יואב לוי מתפטר מתפקיד יו"ר המשמרת הצעירה ברחובות

בעקבות דחיית העתירה שהגיש נגד ראשי סיעת העבודה ברחובות, למניעת הצטרפותם לקואליציה בראשות שוקי פורר, שכתב אישום חמור תלוי ועומד נגדו, מתפטר יואב לוי מתפקידו כיו"ר המשמרת הצעירה ברחובות 

כנגד שוקי פורר, שנבחר לראש עיריית רחובות, עומד כתב אישום פלילי חמור, בו הוא הודה במרבית הסעיפים. לאחר הבחירות המקומיות פנה יואב לוי לאהוד ברק, יו”ר העבודה, ולמזכ”ל איתן כבל, בדרישה למנוע מנציגי סיעת העבודה ברחובות לחתום על הסכם קואליציוני עם פורר, ובהמשך הגיש עתירה נגד ראשי מפלגת העבודה וראשי סיעת העבודה ברחובות שנדונה במוסד לבירור עתירות של מפלגת העבודה.

בעקבות דחיית העתירה* שלח יואב למעיין אמודאי, יו"ר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה, הודעה על התפטרות מתפקידו כיו"ר המשמרת הצעירה ברחובות.

 

 

לכבוד:

מעיין אמודאי

 

 

מעיין היקר, שלום

 

הריני להודיעך בזאת על התפטרותי מתפקידי כיו"ר המשמרת הצעירה ברחובות.

 

חשוב לי להדגיש שאין בהתפטרותי זו, בכדי להעביר ביקורת עליך או על מי מחברי המשמרת הצעירה הארצית. אני מכיר ומוקיר את כולכם.

 

מזה זמן רב שהיה בלבי לעשות את הצעד הזה, אך לא היה זה פשוט.

 

במהלך תקופת המלחמה ברצועת עזה הוקפא הקמפיין של המפלגה, אך כעת, מיד עם תום המערכה הצבאית, כאשר זה עתה הנצו ניצני הקרבות בשדה הפוליטי, אני מוצא לנכון שלא להמתין יותר, ולהודיע על התפטרותי.

 

אתה, מעיין, כיו"ר המשמרת הצעירה, מוכיח כי זה אפשרי להשפיע ולשנות גם כגוף צעיר בתוך המפלגה, ולראיה – התמודדותו של פואד על מקום ברשימה לכנסת, דבר אשר מנגנון המפלגה כולו, החל מהיו"ר, דרך המזכ"ל ועד למרבית חברי הועידה, ניסה למנוע. המנגנון כולו – מלבדך, ובכל זאת הצלחת. ועל כך מגיע לך ישר כח אמיתי.

 

שנהיה בטוב,

 

יואב לוי,

רחובות

 

 

העתקים

חברת הכנסת שלי יחימוביץ'

החב' לאה גבע, מזכירת הסניף של מפלגת העבודה ברחובות

החב' אמיר ירון, יו"ר סיעת 'העבודה' במועצת העיר רחובות

החב' ארז אבו, סגן יו"ר המשמרת הצעירה הארצית

חברים נוספים במשמרת הצעירה

חברים נוספים בסניף רחובות

עבודה שחורה

 

 

* לקריאת החלטת המוסד לבירור עתירות של מפלגת העבודה

 

Tags: , , , , , ,

One Response to “יואב לוי מתפטר מתפקיד יו"ר המשמרת הצעירה ברחובות”

  1. שושי הגיב:

    מפלגת שותפי הנאשם הישראלית

Leave a Reply