דב חנין, אנא פעל לשיפור ויישום חוק הדיור הציבורי

מורן מרום, המתגוררת בדיור ציבורי בקריית שמונה, מבקשת מחה"×› דב חנין, חבר השדולה למען הדיור הציבורי, לפעול לשיפור חוק הדיור הציבורי שהוקפא – ולוודא שביצועו כולל גם פינוי-בינוי

חה"כ דב חנין שלום רב,

הקשבתי בענין רב לראיון שלך אצל ענת דוידוב ב"סדר יום". חשובה מאוד פעילותך בשדולה להעסקה ישירה. כל הכבוד, יישר כוח ותודה רבה. אל תפסיק ואל תוותר עד לביטול מוחלט של ניצול עובדים חלשים/מוחלשים בישראל באמצעות קבלנים. לחמשת העשירונים הנמוכים אין ייצוג בממשלה! פעל להשבת כל העובדים להעסקה ע"י המדינה חסרת האחריות!

זכור ואל תשכח בשדולה לדיור הציבורי: אתה אחראי לדיור מיידי למחוסרי הבית הקופאים מקור באוהלים. פעל, בבקשה, לביצוע ולשיפור חוק הדיור הציבורי שחבורת ש"ס הקפיאה. חשוב, שביצוע החוק כיום ×™×”×™×” מלווה בפינוי בינוי. לאפשר ל-66000 הדיירים בדיור הציבורי להשתמש בחוק הדיור הציבורי, שנחקק על-ידי רן כהן (מרצ), אשר קובע 4% ×”× ×—×” עבור כל שנת מגורים. הודות לחבורת ש"ס ×”"חברתית" וביוזמתה, החוק הוקפא בחוק ההסדרים. ובמקומות המועדים לרעידות אדמה, בנינים מועדים/מתפוררים – יזכו בנוסף גם לפינוי-בינוי בטרם יקרסו כבניני קלפים (גם הבנין בו אני מתגוררת).

גם אתה נוכח ומבין, כי האזרח לא יכול עוד, לא מאמין ולא סומך גם לא על ראשי הערים, הפועלים בראש ובראשונה עבור עצמם על בסיס פוליטי-משפחתי וכלכלי-אישי בלבד! מכתבי בענין פורסם בקיץ מיד בתחילת המחאה באתר ועדת טרכטנברג, באתר שיתוף הציבור ובאתר "עבודה שחורה". רק משר השיכון (אריאל אטיאס-ע"ש) לא זכיתי לתשובה כבר חמישה חודשים, כמה לא מפתיע.

חוק הדיור הציבורי לטובת הדיירים, שעדיין לא רכשו דירותיהם עפ"י ההנחות/הטבות החוק המקוריות (4% הנחה לכל שנת מגורים) לא עולה כסף למדינה. אם כך, תמוה ביותר מדוע אין השר משיב על פניות הציבור וממשיך להתעלם מן השכבות החלשות ביותר. אני תקוה שאתה, דב חנין, חבר הכנסת החרוץ והפעיל לטובת האזרח, גם נוהג להשיב לפונים אליך.

בכבוד רב,

מורן מרום

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

One Response to “דב חנין, אנא פעל לשיפור ויישום חוק הדיור הציבורי”

  1. […] למכתבה של מורן מרום, תושבת דיור ציבורי בקריית שמונה, שפורסם "בעבודה שחורה", מבטיח ×—"×› דב חנין, חבר השדולה למען הדיור הציבורי […]

Leave a Reply