postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » המחאה החברתית – משה סילמן הצית עצמו בהפגנה בתל-אביב

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

המחאה החברתית – משה סילמן הצית עצמו בהפגנה בתל-אביב

נושאים הפנקס פתוח והיד כותבת, עלו ברשת ב 15.07.12 9:58

הרב עדית לב פגשה את משה סילמן, המפגין שהצית עצמו בהפגנה בתל-אביב במוצ"ש, בפעילותה במרכז הזכויות של רבנים לזכויות אדם, בניסיון לעזור בפתרון בעיותיו. היא כתבה על כך ברשומה שפורסמה ב- 5.12.11 סיפור של הידרדרות במורד הכלכלי, והמדינה אינה מסייעת

השבוע ישבתי במרכז הזכויות שלנו עם ס. גבר בשנות החמישים לחייו שבא כדי לקבל סיוע במיצוי זכויותיו. בזמן שישבנו התפרסמו נתוני הביטוח הלאומי על האנשים הרעבים בישראל. אותנו, במרכז הזכויות הנתונים לא מפתיעים, אנחנו מכירים את הפרצופים שמאחורי המספרים, את התחושה הנוראית של מי שאין לו מה לאכול והיכן לגור. בברכת המזון (שנאמרת אחרי ארוחה) יש משפט שמהדהד לי מאז שהתחלתי לעבוד במרכז הזכויות: “וְנָא אַל תַּצְרִיכֵנוּ יי אֱלהֵינוּ לא לִידֵי מַתְּנַת בָּשָׂר וָדָם וְלא לִידֵי הַלְוָאָתָם. כִּי אִם לְיָדְךָ הַמְּלֵאָה. הַפְּתוּחָה. הַקְּדוֹשָׁה וְהָרְחָבָה. שֶׁלּא נֵבוֹשׁ וְלא נִכָּלֵם לְעוֹלָם וָעֶד:”. כל פעם שאני נתקלת בסיפור כמו זה של ס'. אני חושבת כמה היו חז"ל חכמים, עד כמה הם הבינו לנפש האדם וידעו שכשאדם תלוי באדם אחר ללא הסדרה ראויה של הדברים הסיוע הזה יינתן תוך כדי הכלמת פני העני, מה שקורה היום בישראל.

סיפורו של ס. מראה כמה קל להתדרדר במורד הכלכלי ולהגיע למקום הנזקק, שכיום במדינת ישראל, יש בו כל כך הרבה בושה וכלימה.

ס. היה איש עסקים מצליח, עד שביטוח לאומי החליט שס. חייב להם כסף ועיקל חלק מהעסק שלו. בעקבות העיקול העסק קרס, וס' הפך לשכיר. הוא המשיך בניסיונות יזמות שונים על מנת לשפר את מצבו הכלכלי, אך שום יוזמה לא הצליחה והוא שקע בחובות גדולים. גם כאשר פנה לבית המשפט על מנת לתבוע את ביטוח לאומי על הנזק שנגרם לו הוא חוייב לשלם 200,000 ש"ח אגרה, שלא היו לו, והתביעה נגנזה. בנוסף לכל שאר הבעיות, לפני כחצי שנה עבר ס. אירוע מוחי, איבד את כושרו לעבוד, ונזקק מאז לתרופות רבות.

כיום אין לו דירה, הוא מתקיים מקצבת נכות וקצבת השלמת הכנסה שמגיעות ביחד ל- 2040 ש"ח בחודש, ומהם מנכה ביטוח לאומי כ- 250 ש"ח כל חודש לחוב לביטוח לאומי. הוא לא מקבל דיור ציבורי או סיוע בשכ"ד בגלל שהייתה לו פעם דירה, ובגלל משפט שעדיין לא נגמר על ירושת אימו. הוא חי בדירה שהוא קיבל רשות להתגורר בה בחינם. מה-1800 ש"ח בחודש הוא לא מצליח להתקיים, הוא לא מצליח לקנות את כל התרופות שהוא צריך, הוא לא מצליח לקנות לעצמו אוכל (ומקבל סיוע מעמותות). נכון להיום בעזרת הדיור בחינם והסיוע מעמותות יש לו קורת גג ואוכל, אין לו את כל התרופות שהוא צריך.

