חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

סוהא מנצור, אם לארבעה מטירה, נרצחה ביום חמישי

נושאים משפט ופלילים, עלו ברשת ב 8.11.15 1:06

לזכרה של סוהא מנצור: מאות הפגינו בטירה נגד רצח נשים. סוהא מנצור, מורה ואם לארבעה מטירה, נורתה מטווח קצר ונמצאה ללא רוח חיים ביום חמישי. כשבוע קודם הגישה תלונה במשטרה על כך שחייה בסכנה. המפגינים, ביניהם ראשי ערים, חברי וחברות כנסת, קראו לפעול כדי להגן על נשים
מאת יעל מרום – שיחה מקומית

 סוהא מנצור

מאות, ביניהם חברי וחברות כנסת של "הרשימה המשותפת", ראשי ראשיות ערביות פעילים פוליטיים ואנשי ונשות ארגונים הפועלים נגד אלימות ולמען נשים, הפגינו היום (שבת) בצהרים בכיכר עיריית טירה בקריאה להפסקת האלימות ורצח נשים בעקבות רציחתה של סוהא מנצור, תושבת העיר.

ביום חמישי בלילה נמצאה בטירה גופתה של סוהא מנצור, מורה ואם לארבעה בת 39 מהיישוב. היא נמצאה ללא רוח חיים במכוניתה לאחר שנורתה מספר פעמים מטווח קצר. מנצור, מחנכת ופעילה חברתית, היתה מצויה בהליכי גירושין מבעלה השני שהפכו רשמיים יום לפני רציחתה. כשבוע לפני מותה הגישה תלונה למשטרה על כך שחייה נמצאים בסכנה. מקורביה מספרים כי זו היתה התלונה השלישית שהגישה מנצור, נגד בעלה לשעבר, וכמו בפעמיים הקודמות הוא נחקר קצרות ושוחרר. גם כעת, יומיים לאחר מציאת גופתה, הוא חופשי.

ראש עיריית טירה, מאמון עבד אלחי, שהיה גם הוא בין המפגינים גינה את הרצח ואמר כי "לא מספיק לגנות, אנחנו צריכים לעשות גם מעשה". הוא קרא למשטרה לפעול לאיסוף הנשק הרב המסתובב בישובים ערביים.

לקריאת הכתבה השלמה…

נערך על ידי לקסי
תגיות: ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.