חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

עופר עיני, המשך במאבק למען צדק חברתי

נושאים זכויות עובדים ותעסוקה, מכתבים ב 6.11.11 3:27

פ.ס., אזרחית המבקשת להישאר בעילום שם, מבקשת לחזק את עופר עיני במאבק לביטול עובדי הקבלן וקוראת לו  להירתם למשימה נוספת: פטור מתשלום מע"מ לקשישים ונכים המתפרנסים מקצבאות ביטוח-לאומי

מר עיני,

אני מצטרפת לקריאה לביטול של קבלנים למיניהם, שהתחילו לצוץ משנות ה-90' , מאז שכל העליות הרוסיות הגיעו לארץ. הקבלנים האלה הם שיושבים במשרדים ויש להם פקידות  וחיים על חשבון הכסף שגובים מהמשכורת שלנו ומהעבודות הקשות שלנו בזמן שהם לא עושים כלום חוץ מזה. בבקשה תעשה שיבטלו את כל משרדי הקבלנים כולם בכלל מכל הארץ כי זה חוצפה מצידם שלא נראתה כמוה, ושהם ילכו גם לעבוד במקום לקחת מהעובדים שבקושי חיים כבר מהמשכורות שהמדינה נותנת ועוד צריכים לפרנס אותם. תעשה עם המעשה הזה טובה גדולה ל"צדק חברתי". האנשים יכולים ללכת לבד לחפש עבודה לא צריך אותם. כל הכבוד לך.

אם כבר אנחנו פה ומדברים על "אי צדק" אני רוצה להתייחס לאי צדק גדול מאוד שעושים לאנשים כמוני. אני מבוגרת (אחרי גיל 65) וגם חולת סרטן, שמהסכום הפעוט שמקבלים מביטוח לאומי, על כל דבר שקונים (קטן או גדול) או משלמים, אנחנו "גם" משלמים מע"מ שזה 16%, שזה אומר למשל שאני מקבלת 2400 ש"ח כנכה (שהייתי, עד שהפכתי לקשישה) ומזה משלמת את ה-16%, סך הכל את מה שאני באמת מקבלת זה קרוב ל-2000 ש"ח ומזה צריכים לחיות כל החודש. ולא רק זה, ידוע לי שיש אנשים שמקבלים אפילו פחות מזה מביטוח לאומי. אני חושבת שצריך לעשות כרטיס לכל מי שמקבל וחי מביטוח לאומי ש"לא לשלם על כלום את המע"מ הזה" וזה באמת יהיה צדק חברתי כי אם לא, זה יוצא שליד אחד מקבלים ומיד שנייה מחזירים למדינה ומה עשינו בזה? לשיקולך ולימודך ומאבקך.

בתודה ובהצלחה!!!!

פ.ס.

נערך על ידי רביב נאוה
תגיות: , , , , , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.