חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מאבק המרצים מן החוץ – אסיפת מחאה באוניברסיטת ת"א

נושאים חינוך ותרבות ב 12.05.08 0:58


ארגון הסגל האקדמי הזוטר באוניברסיטת ת"א מעדכן

חברים יקרים שלום וחג שמח,
מאבקנו להעסקה הוגנת ותקנית באוניברסיטאות מתקדם בצעדי ענק

כזכור ביום ראשון, הודענו לראשי האוניברסיטאות כי סבלנותנו פקעה ולא נשאר אדישים אל מול גרירת רגליים נוספת. סירובם של ראשי האוניברסיטאות לנהל מו"מ על בסיס הצעת הפשרה של שרת החינוך והוועדה לתכנון ותקצוב, הוכיח כי הם אינם מעוניינים בדיאלוג אמיתי.

על רקע זה נערך ביום שלישי דיון מיוחד על המשבר בוועדת החינוך של הכנסת. בדיון גינתה הוועדה את גרירת הרגליים של האוניברסיטאות וביקשה את התערבות נציג המועצה להשכלה גבוהה בהאצת המו"מ, במטרה להגיע להסכמות עקרוניות בשבועיים הקרובים. מתוך רצון לתת הזדמנות למו"מ ולמנוע פגיעה נוספת בשנת הלימודים, הסכמנו לדחות את הצעדים הארגוניים וההשבתות בשבועיים ולקיים במקום זאת אך ורק אסיפות הסברה ומחאה קצרות (בהן תתקיים הפסקת לימודים של שעתיים).

אסיפות המחאה יתקיימו ברחבי הארץ ובהן נתריע מפני הידרדרות ונקרא להתפכחותם של ראשי האוניברסיטאות בטרם יהיה מאוחר מידי. בואו והזמינו את חבריכם לעבודה ואת הסטודנטים לאסיפה שתתקיים בדשא מול בניין גילמן ביום שני הקרוב (12.5.08) בין השעות 12:00 ל-14:00. שימו לב כי במהלך העצרת לא יתקיימו שיעורים של חברי הסגל האקדמי הזוטר והמורים מן החוץ!

זהו מאבק על זכויות בסיסיות
, אשר עלותן למערכת נמוכה וחשיבותן לביטחון הכלכלי של כולנו עצומה. לא נסכים עוד לפיטורי מורים מן החוץ ועוזרי הוראה מידי קיץ ולנישולם מזכויות סוציאליות בסיסיות. הצטרפו למטה המאבק ובואו לעצרת ביום שני הקרוב!

שימו לב כי בשל קיום העצרת לא יספק המשרד שירותים ביום שני, אולם כולכם מוזמנים לבוא ולעזור בהכנות לעצרת (בתליית כרזות ברחבי הקמפוס, הכנת שלטים ועוד). לעזרה בפעילות ולפרטים נוספים התקשרו לטלפון 6408186 או כתבו למייל: [email protected].

בנוסף, מצורפת מצגת על מצב מערכת ההשכלה הגבוהה ומאבק הסגל האקדמי הזוטר. אתם מוזמנים להקדיש על פי צו מצפונכם זמן קצר (או ארוך) בכל אחד מהשיעורים במהלך השבוע בכדי לקיים דיון בנושא בכיתות. מומלץ גם להעלות את המצגת בפלטפורמת הווירטואל טאו.

שלכם,מטה המאבק

לפרטים נוספים ולהורדת המצגת, ר' באתר של הארגון:
http://www.zutar.org.il/news/letter080508.html

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.