חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

יום כדור הארץ – מצעד מחאה נגד הנשיא טראמפ על הכחשת משבר האקלים

נושאים בריאות ואיכות סביבה, מידע על פעילויות ב 24.04.17 23:45

ישראל חייבת להיות אור לגויים וללחוץ על הממשל בוושינגטון לא לסגת מהתחייבויותיו בהסכם פריז. המצעד יתקיים ביום שישי 28 באפריל בשעה 10.00 יציאה משדרות בן ציון תל-אביב

יום כדור הארץ מלווה השנה במחאות בוושינגטון וברחבי העולם נגד מדיניות טראמפ.

ישראל מצטרפת למחאה בצעדה לעבר שגרירות ארה"ב  "טראמפ סכנה לסביבה"- 

יום שישי, ה-28/4/17, 10:00- יציאה משדרות בן ציון, ת"א

מור גלבוע, מנכ"ל מגמה ירוקה: "מדיניות ההכחשה של נשיא ארה"ב למשבר האקלים העולמי היא מקרה קלאסי של טיפש הזורק אבן לבאר ומשאיר לדורות של חכמים לנסות להוציא אותה.

למעלה מ 95% ממדעני האקלים בעולם טוענים כי משבר האקלים קיים והוא תוצאה ישירה של מאות שנות תיעוש ושריפת פחם ודלקים פוסיליים.  עצוב לראות את הבורות וחוסר האחריות שמפגין נשיאה של המעצמה המזהמת ביותר בעולם כנגד הסכנה הגדולה והמוחשית ביותר אתה מתמודדת האנושות כיום. טראמפ מדרדר את ארה"ב ואת האנושות כולה אל מחוזות חשוכים ואפלים.

אנחנו הדור היחיד שעוד יכול לעצור את הקטסטרופה שכבר מתרחשת בחלקים גדולים של העולם. אין לנו פריבילגיה לבזבז זמן יקר ערך על "פייק ניוז" ושקרים גסים. טראמפ יכול להכריז על עצמו כידיד ישראל, אך עבורנו הוא לא ידיד ולא מנהיג העולם החופשי, אלא ידידם של טייקוני הגז והנפט שממשיכים לזהם את כדור הארץ ולצבור את הונם תוך כדי פגיעה בחייהם ובריאותם של מיליארדי תושבי כדור הארץ. רוב מנהיגי העולם כבר הכירו במשבר האקלים והתחייבו לנקוט צעדי חירום אופרטיביים כדי לצמצם פליטות גזי חממה ולקדם אנרגיות מתחדשות.

היום, יותר מתמיד, ישראל חייבת להיות אור לגויים וללחוץ על הממשל בוושינגטון לא לסגת מהתחייבויותיו בהסכם פריז. מדיניות האקלים של ארה"ב משפיעה על העולם כולו ועלינו לדרוש, בנחישות ובתקיפות, שהממשל ימשיך במחויבות שלו למאבק במשבר האקלים. עלינו לוודא שישראל ומדינות נוספות בעולם לא ילכו בעקבותיו, ולכן ישראל חייבת להנהיג מדיניות אקלים אחראית ושאפתנית, ולאמץ את היעדים השאפתניים של המשרד להגנת הסביבה לקידום של 30% אנרגיות מתחדשות עד  שנת 2030 . אין לנו עוד כדור ארץ וזוהי החובה המוסרית והערכית של כולנו לדאוג לבטחונה ושלומה של האנושות לעוד דורות רבים".

לפרטים נוספים על מצעד האקלים בישראל: https://www.facebook.com/events/1896264567251618/

הודעה מאת "מגמה ירוקה"

נערך על ידי דליה
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.