"עומדים ביחד" – אחד במאי לתמיכה בעבודה המאורגנת

תנועת "עומדים ביחד" מזמינה אתכם לציין את יום האחד במאי בפעולות הסברה בתחנות הרכבת בעד העבודה המאורגנת ונגד ההסתה של שר התחבורה והנהלת הרכבת כלפי ועד עובדי הרכבת

ביום ד', 1 במאי, נתייצב בכניסה לתחנות רכבת ברחבי הארץ, לפעולת הסברה ותמיכה בעבודה המאורגנת, על רקע המתקפה של הממשלה על ועדי העובדים ועל זכות השביתה.

לממשלה יש תכנית, להפוך את כל השירותים הציבוריים לבלתי-נסבלים, ולהפיל את האשמה על העובדות והעובדים. ברכבת ישראל, למשל, ההנהלה ושר התחבורה מסיתים נגד ועד העובדים, כדי להפיל עליהם את האחריות למחדלים של השלטון: הצפיפות ברכבות, הביטולים, התכנון הלקוי, והתקציבים העלובים. הממשלה מנסה לגייס דעת קהל ציבורית כדי להחליש את העובדים, ולאחר מכן – להפריט את הרכבת, לטובת בעלי-הון פרטיים.

באחד במאי הקרוב, בתחנות רכבת ברחבי הארץ, נגיע לתמוך בוועד העובדים, להשמיע קול נגד ההפרטה ונגד הפגיעה בעבודה המאורגנת, ולדרוש סדר עדיפויות ששם אותנו במרכז, במקום את הרווחים של חברות פרטיות.

מעוניינים להצטרף באחד במאי לפעולת הסברה בתחנת רכבת ליד מקום מגוריכם? מלאו את הטופס

פרטים בפייסבוק של "עומדים ביחד"

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , ,

2 Responses to “"עומדים ביחד" – אחד במאי לתמיכה בעבודה המאורגנת”

 1. החגב עמד יציב הגיב:

  אני תומך בתנועת "עומדים ביחד", תנועה שמחברת בין אנשי מרץ לחד"ש מתוך תקווה להניע גידול וסחף להבלים האדומים והאלימים שהם מטיפים אליהם…
  אני תומך ×›×™ אני מקווה שבקרב מצביעי מרץ נשארו עוד מעט אנשים הגונים וישרים שלא יסכימו לחבור לגורם פוליטי לא ציוני…
  מקווה לא להתבדות, כמו תמיד
  מיהו ×’'ון גאלט?! 🙂

 2. דן הגיב:

  אחד במאי במקורו היה יום חשוב לציון וללמידת לקחים לעתיד.
  למרבה הצער, יום זה, כמו גם האינטרנציונל הסוציאליסטי ואירועים וגופים אחרים, נחטפו על ידי הסובייטים וגרורותיהם במערב למטרות פוליטיות ואשר טימאו והשמידו, כנראה למשך הרבה דורות, את המהות המקורית של יום זה.

Leave a Reply