חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

שלי יחימוביץ' (עבודה)

נושאים דעות ב 2.11.08 6:05

זמן להיאבק על כך שמפלגת העבודה תהיה מפלגה סוציאל-דמוקרטית אמיתית

שלום לכם, חברות וחברים.

עכשיו, אחרי שהצלחנו במאבק לקיים פריימריס פתוחים, שקופים ונקיים – הגיע הזמן להיאבק על כך שמפלגת העבודה תהיה מפלגה סוציאל-דמוקרטית אמיתית.

עכשיו, כשכלכלת השוק האלימה קורסת, והדרך שלנו מתגלה כצודקת ושפויה, זה הזמן להסתער על השיח הציבורי ולהציף את המפלגה באג'נדה שלנו.

בשנתיים וחצי שחלפו מאז שנבחרתי לכנסת שיתפתי אתכם בכל הישג, בכל חוק שחוקקתי, וגם במפלות שנחלתי במאבקים על דרכנו. תמכתם בי, גם ערכית, גם מוראלית, וגם בנכונות מופלאה להירתם לכל משימה.

כעת אני זקוקה לכם כדי שתעזרו לי להיות ממוקמת במקום גבוה ברשימת העבודה לכנסת.

כדי שאם נהיה בקואליציה אהיה שרה במשרד שבו אוכל להשפיע ולתרגם ביתר שאת את השקפת עולמנו, וכדי שאם נשב באופוזיציה יהיה ברור שהדרך שלנו זכתה להכרה ותמיכה בכל שורות המפלגה והיא הדרך המובילה והנכונה לחיזוקה ולשיקומה של המפלגה.

ב-2 בדצמבר הפריימריס לקביעת רשימתה של העבודה לכנסת. 60 אלף חברי מפלגה יקבעו מי ראוי ומי אינו ראוי להיות ברשימה, ובאיזה מיקום.

יש לנו רק חודש אחד לקמפיין. הזמן קצר והמלאכה מרובה.

כרגע מתגבש מטה הפריימריס שלי, ואני זקוקה לכם כמתנדבים, נותנים את כל מה שאתם יכולים לתת.

כתבו לנו במייל חוזר אם אתם מוכנים לסייע באחת או יותר מהמשימות האלה:

לעמוד סמוך לקלפיות ביום הפריימריס, לשכנע ולחלק פליירים

לאייש את המטה הטלפוני

לסייע בארגון ובהערכות ליום הפריימריס

להיות פעילי אינטרנט, מהבית

להיות אחראים על הגעה שמית של מתפקדים לקלפי

לתרום כסף לקמפיין (מחמישים שקלים ועד עשרת אלפים שקלים לאדם אחד)

להתרים כספים לקמפיין

לרכז מטה מקומי או אזורי בישובכם

להתלוות לאירועים עם מצלמת וידאו שלכם

לערוך סרטונים לאינטרנט

להתלוות אלי למפגשים

ואם יש לכם עוד רעיונות – מה טוב.

תודה ובהצלחה לכולנו

שלכם

שלי

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , ,

18 תגובות

 1. צחי :

  שלי יחימוביץ' היא חלק ממפלגת האבודה, ולכן לא שווה צל צילה של תשומת לב מאיתנו.

  זה נכון שהיו לה כמה יוזמות חקיקתיות נחמדות, אבל שלי יחימוביץ' היא חלק מגוף רקוב, עלוב שכבר מזמן נשלט על ידי ניאו-ליברלים ולא על ידי סוציאל-דמוקרטים.

  אפילו חברת הכנסת הכי חברתית נבלעה בתוך הפוליטיקה הקטנה והמגעילה של המפלגה הזאת. התמיכה של שלי יחימוביץ' באהוד ברק ממגדלי אקירוב בפריימריז בעבודה, והתמיכה שלה בניאו-ליברל הקיצוני חולדאי בבחירות המקומיות בת"א, מעידות על כך שהיא צבועה וחסרת עקרונות, ושאין שום עתיד למחנה חברתי בעבודה.