בחודש מאי הוא יצטרך לפנות את הדירה, ואז הבירוקרטיה הבלתי אפשרית של מדינת ישראל תטביע אותו, הוא ישאר חסר דירה, וחסר יכולת לממן דיור.

הקושי והיאוש ליוו את השיחה שלנו, אין לי פתרונות אמיתיים להציע, מרכז הזכויות שלנו עוסק במיצוי זכויות. אנחנו נבדוק את נושא הסיוע בשכר דירה (עוד כ-1000 ש"ח בחודש), אם כי יש לי חשש כבד שהבירוקרטיה כתוצאה מהחובות שלו תאפשר למדינת ישראל להתחמק מהתשלום הזה. אנחנו נבדוק אל מול ביטוח לאומי האם אפשר להקטין את גובה ההחזר החודשי לחוב, ונלווה את ס.' לועדות ביטוח הלאומי בתקווה שנצליח להגדיל את קצבת הנכות שלו. זה מקרה גבולי ואני לא יודעת האם נצליח, ואני לא יודעת כמה זמן ייקח לקבל תשובות מכל הגורמים השונים, ולנו יש יעד מוגדר – מועד הפינוי מהדירה הנוכחית במאי.

אבל גם אם נצליח במיצוי הזכויות באופן המירבי, דבר שמרבית האנשים לא יכולים לעשות בכוחות עצמם,  המהות תשאר אותה מהות – האדם עבד שנים רבות, שילם כספים רבים לביטוח לאומי, וכעת כשנקלע למצוקה מדינת ישראל נותנת לו סכום שהוא לא לחיות ולא למות, וגורמת לו לבושה וכלימה בדרך.

האמונה היהודית שלנו, המוסר שלנו צריכים לעמוד למולנו כתמרור ברור – אסור לנו לאפשר שבמדינה שלנו יהיו אנשים שחיים ברחובות, אנשים רעבים, אנשים שלא יכולים לקנות את התרופות שהם צריכים, ויש לנו הרבה יותר מדיי אנשים כאלה היום!

במדינה עם התנהלות ראויה היה איש במצבו זכאי לקצבה שמאפשרת לחיות ממנה (לקנות תרופות ואוכל, לשלם חשמל, מים וארנונה), הוא היה מקבל דירת דיור ציבורי, ולא נזרק לשוק הפרטי, והיו מציעים לו אפשרויות שיקום תעסוקתי.

במדינה ראויה יכול היה אדם לפנות למוסד לביטוח לאומי ולקבל את המגיע לו בלי להזדקק לסיוע של מרכז זכויות או עו"ד (שאין לו כסף לממן). במדינה ראויה אדם שמגיע לתחתית התחתיות היה מקבל יד מושטת שמסייעת ולא מסר שהוא רמאי, גזלן ושקרן ולא מגיע לו דבר.

ס.' חרד ממאי הקרב, הוא לא מוכן להיות חסר בית, הוא לא מוכן לשלם את המחיר שהמדינה רוצה שהוא ישלם כדי שכולנו נחייה בחרדה מהרגע שזה יקרה לנו (וזה כל כך קל להגיע לשם) ולכן נשתף פעולה עם הממשל מתוך החרדה הזו. אחרי הקיץ האחרון אני מקווה שס.' לא יהיה לבד בהתמודדות שלו, ושלא נצטרך לקרוא במאי על מעשים נואשים אותם הוא בחר לעשות כתגובה למצוקה כלכלית.

