חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

קול קורא – הגשת מועמדות לפרס דרור לשנת 2011

נושאים זכויות אדם, מידע על פעילויות ב 21.09.11 1:07

דרור שטרנשוס נפטר בנובמבר 2009 בגיל 51.  לדרור הייתה מחויבות אמיתית ומיוחדת לאנשים ולמגזרים שהחברה מדיחה לשוליים. הוא פעל, חשב, הציע, נפגש, קידם ללא הרף וללא לאות נושאים וקבוצות אוכלוסיה מודרות ופריפריאליות.  פרס לשינוי חברתי שנושא את שמו מביא לידי ביטוי את כל הדברים הטובים האלה שדרור היה כל כך מזוהה איתם


כדי להנציח את שמו של דרור בחרנו – אג'נדה, משפחתו של דרור וקבוצת חברים קרובים – לייסד פרס שנתי שיינתן לאדם או לארגון שהצליח להעלות נושא חברתי למודעות ציבורית ותקשורתית, אם בדרך של קמפיין תקשורתי או ציבורי, אקטיביזם, או הפצה בדרכים אלטרנטיביות, דרך האינטרנט, רשתות חברתיות וכד'. בשנה שעברה, הפרס הראשון בסך 25 אלף ₪, הוענק לעמותת "ילדים ישראלים", בהובלתה של רותם אילן, על פועלה למניעת גירוש ילדים של מהגרי עבודה. אנא לחצו כאן כדי לקרוא עוד על המועמדים הסופיים לפרס דרור לשנת 2010. אנחנו קוראים לאנשים או לארגונים להגיש מועמדות:

הקריטריונים לקבלת הפרס

מאבק שחולל שינוי, מאבק שהוביל לשינוי בסדר היום הציבורי, יצירתיות, מקוריות, חדשנות, קידום שינוי חברתי, מחויבות לזכויות אדם, מחויבות לשוויון ולצדק חברתי.

לוח זמנים ומנגנון

יש להגיש מועמדות עד לתאריך 31 בבאוקטובר 2011, על קמפיין או פעילות שהתקיימו בשנה האחרונה (מספטמבר 2010). את הפרטים יש לשלוח במייל לכתובת: [email protected]   ולצייןבשורת הנושא "עבור פרס דרור”.

הבקשות ייבחנו בתשומת לב על ידי וועדה ציבורית בראשות שופטת בית המשפט העליון בדימוס ונשיאת מועצת העיתונות, הגב' דליה דורנר.

הענקת הפרס תיערך ביום שישי, 30 בדצמבר 2011, בשעה 12 בצהריים, באולם צוותא בתל אביב.

טופס הרשמה

על טופס ההרשמה לכלול את הפרטים הבאים: שם הארגון / האדם; מטרת הארגון (עד 200 מילה); תיאור הקמפיין / מאבק ציבורי (עד 200 מילה); דוגמאות לעבודה יצירתית עם התקשורת.

על דרור

דרור שטרנשוס נפטר בנובמבר 2009 בגיל 51. הוא השאיר אישה, מיכל, וארבעה ילדים: דניאל, כרמל, יעל ויובל, הורים ואחות. הוא היה פרסומאי מצליח, יועץ אסטרטגי מחונן, דמות מוכרת ומוערכת במיוחד הן בעולם הפרסום והשיווק, הן בעולם הפוליטי, והן בעולם העסקי – אבל בעיקר בעולם החברתי. כל חייו פעל דרור, לצד עבודתו המפרנסת-העסקית, גם בעולם החברתי-ערכי – בהתנדבות. בשנים האחרונות היה דרור יו"ר בהתנדבות של ארגון אג'נדה, מרכז ישראלי לאסטרטגיה תקשורתית, ארגון שפועל כדי להטמיע נושאים לשינוי חברתי באמצעות התקשורת. לדרור הייתה מחויבות אמיתית ומיוחדת לאנשים ולמגזרים שהחברה מדיחה לשוליים. הוא פעל, חשב, הציע, נפגש, קידם ללא הרף וללא לאות נושאים וקבוצות אוכלוסיה מודרות ופריפריאליות.

לכן, פרס לשינוי חברתי שנושא את שמו מביא לידי ביטוי את כל הדברים הטובים האלה שדרור היה כל כך מזוהה איתם.

אג'נדה הוא ארגון ללא כוונות רווח (חברה לתועלת הציבור) שפועל בזירה התקשורתית בישראל משנת 2003. את אג'נדה מנהלת העיתונאית ענת סרגוסטי.

נערך על ידי לקסי
תגיות: , , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.