חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

האוצר דחה את דרישות העובדים הסוציאליים

נושאים זכויות עובדים ותעסוקה, עלו ברשת ב 14.06.10 6:02

ב 16 במאי הציג איגוד העובדים הסוציאלים את דרישותיו מול האוצר, במטרה לעדכן את ההסכם הקיבוצי הישן ולשפר את שכרם המביש. אלא שלאוצר תוכניות אחרות, מאבק התשה, שחיקה והפרטה

כידוע ב16.5 הציג איגוד העובדים הסוציאליים מול האוצר את דרישותיו לעדכון ההסכם הקיבוצי הנושן. הדרישות נועדו לשפר את מצבם המגוחך והעגום של עובדי הרווחה שמשתכרים מתחת לשכר מינימום, מקבלים השלמת הכנסה ומרגישים מכל וכל שהמדינה לא מעריכה את עבודתם ורואה בהם קהילה חלשה שאפשר לנצל בשל רצונם הטוב והשליחות שמניפים על דגלם. ב9.6, בפגישה השניה עם האוצר, נתקבלה תשובה ברורה ושלילית שתמציתה – הגזמתם חבר'ה. מה רע במינימום?

מאבק התשה

נשאלת השאלה –  האם לנציגי האוצר באמת נראה המצב הקיים בלשכות הגיוני ולגיטימי? האם למישהו מנערי האוצר טבלת השכר הקפואה משנות ה-90 באמת נראית עדכנית והוגנת? האם הם מאמינים באמת ובתמים שעל העובד הסוציאלי להסתפק בשקליו הבודדים שהוא מקבל מהמדינה ולהמשיך לשרת את משרדיה בדבקות? התשובה היא – לא. בטח שלא. אין אף אדם שיגיד ש3500 שקלים חדשים אחרי 10 שנות ותק במקצוע מכבדים ומפנקים את אוחז התלוש. אז למה בכל זאת שליליות למה??


להמשך קריאה בבלוג  עיניים פקוחות לרווחה

מאבק העובדים הסוציאלים על עתיד הרווחה בישראל

נערך על ידי גליה
תגיות: , , , , , , , ,

תגובה אחת

  1. ק. טוכולסקי :

    העובדים הסוציאליים צריכים לצאת למאבק וחובה על כולנו כעובדים ו/או כאנשים פרטיים לתמוך בהם בשביתה כללית עד שהם ישיגו את כל דרישותיהם.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.