חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

תמר זנדברג על חקירות ביבי

נושאים משפט ופלילים, פוליטי ב 15.01.17 0:15

ח"כ תמר זנדברג (מרצ) מגיבה על חקירות ביבי: מושחתים נמאסתם

חקירות ביבי מגיעות לשיא. עסקת השוחד עם מוזס, סיגרים ושמפניה ורודה, צוללות ועוד ועוזה כבר לא אוסף של אנקדוטות או שמועות. ראש הממשלה נתון בסדרה של חשדות כבדים בממעשים פליליים חמורים. הפרשיות האלה מתבררות לא רק בחדרי החקירות, אלא מתבטאות בפעילות עצמה של הממשלה, במעשים, בדרך.

ב-2016 ספרנו חמש פרשות שונות. כל אחת נראית כמו תחתית התהום. פרשת הצוללות שמדיפה ריח של ניגוד עניינים חריף על חשבון ביטחון ישראל מצד אחד ושימוש בכספי הציבור לקומבינות אישיות מצד שני. 12 פרשות – (8 מהן בתוך שנתיים!) מדיפות ריח של צחנה. זה כשאנחנו שמים בצד את שלל הפרשות של כוורת נתניהו, ההטרדות המיניות או הפרסומים על ההתנהלות האישית והלשכתית. לצפייה בכל הפרשיות לחצו כאן

ההשחתה הזאת היא השחתה מוסרית, והיא של כל הקואליציה. היא לא נמדדת רק בניסיונות השליטה הבוטים של נתניהו בכלי התקשורת, אלא בעקרון מוסרי של התערבות בתקשורת החופשית מאז לקח את תיק התקשורת. במו"מ הקואליציוני הוא לא וויתר על התיק הזה. הוא הכריח את כל חברי הקואליציה להתיישר לרפורמות בתקשורת. הוא תקף את אילנה דיין וטינף על רביב דרוקר. הוא הקים את התאגיד ואז ניסה לפרק אותו כי ״אנחנו לא שולטים בו״, ועכשיו פרשיית שוחד בוטה עם נוני מוזס.

זה לא רק התקשורת. אורח החיים הנהנתי של נתניהו והקשרים שלו עם בעלי הון שנחשפו הם לא רק שחיתות פלילית (וכן, מתנות יקרות ערך מבעלי הון זה פלילי). זה התבטא גם בשוד הגז למענו של תשובה או באמירה המנותקת אמרתי לכם לקנות דירות. נתניהו מנותק. חי חיים אחרים מאזרחי ישראל ולא רק שהוא לא מרגיש שהוא חייב להם דין וחשבון, הוא לפעמים מרגיש כאילו אנחנו חייבים לו איזה משהו. הקיסר הישראלי המסכן שנאלץ לישון בקראון פלאזה

רק אתמול נחשפו הקלטות של ח"כ מיקי זוהר סוחט את תקציב המדינה שלנו, שני ח"כים כבר נכנסו לתת עדויות במשטרה, ראש הממשלה תחת 2 חקירות פליליות ובדיקה משטרתית, תחקיר מפורסם בימים אלה על שר הבריאות. אפשר לאבד אמון במערכת בקלות, זה נכון, אבל אז באמת נפסיד. כי המערכת לא מקולקלת וישראל לא מקולקלת. יש פוליטיקאים ישרים ויש אנשי ציבור טובים ואיכפתיים ולמרות ההסתה, השנאה וההפרד ומשול – מדינת ישראל לא נמצאת איפה שביבי ובנט רוצים שתהיה, היא עדיין שפויה. הממשלה הזאת רעה ומושחתת, אבל אנחנו ננצח אותה.

נערך על ידי דליה
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.