חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

פוטרת בגלל חוק חברות כוח האדם? הנה הכתובת בשבילך

נושאים זכויות עובדים ותעסוקה, מידע על פעילויות ב 7.08.08 6:10

אלפי אנשים מפוטרים בגלל חוק חברות כוח האדם; ההסתדרות הבטיחה לעזור, אבל לא ברור איך יוצרים איתם קשר; והנה הפתרון

בעיתונות ניתן סיקור נרחב למשבר שנוצר עם כניסתו לתוקף התיקון לחוק חברות כה"א. כחלק ממאבק של חלק מהמעסיקים וחברות כוח האדם נגד החוק נשלף "נשק יום הדין". אלפי אנשים שב-1 בספטמבר 2008 ימלאו להם 9 חודשים ומעלה בעבודה בהעסקה דרך חברת כ"א (ויש העובדים כך במשך שנים) מקבלים בימים אלה מכתבי פיטורין.

תגובתו של יו"ר ההסתדרות מצוטטת באופן אחיד בכל אתרי החדשות – "כל עובד שלא ייקלט יפנה להסתדרות ויזכה להגנה מלאה של ההסתדרות". ואכן, ההסתדרות מפרסמת בהבלטה את נצחונותיה כאשר מדובר בעובדי חברות כוח אדם שכבר התאגדו במסגרתה כגון עובדים באגרקסקו או מוקדנים בביטוח הלאומי.

השאלה הגדולה היא מה אמור לעשות עובד בודד שאינו מאורגן במסגרת ועד, וקיבל בימים האחרונים מכתב פיטורין. איך מגיעים להסתדרות?

אתר האינטרנט לא עובד – הוא בבנייה כבר חודשים רבים. את הדוא"ל של לשכת עופר עיני לא הצלחנו להשיג. נותרנו רק עם הקו החם לזכויות עובדים – 1-700-700-331.

עובדת הזקוקה לסיוע בעצמה מצאה לנו את הפיתרון – עו"ד ניר גביש מההסתדרות מרכז את פניות העובדים שקיבלו מכתבי פיטורין לצורך פניה לבית הדין לעבודה. אם אתם בבעיה הנוגעת לחוק חברות כוח האדם – דברו איתו ישירות, וחיסכו לעצמכם שיחות טלפון מיותרות.


: המס' הישיר של עו"ד ניר גביש מההסתדרות: 036921898 ומס' הפקס:036921857

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , , , , , , , ,

תגובה אחת

  1. דליה :

    לדעתי, רצוי גם לכתוב ליועץ המשפטי של משרד התמ"ת, עו"ד מיכאל אטלן. בסמכותו לטפל בענין, והוא הבטיח, לפי הנאמר בתקשורת, שיטפל.
    נוסף לכך, כדאי שנדע פרטים על המוסד המפטר כדי לנסות לארגן חרם צרכנים. אם בנק מסוים מפטר את עובדיו הזמניים, אנשים שיש להם חשבון בבנק זה, יכולים להפעיל לחץ על הבנק באזהרה שיעבירו חשבונם לבנק אחר.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.