הרב עדית לב

רבנים למען זכויות אדם

לקריאה נוספת:

פעיל חברתי הצית עצמו במהלך ההפגנה בקפלן בתל-אביב

מדינה שמוחקת את האזרחים שלה: סיפורו של משה סילמן

נערך על ידי דליה
תגיות: , , , , , , ,

7 תגובות

 1. דליה :

  בחדשות ובתכניות רדיו מדברים על ההצתה, על המצוקה, על העבודה הסוציאלית, על העוני. וטוב שכך. אפילו ראש הממשלה אחל החלמה למשה סילמן, ומבקש משר הרווחה לבדוק את בעייתו. וטוב שכך. אולי ראשיתו של שינוי כיוון?

 2. laksi :

  Dalia,
  don´t be naive, all Bibi can and will do is lip service.
  He can´t do anything and won´t anything because he s a faithful believer in social darvinism
  The only solution is to send him to his private affairs ASAP

 3. laksi :

  Dalia,
  Don´t be naive,
  Bibi won´t do anything, let alone change policy.
  This is all hot air and lipservice.

 4. laksi :

  I see tat it takes a long time for backups from Iceland to get on…
  Please erase bacups # 3 and this one

 5. הכתובת היתה על הקיר: ניוזלטר לפרשת מטות – מסעי | שומרי משפט – רבנים למען זכויות האדם :

  […] בימים האחרונים הגיעו אלינו לא מעט פניות קורעות לב מהקוראים שהבינו שרבנים למען זכויות אדם הם אלו שליוו את משה סילמן שהצית עצמו למען הצדק החברתי. הנה מספר מהכתבות שהזכירו אותנו ברחבי המדיה:  עו"ד בקי כהן-קשת רואיינה ב"הארץ", התראיינה ל"חיה גולן ובן כספית", נועם מרשת ב', גלובס, YNET. עבודה שחורה העלו פוסט קודם שלה. […]

 6. ד"ר יוסף צרניק :

  12-08-05 משה סילמן ז"ל – בקשה לפסילת הרשם/שופט מחוזי בפועל חגי ברנר בתיקים בבית המשפט המחוזי בתל-אביב.

  משה סילמן ז"ל
  ירושלים, ה-5 באוגוסט – ד"ר יוסף צרניק, סייג לזכויות האדם (NGO), הגיש בקשה לפסילת הרשם/שופט מחוזי בפועל חגי ברנר בתיקים של משה סילמן בבית המשפט המחוזי בתל-אביב.[1]. מכתבו האחרון של משה סילמן ז"ל הטיח טענות חמורות כנגד בית המשפט המחוזי בתל-אביב. [2]
  הבקשה טוענת ש:
  – "קיים חשש ממשי שחגי ברנר נהג ונוהג במשוא פנים בתיקים" ו- "חשש זה מבוסס על נסיבות אובייקטיביות"
  – "יש לראות בהתנהלותו של חגי ברנר בתיקים אלה 'משחק מכור' "
  – קיים "חשש ממשי שהתנהלות בית המשפט, ובכלל זאת הרשם/שופט מחוזי בפועל חגי ברנר, בתיקים אלה היתה מחוץ למסגרת החוק"
  – "קיים חשש ממשי שהרשם/שופט מחוזי בפועל חגי ברנר מצוי עתה בניגוד עניינים" לגבי גילוי כתבים נוספים בתיקים אלה.
  תלונתה של לשכת עורכי הדין נגד השופטת אלשייך, הנובעת גם היא מכיזוב כתבים בבית המשפט המחוזי בתל-אביב עדיין תלוייה ועומדת .
  LINKS:
  [1]12-08-05 Moshe Silman v Social Security and State of Israel (1752/08 and 6909-01-10) in the Tel Aviv District Court – Disqualification Statements against Judge Hagai Brenner (Heb + Eng)
  http://www.scribd.com/doc/102126857/
  [2] 12-07-14 Moshe Silman sets himself on fire in a Tel Aviv social protest, leaves a letter
  http://www.scribd.com/doc/100289353/
  [3] 12-06-04 Human Right Alert's Appendix to Submission; 15th UPR Working Group Session (Jan-Feb 2013) – State of Israel: Integrity, or lack thereof, of the electronic record systems of the courts of the State of Israel
  http://www.scribd.com/doc/82927700/
  [4] 10-04-19 Human Rights Alert (NG0) submission to the United Nations Human Rights Council for the
  2010 Review (UPR) of Human Rights in the United States as incorporated into the UPR staff report, with a note referring to "corruption of the courts and the legal profession in California".
  http://www.scribd.com/doc/38566837/
  [5] 12-07-07 Biographical Sketch Joseph Zernik, PhD
  http://www.scribd.com/doc/46421113/
  _________
  Joseph Zernik, PhD [5]
  Human Rights Alert (NGO)

