חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מרצ – אוֹרי אופיר מצטרף למאבק על ראשות המפלגה

נושאים עלו ברשת, פוליטי ב 1.01.12 5:30

אורי אופיר מודיע על הצטרפותו לרשימת המועמדים לראשות מרצ. אופיר חבר בקבוצת פעילים צעירים שאימצו את הסיסמה: "נכנסים לפוליטיקה במרצ" ומתכוונים לעשות זאת בעקבות גל המחאה ההחברתית מהקיץ שחלף.  אופיר הוא חבר קיבוץ מצר, בן 33, רכז הדור הצעיר במטה השיתופי של התנועה הקיבוצית ופעיל באגף המשימות של התנועה הקיבוצית

שותפים יקרים לדרך
אנו קוראים לכם להיכנס יחד איתנו לפוליטיקה במרצ אין דרך פשוטה יותר לומר זאת. דווקא היום, אחרי שנים שבהן
המערכת הפרלמנטרית כה נחלשה, דווקא היום, אחרי שראינו כולנו שמחאה – רחבה ככל שתהיה – אינה מספיקה, והציר הניאו-ליברלי מתעלם ממנה ודוהר קדימה במסלול פירוק האחריות החברתית, דווקא היום הגיעה העת לאחד כוחות. לא לחכות שמישהו יעשה בשבילנו או במקומנו, אלא לקחת כל אחד ואחת בידיו את חבריו ולהצטרף.
אני, אורי אופיר, החלטתי להתמודד לראשות מרצ יחד עם קבוצת שותפים, מתוך הבנה שזהו צו השעה. זו ההזדמנות שלנו לשנות, להשפיע ולהצעיד את מרצ קדימה לקראת הבחירות הבאות.
אנו קוראים לכם להצטרף היום למרצ כבית שפותח את דלתו לעשייה והשפעה, לבחור במרצ כבית שממנו יוצאים לעצב חברה. הפוליטיקה הפרלמנטרית אינה זירת השפעה יחידה, אך היא זירה חשובה שהוזנחה במשך שנים.
רק במהלך משותף של הצטרפות למפלגה, מבפנים, לאורך זמן, לא כהזדמנות קצרת מועד, ניתן יהיה להבנות את הפוליטיקה הישראלית מחדש. להבנותה כפוליטיקה של דיאלוג ציבורי רחב, כפוליטיקה המורכבת ממפלגות המעצימות דרך ולא אגו, כמפלגות המשמשות כלי בידי האדם באשר הוא אדם, ולא מנצלות את הבוחרים בהן ומפנות להם עורף.   להמשך…

קישור נוסף

נערך על ידי לקסי
תגיות: , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.