חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

המשטרה נגד אזרחיה פעילי המחאה נגד השחיתות השלטונית בפתח-תקווה

נושאים דמוקרטיה במדרון, עלו ברשת ב 18.08.19 1:13

המשטרה עצרה את שמחה לטמן ואת חבריה שהיו בדרכם למסיבת ט"ו באב באזור ביתו של היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. אז הגיעו חברים רבים המפגינים דרך קבע כדי לראות מה קורה עם חבריהם העצורים, החלו להגיע עורכי דין שאמורים לייצג את העצורים. שלושה סרטונים שהופצו באתרי פייסבוק על המתרחש והראשון בהם דבריה של שמחה לטמן

שמחה לטמן ממפגינות פתח תקווה מול בית היועץ המשפטי לממשלה מנדלבליט מזהירה מפני הפיכת ישראל מדמוקרטיה לדקטטורה, מזמינה אתכם להפגנה במוצ"ש בפתח-תקווה, מתארת את מעצרה על ידי המשטרה ללא סיבת עבירה. הסרטון לקוח מהפייסבוק של שמחה לטמן

Posted by ‎אורי נחמן‎ on Saturday, August 17, 2019

חנוך סער דיווח בפוסט הסרטון בפייסבוק של אהוד ברק:

אתמול בערב, ליל שבת, מספר אזרחים מבוגרים הוזמנו למסיבת ט"ו באב אצל אזרחית שגרה כמה בניינים מהבניין של מנדלבליט. האזרחית הזאת, כמו גם המוזמנים למסיבה, משתתפים בהפגנות כנגד השחיתות השלטונית של נתניהו וכנגד התנהלותו של היועץ המשפטי מנדלבליט בתיקים של ראש הממשלה.

לא להאמין, אבל האזרחים הללו שהגיעו למסיבת ט"ו באב, לא הורשו להגיע לבית החברה שארגנה את המסיבה וחלק מהם עוכבו או נעצרו והובהלו בניידות למשטרת פ"ת.

או אז הגיעו חברים רבים המפגינים דרך קבע כדי לראות מה קורה עם חבריהם העצורים, החלו להגיע עורכי דין שאמורים לייצג את העצורים, ומה שקרה אז הוא הלילה השחור ביותר בתולדות ההפגנות שלנו. עשרות עצורים, גרירה על הריצפה של עורכת דין, סבתא, כבילתה והשלכתה כפותה בכלוב המעצרים בתחנת המשטרה, מעצר של מיילדת וותיקה מבאר שבע, מעצר של העוזרת של אהוד ברק שהגיעה לראות מה קורה עם חברתה העצורה ולילה ארוך ארוך שכלל הסעת חלק מהחטייארים העצורים לכלא הדרים. טירוף שטרם נראה.

הנה הסרטון מתוך הפייסבוק של אהוד ברק. חבריהם של פעילי מחאת גורן נגד השחיתות השלטונית מפגינים מול תחנת משטרת פתח תקווה בעקבות מעצרם של פעילי המחאה ללא סיבה.

בושה לתקשורת הישראלית! שתפו עכשיו את הסרטון הזה, כי אין כיסוי רצוף מהשטח של אירוע שערורייתי בו המשטרה, בשליחות או בהשראת היועמש, עוצרת אזרחים. אוזקת עו"ד בפתח תחנת משטרה. מונעת מעו״ד של העצורים אינפורמציה וגישה אליהם. עוד מעט יעצרו גם אותו. מקומם!והעיקר – לא לפחד כלל!

Posted by ‎Ehud Barak – אהוד ברק‎ on Friday, August 16, 2019

הסרטון מתוך הפייסבוק של אורנה אנג'ל לאחר מעצרם של כמה מפעילי המחאה נגד השחיתות השלטונית בככר גורן בפתח תקווה ללא עילה.

Posted by Orna Angel on Friday, August 16, 2019

נערך על ידי דליה
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.