 7. דר' יוסף צרניק :

  סילמן ומחוזי תל-אביב – ספרים כפולים בנט המשפט

  12-11-24 PRESS RELEASE – Self-immolated social protest activist Moshe Silman and the Tel-Aviv District Court – double books in Net HaMishpat
  סילמן ומחוזי תל-אביב – ספרים כפולים בנט המשפט

  In his last letter, Silman levels serious accusations against the Court. The evidence shows that he was indeed subjected to simulated litigation. New evidence from the purported appeal file shows 5 purported decisions from recent months, which appear in the case management system of the court, but not in the public access system, and which were never delivered through service to the filer in the matter. Such five (5) purported decisions by Judge Hagai Brenner appear in the appeal from his own decision. The case of Moshe Silman uniquely documents the way that new electronic record systems in the Israeli courts, and Net HaMishpat in particular, are used as double books, out of compliance with basic notions of fair and public hearings and national tribunals for protection of rights. Over the past decade, in parallel to the implementation of new electronic record systems, the courts of the State of Israel have been corrupted in an unprecedented manner. During this period Aharon Barak and later Dorit Beinisch served as Presiding Justices of the Supreme Court.
  במכתבו האחרון, העלה סילמן טענות חמורות נגד בית המשפט. הראיות מצביעות על כך שאכן בעניינו התנהלו הליכים למראית עין. כתבים חדשים שנמצאו בתיק הערעור כביכול, מראים 5 החלטות כביכול מן החדשים האחרונים, המופיעות במערכת ניהול הכתבים של בית המשפט, שאינן מופיעות במערכת המקוונת לניהול גישת הציבור לכתבים, ושלא הומצאו לבעל העניין בהחלטות. חמש (5) החלטות כביכול אלה של השופט חגי ברנר מופיעות בתיק הערעור כביכול, שנבע מהחלטתו הוא. מקרהו של משה סילמן חשף את הדרכים בהן מערכות הכתבים האלקטרוניים של בתי המשפט בישראל, ובמיוחד נט המשפט, משמשים כספרים כפולים, תוך הפרת מושגי היסוד לגבי זכויות האדם למשפט הוגן וציבורי ולבתי משפט לאומיים להגנה על זכויות. בעשור האחרון, במקביל להנהגת מערכות כתבים אלקטרוניים חדשות, הושחתו בתי המשפט בישראל בצורה חסרת תקדים. בתקופה זאת כיהנו כנשיאי בית המשפט העליון אהרון ברק ודורית בייניש.

  [pics]
  The late Moshe Silman, Judge Hagai Brenner, and Chief Clerk Kobi Bleich of the Tel Aviv District Court
  משה סילמן, הרשם/שופט חגי ברנר, והמזכיר הראשי קובי בלייך, בית המשפט המחוזי תל-אביב

  View as PDF: http://www.scribd.com/doc/114284541/
  View as blog post: http://inproperinla.blogspot.co.il/2012/11/12-11-24-press-release-self-immolated.html

