חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

יוקר המחיה – הזמנה לעדלאידע החברתית היום

נושאים כלכלה ותקציב, מידע על פעילויות, רווחה ושירותים חברתיים ב 8.03.12 1:05

העלאידע החברתית נפתחת היום, ה- 8.3.2012, בשעה 11:00 בבוקר בפארק יהושע בת"א. משם יצעדו הפעילים המחופשים ברחובות ת"א עד לגינת לוינסקי, שם יתקיים קרנבל מחאה ססגוני

להלן דברי המארגנים:

העדלאידע של הארגונים החברתיים יוצאת לדרך: פעילי המחאה החברתית מהארגונים "המחנה המשותף" ו"ישראל יקרה לנו" יצעדו מחר לאורך תל אביב כשהם מחופשים לגיבורי על, ביום מחאה מחופשת שיסתיים בהפגנה מול משרדי שטראוס בפ"ת. המארגנים: "גם סופרמן היה בורח לחו"ל עם כזה אוברדראפט בסוף החודש".

קרנבל פורים ססגוני של פעילי המחאה החברתית, שיתחפשו לגיבורי על במחאה על יוקר המחייה ואטימותן של החברות הכלכליות, יצעד מחר ברחובות תל אביב. הארגונים "המחנה המשותף" ו"ישראל יקרה לנו", המובילים את מאבק המחאה החברתית, יסיימו את הקרנבל בהפגנת מחאה מול משרדי חברת שטראוס, המואשמת ע"י הפעילים בכך שמחירי מוצריה בישראל יקרים מדי, וממשיכה למכור חטיפים כמו "פסק זמן" במחיר יקר יותר אף מהמחיר בו הם נמכרים בארה"ב.

העלאידע החברתית תיפתח מחר, ה- 8.3.2012, בשעה 11:00 בבוקר בפארק יהושע בת"א, ומשם יצעדו הפעילים המחופשים ברחובות ת"א עד לגינת לוינסקי, שם יתקיים קרנבל מחאה ססגוני בשעה 15:00. משם יעלו הפעילים על אוטובוס של תנועת ה"מחנה המשותף", שיישא שלט ענק "גיבורי העל נגד יוקר המחייה", שייקח אותם לפתח תקווה להפגנה מול משרדי שטראוס. ההפגנה מול משרדי שטראוס תתקיים בשעה 16:30, ברחוב הסיבים 50, פתח תקווה.

מובילי המחאה, בועז נול ועידן מילר מתנועת "המחנה המשותף": "הציבור הישראלי ממשיך להיחנק כתוצאה מיוקר המחייה, מחאת הקייץ עדיין לא הניבה שום פתרונות מעשיים. לפעמים נדמה כאילו הממשלה כבר לא סופרת את האנשים ברחוב מרוב שאננות, טרכטנברג אמר את שלו אבל דבר לא קרה. ישראל היום צריכה סופר טרכטנברג, חבילת צעדים חברתיים מעשיים שיבוצעו באופן מיידי כי הציבור כורע תחת הנטל. הרוב הדומם של הציבור בישראל כורע תחת הנטל, הישראלים אינם גיבורי על – גם סופרמן היה בורח לחו"ל עם כזה אוברדראפט בסוף החודש".

נערך על ידי דורון
תגיות: , , , ,

תגובה אחת

 1. ציוני מודאג :

  נו באמת במי אנחנו מקנאים?

  בצעירים מספרד?

  אולי מיוון?

  יש להאבק באופן ממוקד ביוקר הדיור,
  בפנסיות שנשדדו מאתנו,
  בעובדי הקבלן בעיקר מורי הקבלן.

  אסור להתלהם זה מרחיק ציבור ענק.
  בוודאי אין מה לדבר על גן העדן הקיים בחו"ל.

  כולנו ציונים , לא ?

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.