חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

"לתת לחיות" לבעלי חיים בתל אביב

נושאים בריאות ואיכות סביבה, כלכלה ותקציב ב 26.08.08 6:00

במסגרת חוק ההסדרים מבקש משרד האוצר לבטל את סעיף עיקור וסירוס בע"ח מחוק צער בעלי חיים. תנועת "לתת לחיות" קוראת  לציבור להביע את דעתם ולחתום על העצומה לשרי האוצר והחקלאות

 "לתת לחיות" הינה תנועה עצמאית המתמודדת בבחירות למועצת העיר תל אביב-יפו, מתוך כוונה לפעול מתוך המערכת הפוליטית ולעשות מהפך ביחס לבע"ח.

 

סעיף בחוק צער בעלי חיים, שנחקק רק לפני חודש, קובע תקציב שנתי בסך 4.5 מיליון ש"ח למימון פעולות לצמצום התרבות של בעלי חיים שלא בדרך של המתה (עיקור וסירוס). כעת מנסה האוצר לבטל את הסעיף בחוק, והמשמעות מכך ברורה.

 

אם אתם אוהבים בע"ח, אתם מוזמנים לצרף את חתימתכם למכתב שנשלח על ידי "לתת לחיות בת"א-יפו" לשר האוצר, רוני בר-און, ולשר החקלאות, שלום שמחון, הקורא להם להוציא את הסעיף המבטל את ההקצבה לעיקור סירוס מחוק ההסדרים.

 

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , , , , ,

5 תגובות

 1. יונית :

  זו מטרה נעלה שאני אחת התומכות הגדולות שלה, אבל למה לעזאזל צריך עוד פיצולים?

 2. יעל :

  חשוב גם להזכיר את הפעילות הקיימת היום בעיריית תל אביב של אמץ חיה, שזה באמת מפעל מקסים שמאפשר לאוהבי חיות לאמץ כלבים שננטשו.
  כשצריך, אז אפשר להגיד כל הכבוד לעיריית תל אביב.

 3. אבי :

  גם אני אוהב מאוד בע"ח וגם אני שואל: למה להתפצל? מס' 4 ברשימת מרצ למועצת העיר ת"א-יפו, הוא עו"ד ערן לב, פעיל מרכזי וידוע למען בע"ח. אין ספק שהוא יפעל למענם בכל כוחו. עדיף לתמוך בו, במקום לרוץ ברשימה נפרדת.

 4. שלום :

  אכן למה להתפצל? יש כ"כ הרבה עמותות ברחבי הארץ להגנה על בע"ח רובם גופים קטנים שלא מסוגלים לעשות הרבה לבד למה לא לאחד את כולם??
  זה יהיה הרבה יותר מועיל..

 5. תל-אביבי גאה :

  חבר'ה, על מי אתם עובדים- אף אחד , כולל את הירוקים, מרצ ולמעשה כולם, לא עשו למען בעלי החיים, לא בת"א ולא בישראל. תיכנסו לאתר של לתת לחיות, תתקשרו אליהם כמו שאני עשיתי ותיווכחו בעצמכם. הפעם מצביעים ללתת לחיות. מס' 4 במרצ זה בדיחה גרועה ועצובה כשמרדימים כל שנה בישראל 100 אלף כלבים בריאים. תתפקחו- רק לתת לחיות!

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.