  Jerusalem, November 24 – In his suicide letter, the self-immolated social protest activist Moshe Silman leveled serious accusations against Judge Hagai Brenner and the Tel Aviv District Court. Serious irregularities in court records, pertaining to Silman, have been discovered in recent months, which raise concern regarding conduct of simulated proceedings. [1] Therefore, Joseph Zernik, PhD, of Human Rights Alert (NGO) has filed last week a request in the Tel-Aviv District Court for the lawful appointment record of Chief Clerk Kobi Bleich. [2-4]
  During the same visit to the office of the clerk, additional records were discovered in the purported appeal file – Silman v Social Security (6909-01-10) – in which District Judge pro tem Hagai Brenner affected the closing of an appeal from Magistrate Hagai Brenner's own decision. The new records re-affirm the concerns that the case was and is conducted as simulated litigation. [5]
  The five (5) purported decisions by Judge Hagai Brenner were discovered in the appeal from his own decision in the case management system of the Clerk of the Court.
  The online public access system of the Court showed only one decision in this case, pertaining to Dr Zernik's efforts to inspect and to copy the file – by District Judge Ofra Cherniak. [6-7] And no decision at all was served by the Court on the Requester – Dr Zernik. However, in the case management system of the Court, a total of (8) decisions were listed.
  Moreover, review of the decisions, shows that the Court itself was aware of the fact that the decisions were never served, since the November 4th, 2012 Decision by Magistrate Avigail Cohen, orders the Office of the Clerk to serve all previous decisions in the matter. Regardless, even that decision was not served on the Requester.
  Interaction with the office of the clerk, which led to the discovery of the records on November 19, 2012, also documented:
  • Refusal of the office of the clerk to permit access to the list of records (docket) in a case, even to a party to the matter.
  • Refusal of the office of the clerk to permit access to the listings, which certify service by the Court of its own records.
  • Refusal of the office of the clerk to permit access to listing, which certify the assignment of the case to the appropriate judicial authority.
  Since July 2012, Dr Zernik has filed a total of five (5) papers under the appeal file, part of his efforts to inspect and to copy the file. The papers were purportedly received by the office of the clerk for registration. However, the online public record system of the Court provides no access, even to a party in his own case, to a docket (list of records/ list of requests/ list of decisions). Therefore, there is no way for the public to ascertain, or even know, what papers were entered and are before the Court in deciding the case.
  Inherent to the implementation of the new systems, was undermining the duties and responsibilities of the chief clerks of the courts, relative to integrity of court records. The 2013 Human Rights Alert (NGO) submission to the Human Rights Council of the United Nations also documented the refusal of the office of Administration of Courts to produce the appointment letter of any of the chief clerks of the district court, or the Supreme Court.
  The case of Moshe Silman provides unique documentation, how the new case management system of the courts – Net HaMishpat in particular – are effectively used as double books systems. [8] Such systems falls short of the basic notions of Public and Fair Hearings and National Tribunals for Protection of Rights.
  The implementation of new electronic record systems in the courts of the State of Israel over the past decade was correlated with unprecedented corruption of the courts, under Presiding Justice Aharon Barak and Dorit Beinisch. [9]
  ירושלים, נובמבר 24 – במכתבו האחרון, משה סילמן מטיח טענות קשות כנגד השופט חגי ברנר ובית המשפט המחוזי בתל-אביב. אי תקינותם של כתבי בית המשפט בתיקים הנוגעים לסילמן, שנחשפה בחדשים האחרונים, מעלה חששות שבמקרהו של סילמן התנהלו הליכים למראית עין. [1] לכן, הגיש דר' יוסף צרניק, סייג לזכויות האדם, בשבוע שעבר בקשה לקבלת העתק כתב המינוי של המזכיר הראשי קובי בלייך. [2-4]
  במהלך אותו ביקור במזכירות בית המשפט, התגלו כתבים נוספים בתיק הערעור כביכול – סילמן נ ביטוח לאומי (6909-01-10) – בו שופט מחוזי בפועל חגי ברנר גרם לסגירת ערעור מהחלטת הרשם חגי ברנר עצמו. הכתבים החדשים מחזקים את החששות שהתיק התנהל ומתנהל כתיק למראית עין. [5]
  המערכת המקוונת לניהול גישת הציבור לכתבים מורה שרק החלטה אחת (1) נתנה בתיק זה, בנוגע למאמציו של דר' צרניק לעיין בתיק – על ידי השופטת עפרה צ'רניאק. [6,7] גם החלטה זאת לא הומצאה/ ולא נמסרה למבקש, דר' צרניק. אולם מערכת ניהול התיקים של בית המשפט מורה שבאותה התקופה ניתנו לפחות שמונה (8) בעניין הבקשה לעיון בתיק.
  סל הכל חמש (5) החלטות כביכול של השופט חגי ברנר מופיעות בתיק הערעור, שנבע מהחלטתו הוא במערכת ניהול הכתבים במשרד המזכירות.
  יתרה מכך, בדיקת ההחלטות כביכול מורה שבית המשפט עצמו היה ער לעובדה שכתבי החלטות אלה מעולם לא הומצאו ונמסרו לבעל העניין כדין: החלטתה של הרשמת אביגיל כהן מיום ה-4 לנובמבר, 2012, מורה למזכירות להמציא את כל החלטות בית המשפט הקודמות בעניין. אולם גם החלטה זאת לא הומצאה ולא נמסרה לבעל העניין.
  הביקור במזכירות בית המשפט גם העלה:
  ∙ בית המשפט מסרב להתיר לבעל העניין לעיין ברשימת הכתבים (רשימת הבקשות, רשימת ההחלטות).
  ∙ בית המשפט מסרב להתיר לבעל העניין לעיין ברשימת המצאת ההחלטות על ידי בית המשפט בעניינו.
  ∙ בית המשפט מסרב להתיר לבעל העניין לעיין ברישום, המאשר את הפניית התיק לגורם השיפוטי המתאים.
  מאז יולי 2012, הגיש דר' צרניק חמש (5) בקשות בתיק הערעור, כחלק ממאמציו לעיין בתיק. בקשות אלה התקבלו כביכול לרישום, אך המערכת המקוונת לניהול גישת הציבור אינה מאפשרת לבעל העניין לעיין ברשימת הכתבים. לפיכך, אין דרך בפני הציבור, או בעל העניין לוודא, אילו כתבים אכן התקבלו לרישום על ידי בית המשפט.
  הנהגת מערכות הכתבים האלקטרוניים החדשות בבתי המשפט הייתה כרוכה בערעור חובותיהם ואחריותם של המזכירים הראשיים בבתי המשפט לגבי אמינות כתבי בתי המשפט. דו"ח סייג לזכויות האדם לשנת 2013 למועצת זכויות האדם של האו"ם גם תיעדה את סירובה של הנהלת בתי המשפט לענות על בקשות, בכפוף לחוק חופש המידע (1988) לגבי כתבי המינוי של המזכירים הראשיים של בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון, ללא כל בסיס חוקי.
  המקרה של משה סילמן מספק תיעוד ייחודי, כיצד מערכת הכתבים האלקטרוניים החדשה של בתי המשפט המחוזיים – נט המשפט – משמשת למעשה כמערכת ספרים כפולים. [8] מערכת מעין זאת מפרה את מושגי היסוד לגבי משפט הוגן וציבורי ובתי משפט לאומיים להגנה על זכויות.
  בעשור האחרון, במקביל להנהגת מערכות כתבים אלקטרוניים חדשות, הושחתו בתי המשפט בישראל בצורה חסרת תקדים, בתקופה בה כיהנו כנשיאי בית המשפט העליון אהרון ברק ודורית בייניש. [9,10]

