עמיר פרץ – הודעה על התמודדות לראשות מפלגת העבודה

ח"כ עמיר פרץ (המחנה הציוני) כינס אתמול מסיבת עתונאים ובה הודיע על כוונתו להתמודד על ראשות מפלגת העבודה בעוד כחצי שנה. להלן ההודעה על ההתמודדות

בשנה האחרונה קיימתי מסע אל תוך החברה הישראלית על כל גווניה וראיתי את הסכנה האמיתית שיכולה לפרק את החברה שלנו. חומות הניכור , חומות השנאה , חומות בין העדות , חומות בן הדתות ,חומות בין הפריפריה למרכז, חומות שראש הממשלה ושריו דואגים לבטא בכל דרך כי זה משרת אותם פוליטית . לראות ולא להאמין איך שנאת חינם משרתת את השלטון.

מדינת ישראל מפולגת ומסוכסכת ,כאשר העוני אוכל כל חלקה טובה, מערכות השירותים לאזרחי הישראלי בשחיקה מתמדת , החלום לדירת מגורים הולך ומתרחק מהישג ידו של האדם העובד , מהישג ידם של הזוג הצעיר. מעמד הביניים שעובד בלי הפסקה , משרת בלי הפסקה ,קורס תחת הנטל של יוקר המחיה בישראל ויוקר הדיור. זו לא גזירת גורל ,זו תוצאה של מדיניות כושלת ומנוכרת אותה מוביל ראש הממשלה כבר שנים רבות.

ראש הממשלה באמצעות שריו  חסרי הרסן פועל בכל זירה אפשרית על מנת לפגוע בחופש העיתונות, בחופש הדיבור ובזכויותיהם של המיעוטים. יחד אתו ובעידודו חברי קואליציית הימין הקיצוני מצמידה את התואר "בוגד" לכל מי שעמדתו שונה מזו של הממשלה.

ממשלת נתניהו הפכה לחבורה של טוקבקיסטים שלוחי רסן המטילים צל כבד ומאיים על מהותה של הציונות.

אני חי בתוך עמי, כדרכי מאז ומתמיד אני מסייר ונפגש עם ישראלים מכל חלקי העם ובכל רחבי המדינה תחושה כל כך קשה ושסעים כאלה אני לא זוכר. אני לא יכול לשבת מנגד כאשר ארצי מדממת ופצעי אחי שותתים. לכן, החלטתי להתמודד על ראשות מפלגת העבודה מתוך מטרה להוביל את המאבק מול ממשלת נתניהו עד להחלפתה בממשלה אחראית בראשות העבודה.

תנועת העבודה והשמאל הישראלי, היו במרכז התחייה הציונית והקמתה של המדינה, והובילו את מדינת ישראל לעצמאות כלכלית וביטחונית. אנו פיתחנו את הארץ על ידי עבודה קשה ומתוך חזון שיש בו כבוד לאדם באשר הוא אדם. הבאנו עולים מכל קצוות תבל. אנו מרכזה ועמוד השדרה של החברה הישראלית.

מפלגת העבודה בראשותי תתייצב בגאווה ובראש מורם בראש גוש מרכז-שמאל ותוביל את המאבק בנתניהו עד להחלפת ממשלת הימין הקיצונית הזאת. אני מאמין באמונה שלמה שאני המועמד שיכול להביא למפלגת העבודה ציבורים נוספים להוסיף לעבודה ולגוש המרכז-שמאל קולות של מי שנמנעו מהצבעה כזאת בבחירות הקודמות ועל ידי כך להביא לניצחון.

אני מגיע עם ניסיון בכל תחומי החיים ועם היכולת להוביל את החברה הישראלית לריפוי פנימי ואת המדינה לעתיד טוב יותר. מנהיגות חייבת להתבסס על דוגמה אישית. כאשר אנו נעמוד בראש המדינה וננהיג אותה, החברה הישראלית תחלים ותפרח, הישראלים יזקפו את ראשם בגאווה, וביחד נשיב את מדינת ישראל למסלול ההצלחות.

יש מנהיגים שמגיעים עם חשבוניות , אני מגיע עם קבלות !!

מעולם לא עשיתי שימוש בקלף העדתי שאני דוחה את השימוש בו מכל וכל. תמיד הייתי גאה בהיותי יוצא מרוקו שגדל וחי בפריפריה ונשאר לגור בה עד היום. בית אבי ואמי היה זה שהעשיר אותי בערכים של סובלנות, ברדיפה אחר השלום ובשאיפה לטוב.

(אני מאמין במאבק מעמדי גם אם הוא תופס בטעות גוון עדתי. לא אוותר על המאבק למען שוויון בכל התחומים גם אם ינסו להאשים אותי בעדתיות לשמה. מתקיים כיום שיח מזרחי חדש וער שיוצא ממקום של כבוד עצמי וזהות. אני ער לו, קשוב לו והוא ממלא חלק ניכר ממחשבותיי. גם לשיח הזה יש חשיבות רבה לחברה הישראלית.)

ניסיון העבר מלמד כי יש לי יכולת לעמוד מול נתניהו, לתת לו "פייט", ואף לגבור עליו.

כמנהיג מפלגת העבודה אפעל ואביא לריפוי השסעים בחברה הישראלית, וכראש ממשלת ישראל אנהיג מדיניות של צדק חברתי הלכה למעשה, יחד נשיב את ישראל למסלול של חתירה להסדר מדיני ולשלום, שלצדם ביטחון ועוצמה וננהל מלחמת חורמה בעוני ובאי השוויון שפוגעים והורסים כל חלקה טובה.

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , ,

2 Responses to “עמיר פרץ – הודעה על התמודדות לראשות מפלגת העבודה”

  1. אלי סתוי הגיב:

    תושבי ישראל היקרים ,
    לאחר שניסיתם כבר למנות כראש ממשלה בולדוזר(אריק שרון) חובב מעטפות (אהוד אולמרט) מעופף טורס סגול שער ( בנימין נתניהו)
    מה דעתכם לשם שינוי מרענן לנסות ולמנות ,סתם בן אדם ראוי פשוט וטוב ,, עם שפם ,, כראש ממשלה !!

  2. רפי לאופרט הגיב:

    כבר ×”×™×” לנו ראש ממשלה שעסק במכירות פומביות של ארץ-ישראל (רבין ×–"ל) חתרן בתלי נלאה (פרס ×–"ל), מאצ'ו ללא קבלות (ברק) וכמה, וכמה מועמדים שאפילו לא הגיעו ל"גמר" – תודה, לא!

Leave a Reply