המכללה החברתית כלכלית – הזמנה לחברות בעמותה

שינוי תקנון העמותה מאפשר לכל פעיל ומתנדב להיות חבר בעמותה ולהשפיע על דרכה של המכללה. אתם מוזמנים להיות חברים בעמותה ולתרום תרתי משמע

אפשר להציע לכם חברות?

פעילי המכללה החברתית כלכלית – מתנדבים בשלוחות, רכזי קורסים ומרצים מוזמנים להצטרף כחברי עמותה (העמותה לקידום לימודי כלכלה וחברה ע"ר) . בזכות פעילותה הנמרצת של לילך טל-ניר, לה אני שמח להודות שוב בשם הוועד המנהל והחברים, אישרה האסיפה הכללית של העמותה את שינוי התקנון לתקנון מצוי, כך שכעת כל פעיל/ה במכללה יכול/ה להימנות על חברי העמותה.

חברי העמותה מוזמנים לאסיפות כלליות בהן נידונות ומוכרעות שאלות מהותיות בדרכה של המכללה, מאושרים הדוחות הכספיים של העמותה ונבחרים הועד המנהל וועדת הביקורת. האסיפה הכללית של חברי העמותה היא הסמכות העליונה להחלטה בכל ענייני הארגון.

כדי להצטרף עלייך למלא את טופס הבקשה המצורף ולהעבירו חתום למשרדי העמותה בדואר, פקס (03-7300375) או דרך רכזי השלוחות.

תרומה היא דרך נהדרת לחגוג את החברות החדשה…

כארגון הפועל להגשתו של ידע ביקורתי ואלטרנטיבות כלכליות וחברתיות מתקדמות לכל דורש, אנחנו ממשיכים לגבות שכר לימוד סמלי בלבד. בנוסף לכך – כמו כל הארגונים החברתיים גם אנו מתמודדים עם קושי הולך וגובר בגיוס תמיכה כספית.

אמנם מהלכים אסטרטגיים נכונים ועבודה מקצועית של צוות המכללה הציבו אותנו במצב טוב יחסית מבחינת החשיפה למשבר הכלכלי, אולם גם אנו עומדים מול חוסר במשאבים כספיים המאלץ אותנו כבר עתה לצמצם פעילות במקומות בהם היינו רוצים להרחיבה ולחסוך בהוצאות בסיסיות ביותר.

לא קבענו דמי חבר כחובה שתגביל הצטרפות לעמותה, אולם אני מזמין אישית כל חבר/ה ופעיל/ה לחגוג את העשייה המשותפת שלנו גם בתרומה כספית- כפי יכולתו של כל אחד, תרומות אישיות קטנות (גם גדולות יותר יתקבלו בברכה) הן הדרך שלנו לחזק את הארגון ולגבות את הצוות הנפלא שעושה כל כך הרבה לקדם את מטרות הארגון גם בתנאים של חוסר וודאות כלכלית.

תרומות ניתן להעביר ישירות למשרד או לרכזי השלוחות, וכן באשראי דרך אתר האינטרנט.

לתרומות לחץ כאן

נשמח לרעיונות וחיבורים נוספים למקורות לתמיכה כספית במכללה. ברעיונות אפשר לפנות למיכל שוחט, מנכ"לית העמותה או לרחל עמרם, רכזת גיוס ופיתוח משאבים.

בברכה – שי כהן, יו"ר הועד המנהל

המכללה החברתית כלכלית

לטופס הצטרפות לחץ כאן

To update your details or unsubscribe click here

Tags: , , ,

Leave a Reply