חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

ניאו-ליברליזם והוצאות קשר עם הבוחר

נושאים עלו ברשת, פוליטי ב 17.03.09 6:00

בבלוגו האדם החושב פרסם נמרוד ברנע מאמר העוסק בתקציב הח"כים לקשרים עם הבוחרים, ולפיו חלק לא מבוטל מההוצאות מיועדות לרכישות פרטיות במסווה של "קשר עם הבוחר"

"אמנון מרנדה פרסם היום ב-Ynet ידיעה בשם ‘“קשר לבוחר” בכנסת: ג’י.פי.אס ורדיו דיסק‘. מהמרכאות סביב קשר לבוחר אנחנו למדים כי הכתבה לא באמת מאמינה כי ההוצאות הללו בעלות זיקה כלשהי לקשר עם הבוחר. ואכן, למרות שכדובר אני נתון לחסדיו של מרנדה, בחרתי לגעת בפוסט הזה שהוא הסנונית המבשר על בוא האביב בשלל ידיעות, כתבות, פוסטים, וטוקבקים על הוצאות קשר עם הבוחר. כותרת הכתבה: “לצורך “קשר עם הבוחר” הוציא הח”כ לשעבר אליהו גבאי מהמפד”ל את הסכום הגבוה מכל חבריו, יותר מ-93 אלף שקל – כולל יותר מ-14 אלף עבור מחשב נייד.” ומייד אנו למדים על היחס של הכותב לסוגיית הוצאות קשר עם הבוחר."

 לקריאת המאמר המלא של נמרוד לחצו כאן.

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , , ,

3 תגובות

 1. עמית-ה :

  אני חושב ששווה לקרוא את כל הפוסט בהחלט שווה.
  השיח הציבורי האנטי נבחרי ציבור, כאן וברוב העולם הדמוקרטי מצער מאוד.
  בשוק החופשי היד הנעלמה אף פעם לא הייתה, אבל בתחום החלשת הדמוקרטיה משימה קטנה ופשוטה ביחס, היא עובדת שעות נוספות.

 2. עמית-ה :

  ג'ונתן סוויפט במסעות גוליבר מכסח את כולם (לפני כמעט 300 שנים) כותב כך על הפוליטיקאים – When parties in a state are violent, he offered a wonderful contrivance to reconcile them. The method is this: You take a hundred leaders of each party; you dispose them into couples of such whose heads are nearest of a size; then let two nice operators saw off the occiput of each couple at the same time, in such a manner that the brain may be equally divided. Let the occiputs, thus cut off, be interchanged, applying each to the head of his opposite party-man. It seems indeed to be a work that requires some exactness, but the professor assured us, "that if it were dexterously performed, the cure would be infallible." For he argued thus: "that the two half brains being left to debate the matter between themselves within the space of one skull, would soon come to a good understanding, and produce that moderation, as well as regularity of thinking, so much to be wished for in the heads of those, who imagine they come into the world only to watch and govern its motion: and as to the difference of brains, in quantity or quality, among those who are directors in faction, the doctor assured us, from his own knowledge, that "it was a perfect trifle."

 3. נמרוד ברנע :

  תודה רבה על הקישור.
  אין לי שום בעיה עם חירות יצירתית ואם רצונה של מערכת 'עבודה שחורה' הוא לכנות את הבלוג שלי 'האדם החושב' היא מוזמנת לעשות זאת, אבל ברצוני רק לציין כי שמו הרשמי של הבלוג הינו 'האדם הסביר'. למרות שיכול להיות נחמד שיהיו לבלוג כינויים ובכל מקום ימציאו לו שם חיבה.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.