מיסוי הגז הטבעי -איתמר כהן מעדכן על התגייסות הבלוגרים

האזינו לראיון של חברנו איתמר אצל מיקי מירו ברשת ב' כאן, וקראו ב"כתבה" באתר NRG כאן

Tags: , , , , , ,

5 Responses to “מיסוי הגז הטבעי -איתמר כהן מעדכן על התגייסות הבלוגרים”

 1. דמו 13 הגיב:

  1. נגד מי אתם לוחמים??נגד הטיקונים??טעות!!נגד מאות אלפי משקיעים קטנים כמוני שהשקיעו סיכנו והפסידו עשרות שנים את כספם על סמך מצגי המס וההסכמים עם השותפויות והיום כשיש סיכוי לראות פירות -אתם גוזלים 90% מהרווח שאמור היה להגיע למשקיעים הקטנים אחיכם!!מחלקים אותו לכולם עשירים כעניים ןמכניסים את פרי השקעתנו לכיסכם-חוקי סדום כבר אמרנו?? … ומותירים אותנו עם 10% רווח על השקעתנו -כשאנו ולא הטיקונים השקענו את מלוא העלויות ומפסידים עכשיו את כל הרווח שהגיע לנו ע"פ ההסכמים והמיסוי הקודם.אגב גם היום המדינה מקבלת ממשקיע פרטי בשותפויות מעל 50% מס והיא רוצה להגדילו ולהביאו בעידודכם ל90% ויותר!!-האם זה לא גזל ???איך המצפון לא מציק לכם??
  2. אוצרות הטבע שיכים לכולם:כך אתם מכריזים האמנם??אוצר טבע אינו האדמה או הים בה הוא נמצא.המדינה נתנה לשותפויות זכיון בתנאים קבועים לחפש ,למצוא ולהפיק את נפט/גז בשטח הזכיון (אם ימצא)ולשלם מיסים כחוק.הזכיון ניתן לאחר שהיא התיאשה מלמצוא ומלהשקיע אחרי מאות קידוחי נפל ביבשה ובים משך עשרות שנים.התגלית היא פרי עמל ,השקעה וייזע של השותפויות בלבד (המדינה לא נתנה דבר ולא השקיעה שקל בעשיה ובגילוי)התגלית -איננה מתנה שהמדינה או אזרחיה נתנה להם.ללא פעילות השותפויות לא היה גז ולא היה נפט ולא היה לכם ולמדינה דבר -גם לא מעל 50% מס שהמדינה גובה היום מהשותפויות כולל מע"מ ובלו.האם מותר לשנות חוזים ולהפר התחיבויות ולגזול פרי
  עמלו של הזולת??כל אחד מכם יכול בכל רגע להשקיע בשותפויות ולהיות חלק מהתגליות,אך לכם הרבה יותר נוח לשבת בבית בלי לסכן או להשקיע דבר ופשוט לגזול את פירות עמלנו!!!

 2. התמלוגים יעלו. כי ככה זה צריך להיות.

  עכשיו אתם, יותר מאיתנו צריכים לדאוג שהוועדה תשנה את החלטתה לגבי הכרה בלתי מוגבלת בהוצאות החברות לצורך ניכוי ההיטל. מה שיקרה זה שבעלי השליטה, שגם ככה גונבים אתכם במשך שנים על ידי משכורות עתק שהם מושכים להם ולמקורביהם, ינפחו את ההוצאות עוד יותר על ידי מתן תמלוגים בין חברות (על זכויות חיפוש), מתן משכורות עתק ועוד.

  אז במקום להאבק בנו, גשו לוועדה ולשר האוצר ותבהירו שאתם לא מוכנים שההוצאות לשכר הדרקטוריון ולתמלוגים לחברות אחרות יכללו בחישוב ההוצאות למס.

 3. יוני הגיב:

  דמו ידידי,זה שאתה לא יודע להבחין בין השקעה להימור זאת בעיה שלך,המשקיע הקטן הממוצע משקיע דרך המוסדיים וכמעט לא נחשף להשקעה בגז.

  מסים משתנים,ברוך הבא לעולם האמיתי,מסי חברות,מע"מ ושבח מעלים ומורידים כל הזמן.

  אה ואני בכלל לא בטוח שהתגובה הזאת היא לא חלק מקמפיין אינטרנט של חברת יח"צ כלשהיא,כבר הוכח שחברת יח"צ עמדה מאחורי קמפיין שניסה לקשור בין העלאת התמלוגים לקרן החדשה ולתמיכה בגז המצרי.

 4. נועה הגיב:

  ראשית אני רואה שאתם חושדים בנו שאנחנו לא אנשים אמיתיים אז אני מבקשת שתתקשרו אלינו – 0548425879, חוצמזה שתכנסו אלינו לפורום: http://www.gevahot.com/forum
  חוצמזה שתחפשו בגוגל ששינסקי גבעות עולם ותראו שהיו עלינו מלא כתבות, כמו: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000601686
  חוצמזה תכנסו לעצומה שהעלנו: http://www.atzuma.co.il/shishinski/
  ודבר אחרון וזה העיקר אנחנו דורשים פגישה עם המנהיגים שלכם!!!, במצב הנוכחי שששינסקי יצר עיקר הפגיעה תיפול על המשקיעים הקטנים, זה דבר לא הגיוני ונפשע שאנחנו בטוחים שגם אתם לא רוצים, אנחנו מבקשים פגישה דחופה זה שתשמעו אותנו זה באמת לא נראה לי יותר מדי בהתחשב בזה שאתם פוגעים בנו ובמשפחותנו בצורה קשה!!! בבקשה תתקשרו אלינו ותקבעו פגישה. אין קשר בין תשובה לגבעות עולם, אצלנו השותפות שייכת 95% למשקיעים קטנים שהשקיעו בה מאות מליונים משנת 93 ואין אצלנו טייקונים. אנחנו קודחים ביבשה (שם הסיכונים גדולים בהרבה , מבים), ולא הגיוני להחיל את אותו מיסוי כמו בים, מה גם שלפי ששינסקי השותפות שלנו תפגע הכי הרבה המס הרצחני יגיע לשיעורו המקסימלי תוך שנה ואנחנו משקיעי גבעות נהיה הנפגעים הגדולים ביותר ונאבד ונקבל כ10% בלבד החזר על השקעתנו. יש אצלנו עשרות אלפי משפחות שהשקיעו את החסכונות שלהם. לא יתכן שמישהו שהתמלוג זה הפנסיה שלו ישלם יותר מס מתשובה, נכון? בואו תדברו אתנו אל תדרסו אותנו. בואו תפגשו אתנו ונדבר, לא כל דבר צריך לפתור בכוח בחברה הישראלית, אני פונה אל הלב שלכם – לפחות תשמעו אותנו!0548425879

 5. נועה הגיב:

  תעבירו לו את המסר

Leave a Reply