  במקום להשקיע זמן, מאמץ וכסף בגוויה פוליטית שסביר מאוד שלא תגיע אפילו ל- 10 מנדטים, עדיף לנסות לקדם משהו במסגרת המפלגות השמאליות יותר. פעם אולי העבודה נחשבה ל"מפלגה גדולה", ולכן היה לה יתרון מסויים על מרצ וחד"ש, אבל היום לא נשאר בה כלום – לא בוחרים, לא אידיאולוגיה, לא דרך.

 2. מתן :

  מסכים עם כל מילה של צחי.
  שלי – אין גבול לציניות. היומרה שלך לסוציאליזם פשוט מגוחכת, והניסיון שלך לגייס פעילים מקרב הצעירים הסוציאליסטים והערכיים במדינה מעליב.
  החבירה שלך לחולדאי ולברק הוכיחה בעיני סופית שאין תקומה למפלגת העבודה מבפנים. מר"צ כבר מזמן לא סוציאליסטית (אם היא אי פעם היתה). מה נשאר?
  חד"ש, חד"ש, חד"ש.

 3. איתמר כהן :

  לא מסכים עם קודמי.
  המטרה היא למקסם את ההשפעה, ואת הכוח של הח"כים ההגונים.
  לכן התפקדתי ל"עבודה", ופקדתי חברים רבים נוספים, ואמשיך לפקוד – מה שמאפשר לנו לחזק את שלי, פינס ונוקד, במאמץ מינימלי – בסך הכל 50 ש"ח (דמי התפקדות לשנה), מעטפה ובול.
  מה נצביע בבחירות? זה כבר סיפור אחר… איש איש והשיקולים שלו.
  בטופס ההתפקדות הצהרתי על כך שאני תומך בערכי תנועת העבודה, וזה נכון. לא הצהרתי על כך שאני תומך בפואד "מפקדי ארגזים" בן אליעזר, או באהוד "מסעדת רפאל" ברק. ובפרט, לא התחייבתי להצביע עבורם בבחירות…
  אם לפואד מותר לגייס לתומכיו אלפי אנאלפביתים תוך שימוש בקבלני קולות מושחתים, אזי גם לנו מותר להתפקד מסיבות ערכיות, ולמקסם את השפעתנו.

 4. לקסי - ערד :

  מצטרף ללא סייג לאיתמר.
  אנחנו לא ב"שברו את הכלים ולא משחקים…".
  יש ויכוח גם בין חברים, נכון, לא עם מי שאיתמר מנה, אבל עם שלי, אורית, אופיר צריך להתוכח כשיש על מה, אבל לחזק, לעודד, לתמוך וגם להפשיל שרוולים ולהתנדב לעשייה, כי אחרת…

 5. אלירן,פ"ת :

  הקואליציה לא הביאה אתכם לשום מקום מלבד חורבן. מפלגת העבודה עם ברק בראשה היא באמת אבודה.
  עם כל הכבוד לח"כ שלי יחימוביץ', ולדברים הטובים שעשתה או ניסתה לעשות, והיו הרבה, או הדברים הלא טובים שהיא עשתה (נגיד…תמיכה ברון חולדאי לראשות עיריית ת"א, בתואנת "ציונותו" ע"פ מועמדים עדיפים בהרבה לציבור העובד בעיר), אני לא מבין איך אפשר לתמוך באיזושהי מועמדת שבימי משבר כאלה דוגרת על ביציה במקום לפחות לצעוק להלאמה והתערבות ממשלתית קיצונית במשק(שזה אגב, למרות שמפי אהוד ברק דברים אילו ישמעו קצת מוזר, אחלה רעיון לקמפיין בבחירות הכלליות).

  אם את מצפה לתמיכה מסיבית, לדעתי את צריכה לשבור הרבה יותר חזק שמאלה כלכלית, הגישה הסוציאל דמוקרטית כפי שכינית אותה פשוט לא מספיקה כרגע.

  לתגובה מאת מתן:חשבתי אותו דבר כמוך, אבל עם כל האג'נדה הכלכלית המאוד הגיונית וחיובית שלהם, האנשים האלה מריצים אסירה בטחונית מורשעת למועצה בכפר ערבי מסוים (שאת שמו שכחתי) וזו באמת חציית גבול מבחינתי. הנימוק שלהם היה ש"היא התנגדה לכיבוש", אז אולי יש שם פלג יהודי של אנשים חיוביים, סביר להניח שגם רוב הערבים במפלגה הם אנשים חיוביים, אבל על קוצו של היוד הזה (תמיכה מובהקת בטרוריסטית מורשעת, שנמצאת לטענתם במקום ריאלי להבחר למועצה ההיא) הייתי מציע לך לשקול את הצבעתך בשנית.

