיל אותו? שמעתם שיש כאן הפגנות, בהן דורשים "צדק חברתי"?

הגיעה אליכם שמועה שאנשים מיואשים מתחילים לשרוף את עצמם ברחובות?

האם ידוע לכם שחלק די גדול מהעם לא עבד אפילו יום אחד בימי חייו ותמורת למודי תורה שלו הוא מסכים ואפילו דורש שיפרנסו אותו ואת משפחתו הענפה מאד? לגמרי במקרה זה אותו ציבור שמסרב להשתתף בהגנה על המולדת. אלוהים לא שולח כסף. לא צריך את צה"ל, אם מישהו רוצה לשרת, זה בסדר מצידם. הם יתפללו ואלוהים יציל אותנו. הם רק שכחו שהוא לא שלח כסף ואנחנו לא נוכל להסתכן שברגע הקריטי, כשנזדקק לו, הוא לא יהיה עסוק במקום אחר.

שמעתם, ראיתם ולא נקפתם אצבע? אתם לא מתביישים?

שמתם במקרה לב שיש כאן ציבור די גדול (בינתיים), אבל הוא מתעייף ומצטמצם כל הזמן, שגם משרת וגם עובד, מנסה לבנות בית ולהקים משפחה. קשה לו, כי הוא סוחב את כל המדינה על גבו. עליו לעשות חשבון טוב אם יוכל לגדל עוד ילד, אולי שלישי, כי עליו לפרנס קודם 12 ילדים של מישהו אחר. אולי הוא גם תוהה למה הוא לא מצליח לממן דירה, כשמישהו אחר קיבל אחת כמעט במתנה, בלי לעבוד אפילו יום אחד. ושמעתם על תושבים שבונים את ביתם בלי רישיון בניה וגם לא משלמים ארנונה וכאלה שמשלמים אלפי שקלים בשנה וכששמים 3 לוחות כגג למרפסת מגיעים לבית המשפט? אתם עדיין לא מתביישים?

וכשקמות תנועות שדורשות שוויון, על מה אתם מוכנים "להתפשר"? ישרתו מגיל 22, אולי 24, מוטב 28, ואז רק יחליטו אם יואילו בטובם להצטרף לשירות לאומי, לא להיות חייל קרבי, חלילה. תציעו גם לכל החילונים ללמוד, לעבוד, להקים משפחה ובגיל 28 ללכת לעזור לתלמידים בשיעורי בית? נראה איזה צבא יהיה לנו בעוד עשור! נגמרו כבר כל המלחמות?

ראש ממשלה, שני "משנה", 4 סגנים, 30 שרים "פשוטים", רובם ללא תיק וללא עבודה, ועוד 7 סגני שרים, סה"כ 44 איש ואישה עסוקים בבעיה איזו מכונית לבחור. לגמר הגיעו ב.מ.וו., קרייזלר, אודי וסקודה. הבחירה קשה. לא עלה על דעתכם שלמדינה קטנטונת כשלנו מספיקים 15 שרים? אבל שינהלו אותה! בשביל זה אתם מקבלים משכורת.

הייתכן ששמעתם וראיתם כל זה ואתם עושים את כל המאמצים שהמצב הנוכחי יימשך, שהמדינה תלך לעזאזל, העיקר שהקואליציה לא תתפרק והכסא המחומם היטב כל כך לא יישמט מתחת לישבנכם? איך אתם לא מתביישים?הרשו לי לא לברך אתכם על מה שאתם עושים כאן.

נערך על ידי דורון
תגיות: , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.