חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

יובל דרור הוזמן לכנסת ומתלבט אם להיענות

נושאים חינוך ותרבות, עלו ברשת, פוליטי ב 11.01.10 5:02

יובל דרור, מאבד תמליליםבעל הבלוג "הגלוב" הוזמן לדיון בועדת המדע והטכנולוגיה.  מנוסח ההזמנה לא ברור במה יתמקד הדיון או שהוא נועד רק לקידום היו"ר בעל הזכויות על חוק המאגר הביוטמטרי. יובל פונה אל קוראי הבלוג ומבקש עצה.  עבודה שחורה מתגייסת לעזור לחבר

מתישהו במהלך היום, נחתה בתיבת הדואר האלקטרוני שלי הודעה ממרכזת ועדת המדע והטכנולוגיה של הכנסת, אשר בשמו של יו"ר הועדה, ח"כ מאיר שטרית, מתכבדת להזמין אותי לישיבה שתתקיים ביום שלישי הבא (19.1.10) בכנסת בנושא "החינוך למדעים וטכנולוגיה".

לישיבה הוזמנו, כך כותבת מרכזת הועדה, "המועצה להשכלה גבוהה; ועד ראשי האוניברסיטאות; האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים; המועצה הלאומית למחקר ולפיתוח אזרחי; התאחדות התעשיינים; רשתות חינוך; מוזיאונים למדע; נציגי האקדמיה; נציגי משרדי הממשלה; פורום מדענים ראשיים במשרדי הממשלה ומוזמנים נוספים" וכן ישתתפו בה מנהל מינהל מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך ונציגי אקדמיה בכירים נוספים.

יש לי שלוש בעיות עם ההזמנה הזו שהייתי רוצה לשתף בהן אתכם ולאחר מכן לשמוע את דעתכם בנוגע להתלבטות שהיא מציבה בפניי.

להמשך קריאה…

נערך על ידי לקסי
תגיות: , , , , ,

2 תגובות

 1. הראל לייבוביץ :

  בעבר הוזמנתי לדיון בוועדת החינוך של הכנסת, בנושא "פרלמנט הנוער". היו"ר מלכיאור דאז, היה נלהב להקים גוף של בני נוער בתוך הכנסת הקיים בחלק מהפרלמנטים האירופאים. היה דיון באורך שעה סביב הרעיון שהכל תמכו ואמרו שזה יהיה "מאוד נחמד". בסוף לא קרה עם זה כלום. והכנסת ממש לא התפזרה שבוע אחרי הדיון, היה למלכיאור המון זמן להמשיך לקדם את היוזמה.

  הגעתי למסקנה שדיונים בוועדות הכנסת שעוסקות בנושאים שב"אוויר" ולא בבעיות עכשוויות , הם לרוב דיוני סרק שנועדו למלא את סדר היום…
  גם במקרה הנ"ל נושא הדיון מאוד כוללני ומה כבר יכול לחדש?

  אם יש לך זמן פנוי ואתה מעוניין להיות מעורב בעשייה הפרלמנטרית גם אם הסיכוי שאכן יתפתח מהדיון הזה גם מעשים ולא רק דיבורים, מציע שתלך. תהיה לך גם הזדמנות לזרוק שם הערה שהדיון כללי מידי ועושה רק טוב לקלדנית הפרוטוקול.

 2. ק. טוכולסקי :

  אני האחרון שיגיד כאן שמדיונים כנסת תמד יוצא משהו אבל מספיק שתזכרו בפוסט משבוע שעבר על הדיון בוועדת הסמים ותראו שאם יש יו"ר נחוש שמתמסר לטיפול בנושא דברים זזים. יובל דרור לא רוצה לבוא, שימשיך לכתוב פוסטים עם השפעה אפסית. בכנסת דברים באמת קורים.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.