 6. מתן :

  אלירן – אין לי מושג למי אתה מתכוון ב"אסירה ביטחונית מורשעת". אבל מי שהיא לא תהיה, ומה שלא תהיה מידת המהימנות של חומר הראיות נגדה (שקרוב לוודאי היה בכלל חסוי אפילו מפרקליטי הנאשמת), וגם אם היא אכן ביצעה או היתה אחראית לפגיעה בחפים מפשע, אתה הרי לא תכחיש שרוב המפלגות האחרות בכנסת מריצות לכנסת פושעי מלחמה שהיו הופכים לאסירים מורשעים בכל מדינה קצת פחות אלימה וצינית מישראל. ככה שדווקא את חד"ש להאשים במיליטריזם זו בעיה בעיני.
  לא שחד"ש כל כך מלהיבים אותי, אבל הם כן האלטרנטיבה הסוציאל-דמוקרטית ושוחרת השלום היחידה שקיימת היום לדעתי.

 7. אלירן,פ"ת :

  אני חושב שהאשמת אנשי צבא ישראלים ב"פשעי מלחמה" היא תעמולה, אז אם התיחסותך היא לגנרלים לשעבר, אני פשוט לא קונה את זה. אני חושב שבפגיעה בחפים מפשע בשטחים היא תוצר של פעילות פלסטינית שגויה, ושפלסטינים שנפגעים היא תוצאה של טעויות הסובבים אותם. צה"ל הוא צבא זהיר מדי, שמקריב לעתים חיילים בשל שיקולים לא עניינים כמו חיי אזרחים מהצד השני. חלק מלכידות חברתית היא שמירה על חיי ה"צד שלך" (ואני לא מגדיר עצמי באף צד שלא תבין לא נכון, מבחינתי הפלסטינים הם כמוני כמוך, אבל כרגע יש עימות אידיוטי על כלום ביננו), ושכדי לא להרוג מאה פלסטינים "מקריבים" חייל אחד אני מרגיש מבוזה. עדיף שהם יהרגו, עם כל הרגישות.

  בכל מקרה, רוצח הוא רוצח ולא משנה מאיזה צד הוא, העניין בחומרי הראיות הוא משני. אני מכיר טוב מדי אסירות בטחוניות מהעבר הצבאי שלי (הייתי סוהר סדיר עד לא מזמן) ואני מרגיש חופשי לומר שחבל שנותנים להן בכלל את הזכות להכלא בתנאים כ"כ טובים ואז עוד לצאת לחופשי ולרוץ בבחירות המוניציפליות. זו פשוט בושה. עזוב את חד"ש בצד, אני לא מבקר את כל המפלגה, אני יודע שרוב המפלגה הם אנשים טובים מיסודם, אבל מדובר בקו אדום- תמיכה ברצח.

  קישור לכתבה על המחבלת:
  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/181071

  הקישור מאתר מוטה ומגונה, אבל זה מה שמצאתי בגיגול פשוט, עכשיו כשהסתכלתי- נזכרתי גם שהכרתי אותה אישית פעם (כחלק מיחסי עבודה).

 8. נתן .ס :

  שלי יחימוביץ חיזקה מאוד את האמונה שלי בפוליטיקאי.
  במשך שנתיים בכנסת למדתי להכיר אדם מוסרי,ציוני, ואמיתי.
  בפועלה בכנסת העבירה שלי המון חוקים, בתחום החברה, מלחמה בשחיתות, צמצום הפערים החברתיים, חוקים למען האדם העובד ועוד.
  בעשרות שאילתות טיפלה שלי באין ספור פניות ציבור, תיקנה עשרות סעיפים בחוק ההסדרים, התעמקה בתקציבי המדינה, בנוסף שלי תמכה ועזרה באין ספור מאבקי עובדים, מאבטחים, מורות, בעלי עסקים קטנים, ועוד ועוד.
  שלי היא גם ציונית וגם סוציאליסטית, בדומה להרבה מאוד אזרחים.
  שלי לא מפחדת להגיד את מה שהיא חושבת , היא אדם אמיתי, שלי מתאימה להיות בשורה הראשונה של מנהיגי המדינה.