  LINKS:
  [1] 12-10-11 Human Right Alert's Appendix IV to Submission; 2013 UPR of the State of Israel – The case of Moshe Silman
  http://www.scribd.com/doc/109693460/
  [2] 12-11-19 Moshe Silman v Bituach Leumi (1752-08) in the Tel Aviv District Court – Request for: a) Due process, b) Appointment record of Chief Clerk Kobi Bleich
  http://www.scribd.com/doc/113693035/
  [3] 12-11-21Moshe Silman v Bituach Leumi (1752-08) in the Tel Aviv District Court – Purported certificate of service of false on its face court record – Request for the appointment record of Chief Clerk Kobi Bleich
  http://www.scribd.com/doc/114000783/
  [4] 12-11-21 Moshe Silman v Bituach Leumi (1752-08) in the Tel Aviv District Court – Request for the appointment record of Chief Clerk Kobi Bleich – forwarded to Chief Clerk Kobi Bleich as a letter
  http://www.scribd.com/doc/114003635/
  [5] 12-11-19 Moseh Silman et al v Bituach Leumi et al (6909-01-10) – Appeal in the Tel Aviv District Court – electronic records – clerk's terminal
  http://www.scribd.com/doc/114109644/
  [6] 12-11-19 Moshe Silman et al v Bituach Leumi et al (6909-01-10) – Appeal in the Tel Aviv District Court – electronic records – local terminal
  http://www.scribd.com/doc/114114053/
  [7] 12-11-17 Moshe Silman et al v Bituach Leumi et al (6909-01-10) in the Tel Aviv District Court – online public records – remote terminal
  http://www.scribd.com/doc/113622603/
  [8] 12-11-24 Silman, Net HaMishpat, and the Tel-Aviv District Court – a double books system – table summary
  משה סילמן, נט המשפט, ומחוזי תל-אביב – מערכת ספרים כפולים – טבלת סיכום
  http://www.scribd.com/doc/114287550/
  [9] 12-05-10 Human Right Alert, Appendix I to Submission; 15th UPR – State of Israel – "Integrity, or lack thereof, of the electronic record systems of the courts of the State of Israel"
  https://docs.google.com/open?id=0B8Aa2xQGbmk5cjNxd2szX05oMkU
  [10] 12-05-10 דו"ח אמינותם, או חוסר אמינותם של הכתבים האלקטרוניים בבתי המשפט של מדינת ישראל – סייג לזכויות האדם (2013) // (Hebrew short report)
  http://www.scribd.com/doc/114254105/
  _____________
  Joseph Zernik, PhD

