חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

צעירי מפלגת העבודה, התגייסו להנהגת המפלגה

נושאים דעות, פוליטי ב 29.11.10 6:01

לקראת הבחירות לראשות מחוז ירושלים של מפלגת העבודה, יוני גרף – מתומכיה של אסתי קירמאיר  המתמודדת בבחירות – סבור שהגיע זמנם של צעירי המפלגה לקחת את המושכות לידיהם

רבים הם המבכים את מצבה של מפלגת העבודה. מתוך המבכים יש את המיואשים שכבר שינו את שמה של המפלגה למפלגת האבודה והולכים להמציא את הגלגל מחדש בתנועות או במפלגות שמאל אחרות וחדשות, או שפשוט נוטשים את העיסוק בפוליטיקה. יש גם את אלה שבוכים על מצב המפלגה, אבל גם יודעים לנגב את הדמעות ולהאמין שיש עוד מקום להישאר במפלגת העבודה ושהיא היא המקום הנכון לקדם אידיאולוגיה מתונה וציונית.

למרבה הפלא, חלקם הגדול של האנשים שבוחר להישאר במפלגה ואפילו להתפקד אליה דווקא עכשיו הם אנשים צעירים. ואכן, נראה לפעמים שבמפלגה נוצר פער גילאים גדול, בין החברים הותיקים ובין החברים הצעירים, רובם סטודנטים מתאי אופק והדור החדש ומהמשמרות הצעירות.

אנחנו הצעירים, לא באנו למפלגת העבודה כדי להיות מחלקי פלאיירים, תולי מודעות או מחזיקי מגאפונים, באנו למפלגה כדי להנהיג. כמה פעמים שמענו את טרוניות אנשי השמאל בארץ, "אבדה הדרך", "דרוש שינוי", "דרושה התחדשות". אנחנו הצעירים, לקחנו אחריות.

מפלגת העבודה חשובה לנו מדי מכדי שנשחק בה בתפקידים משניים, אנחנו רוצים להפוך אותה שוב למפלגת שלטון, למפלגת העם, ואנחנו מאמינים שאנחנו יודעים לעשות את זה.

אנחנו לא מזלזלים חס וחלילה בחברי המפלגה הותיקים, אלא מתייחסים אליהם בכבוד ורואים בהם את ההורים שלנו ואת המחנכים שלנו. אבל אנחנו מבקשים מכם, היו כמו כל הורה טוב, תייעצו לנו, תדריכו אותנו, תלמדו אותנו מניסיונכם, אבל בסופו של דבר תסמכו עלינו ותתנו לנו את הכוח להוביל את המפלגה שוב למקום שבו היא הייתה כאשר אתם הייתם בגילנו.

בדיוק כיוון שאני רוצה לחזק את מפלגת העבודה, החלטתי לתמוך ולעזור לאסתי קירמאיר להיבחר לראשות מחוז ירושלים של מפלגת העבודה. מי זוכר את הימים שבהם טדי קולק שלט בירושלים? מי זוכר את הימים בהם היו סניפים גדולים בכל שכונה ושכונה בעיר? מי זוכר את מספר הפעילים הרב שעסק בפעילות ערכית בעיר?

הגיע הזמן לחזור לימים האלה שוב, למלא את המחוז בפעילים, לחזק את הסניפים, לפעול באופן דמוקרטי וליישם את ערכי תנועת העבודה בעיר שהיא מיקרו-קוסמוס של ישראל וגם מהווה את בירתה. אסתי היא זאת שיכולה לעשות את זה לדעתי, כי היא מביאה איתה קבוצה של צעירים שחיים ונושמים סוציאל דמוקרטיה, ציונות, ומתינות על שלושת אלה אני מאמין בנויה מפלגת העבודה וגם אנחנו הצעירים של המפלגה עומדים על היסודות האלה. ומאידך היא גם יודעת לכבד ולתת מקום לותיקים שבזכותם הגענו עד היום.

נערך על ידי רביב נאוה
תגיות: , , ,

6 תגובות

 1. אלעד הן :

  בהצלחה לאסתי וכל הכבוד!

 2. עמית-ה :

  כייף לדעת שישנם כאן אנשים כמו יוני, גם במקרים שאני לא מסכים עם דעתם אנשים חדשים שנכנסים לפוליטיקה מחזקים את הדמוקרטיה והייצוג הכללי,
  על אחת כמה וכמה שכאן אני שמח גם עם האידאולוגיה.

 3. הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה :

  בהקשר הזה

  בהקשר הזה,

  אתם מוזמנים לעיין במכתבו של מזכ"ל העבודה הנכנס והצעיר חיליק בר, בעמוד הבית של הבמה-הרעיונית.

 4. מערכת עבודה שחורה :

  אסתי קירמאייר בקלה חברת יסו"ד נבחרה הערב לראשות מחוז ירושלים.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה) :

  מזל טוב לאסתר המלכה

 6. טל ע :

  ברכות לאסתי ותקווה שזה סימן ראשון לחזרה לדרך של הקמת חברה צודקת.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.