 9. שי :

  מרצ אחלה מפלגה. באמת. רק שהם לא מפלגת שלטון, לכן הם אף פעם לא יחוללו את השינויים שהם מאמינים בהם.

  זה קל להיות אידיאליסט, כי אז אתה לא צריך להתפשר. ברם, פוליטקיה, מה לעשות, היא כולה פשרה. מהלכים צריך לקדם מבפנים, לא מבחוץ וזה דורש הרבה יכולת גמישות, פשרנות ותעדוף. מי שקידם את המהלכים לאורך השנים באמת לכיוון שלום ושיוויון הייתה מפלגת העבודה. מרצ לא עשתה שום דבר – גם מהאופוזציה – כבר שנים רבות. מרצ בלי רן כהן ויוסי ביילין שווה עוד פחות.

  וחד"ש, עם כל הכבוד, זו לא מפלגה ציונית, לכן אין לה מקום בשיח של שמאל ציוני וגם היא, כמובן, איננה מפלגת שלטון ולעולם לא תהיה.

  בין חוסר העשייה של מרצ לעשייה-תוך-כדי-פשרות של העבודה, אני מצביע העבודה (ובפריימריז אני כמובן מצביע עבור שלי).

 10. שלי בדימוס :

  אין גבול להתקרנפות.
  בחרת להיות משרתתם של נדל"ניסטים ואינטרסנטים? זכותך.
  מה שאין לך זכות לעשות הוא לרחוץ בנקיון כפיך רגע אחד קצר אחר כך ולבקש תמיכה.
  על טעויות משלמים, שלי.
  הטעות שלך עדיין לא הספיקה להתקרר.
  בחרת בחיים ציבוריים? בחיים האלו, כשעושים טעות, משלמים עליה – בפריימריז, בקלפי.

 11. דיקלה :

  צריך לתמוך בשלי ובמפלגת העבודה, בגלל הסיבה הפשוטה שהם ציוניים והכי סוציאליסטים שיש.
  שלי יכולה לשנות צריך לתת לה צאנס להוביל.

 12. אופיר :

  לא שוכחים לשלי את רון חולדאי

 13. לילך :

  לאופיר
  שלי יחימוביץ היא נציגת הפועלים שלי, אין כמוה בחקיקה, ונכון שהיא בודדה במפלגתה, אבל אם ניתן לה כוח וגיבוי היא תצליח להשפיע על חבריה.
  אם כל הכבוד לחנין, קודם תדאג לציונות ואחר כך לכל השאר, שילמנו מחיר יקר על מדינה זו,
  ובאיזה מפלגה הוא? נגד הציונות?

 14. רותם :

  צריכים עוד שלי יחימוביצים בכנסת

 15. עבודה שחורה » פריימריס: המתמודדים במפלגת העבודה :

  […] שלי יחימוביץ' (עבודה)  14 רותם, לילך, אופיר, דיקלה, שלי בדימוס, שי […] […]

 16. מיקי :

  אין עתיד למפלגת העבודה ללא וורורמן,יחימוביץ,וילנאי,וולף,נוקד
  במקומות גבוהים

 17. מתן :

  אין עתיד למפלגת העבודה.

 18. משה :

  הגיעה העת לבחור את נבחרת החלומות. רק שלי יחימוביץ' והדור הצעיר בראש הרשימה יחזירו את החברים למפלגה.הרחיקו את יולי תמיר שפגעה במורים במעשים והשפילה אותם עד עפר במסגרת אופק חדש. כמו כן היא תמכה בחוקים מבית מדרשו של הרב עובדיה, הקצתה כספים למוסדות החרדים ופתרה אותם מלימוד מקצועות ליבה.תנו לפריימריס לקבוע את הנבחרת וחידלו מחיפוש פתרונות המרחיקים את ציבור תומכי העבודה מהמפלגה.הגיעה העת לפוליטיקה אחרת ישרה כמו זו ששלי יחימוביץ' מייצגת. שלי חייבת להיות בר' הרשימה. פואד חייב לצאת לגמלאות!!!

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.