  Sent from "1984", Iceland-based Internet Service Provider
  _____________
  Human Rights Alert (NGO)
  * United States – the 2010 submission of Human Rights Alert to the Human Rights Council (HRC) of the United Nations was reviewed and incorporated in the official HRC Professional Staff Report with a note referring to “corruption of the courts and the legal profession and discrimination by law enforcement in California.”
  [1] 10-10-01 United Nations Human Rights Council Records for 2010 Review (UPR) of Human Rights in the United States, where Human Rights Alert (NGO) submission was incorporated with a note referring to "corruption of the courts and the legal profession and discrimination by law enforcement in California."
  http://www.scribd.com/doc/38566837/
  * State of Israel – the 2012 submission of Human Rights Alert to the HRC, titled, "Integrity, or lack thereof, of the electronic record systems of the courts of the State of Israel', is scheduled for review in January 2013.
  [1] 12-06-04 Human Right Alert's Submission; 2013 UPR of the State of Israel: Integrity, or lack thereof, of the electronic record systems of the courts of the State of Israel
  http://www.scribd.com/doc/92826212/
  [2] 12-05-10 Appendix I to Human Right Alert's Submission; 15th UPR – State of Israel: Integrity, or lack thereof, of the electronic record systems of the courts of the State of Israe
  http://www.scribd.com/doc/108663259/
  [3] 12-07-18 Human Right Alert's Appendix II to Submission; 2013 UPR of the State of Israel: Integrity, or lack thereof, in the electronic record systems in the courts of the State of Israel – Additional Responses by National Authorities/Experts, Re: ComSign, LTD – sole certifier and hacker of the digital signatures of the State of Israel
  http://www.scribd.com/doc/108662869/

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.