postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » ממשלה של נוכלים ואופוזיציה עלובה

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

ממשלה של נוכלים ואופוזיציה עלובה

נושאים דעות, פוליטי ב 12.11.15 1:08

מול הגרועה בממשלות ישראל ממשלה של נוכלים צמאי דם ומשרתי הון עלובים אפילו לא מתייצבת האופוזיציה הגרועה בתולדות ישראל. עלינו האזרחים, לבדנו מוטלת החובה לצאת למערכה
מאת: ק. טוכולסקי

 

הרשו לי לברך את ראש ממשלת ישראל, על מועמדו לתפקיד ראש מערך ההסתה במשרד ראש הממשלה, ד"ר ברץ, הוא בהחלט מסית מקצועי שיוכל להיות נכס בעבור ראש ממשלה שמתמחה בטוויית ספינים. עצם מינויו של אדם כמו ברץ לראש מערך ההסתה במשרד ראש הממשלה הוא בעל חשיבות שכן הוא מבהיר מעל לכל ספק, מהי מהותו של מערך ההסתה. את מה שעושה הממשלה גם ככה אין איך יותר מדי מה להסביר, היא מוכרת את נכסי הלאום בפרוטות ונותנת לכל המדינה ללכת פייפן בזמן שהיא עושה ספינים ומחלקת לתאגידים את הגז. במשרד ראש הממשלה יש אחראי על מערך ההסתה שעוסק בהסתת שבטי ישראל זה בזה ואחראי על מערך הספינים שנועד לסחרר ולבלבל את שבטי ישראל כשהם לרגע לא חובטים זה בזה וגמרנו. רן ברץ הוא מסית מעולה, מתאים מכל לתפקיד שמעניק לו ראש ממשלה. הרי בממשלה שאינה ממשלה של נוכלים בראשות ארכי משרת הון כמו ביבי לא צריך מערך הסברה. לא צריך מאות סטודנטים שכותבים טוקבקים, לא צריך לשקר מבוקר עד ליל ולהמציא הסחות דעת מופרכות יותר ויותר. ולממשלה שיש לנו האיש מתאים כמו כפפה ליד, חבל שלא מינו אותו לשר ההסברה.

הממשלה הזו היא בהחלט העלובה בתולדות ישראל. צבע סגול לשיער כנראה חודר לקרקפת ומעוות את פעולת המוח אחרת קשה להסביר את רמות החידלון והטירוף של ראש הממשלה בכל מה שלא קשור לשוד הגז. המדינה כולה שרויה בפחד מפני סכינים וראש הממשלה שאם רק היה באופוזיציה היה מבטיח שהוא יטפל בהכול לא עושה דבר. בחסות האש והזעם הוא ממשיך לקדם את מכירת נכסי הגז של העם. מפעם לפעם כשהדם לא מספיק מסמא את עיני ההמון הוא שולח בנו ספינים, הוא בעצמו או אחד מנושאי כליו. בממשלה הזו השרים הכי חדלי אישים שמתנהלים בתחומים מסוימים כמו אדונים פיאודלים אדירים ובתחומים אחרים כמו נערי שרת כנועים ובסך הכול לא מצליחים להותיר שום חותם חיובי במשרדיהם. המשרדים עצמם הולכים ונהיים מוזרים יותר ויותר, מסוחררים ממשחקי הכיסאות של העברת סמכויות ואגפים ממשרד למשרד. סגני שרים סהרוריים מוסיפים למרקחה הזו שכל מה שמונע את התאדותה והתפרקותה היא תאוות השרידות הפוליטית של פוליטיקאים עלובי נפש ומשרתי הון.

מהצד השני הייאוש רק נעשה גדול יותר. מפלגת העבודה כבר ידעה תקופות של שפל. רק שהפעם זה כבר עובר כל גבול. הרצוג יו"ר שיודע שהוא אינו מסוגל לנצח מערכת בחירות עושה שמות במפלגה רק באהבה. מינוי מקורבים, ניפוח של הוועידה, תככנות עסקנית שמונעת מכל כוכבת או כוכב לזרוח. בדומה לביבי מעניינת את הרצוג רק הישרדותו רק שהוא אפילו אינו ראש ממשלה. הניסיונות הנואלים שלו לחקות את ביבי הפכו אותו לפארסה. השותפות שלו עם ליבני הולכת ומתגלה כנטל מכביד ומביך. בזמנו כתבתי שקדימה היא פגר ענק ששוכב בין האופוזיציה והקואליציה, מסתבר שככה ליבני עובדת ועכשיו העבודה על רשימתה שלפחות חלקה ראוי, הפכה לפגר שכזה. הקואליציה עלובה מאי פעם, אבל האופוזיציה אינה מתפקדת כאופוזיציה ואינה מהווה גורם מהותי. הסתמיות של חברי כנסת כמו איתן כבל, נחמן שי, אראל מרגלית ונוספים אינה בדיוק מה שימשוך אליו בוחרים.

אכלנו אותה. השוד הגדול בתולדות מדינת ישראל הולך ומתקרב ואין לנו מי שיוציאו המונים לרחובות. ממלכתיות הבוקים של שלי יחימוביץ אינה מושכת אליה אלא רק חסידים שוטים. ה"הנהגה" של הרצוג וליבני מביאה אנשים לשקוע באדישות. מול הגרועה בממשלות ישראל ממשלה של נוכלים צמאי דם ומשרתי הון עלובים אפילו לא מתייצבת האופוזיציה הגרועה בתולדות ישראל.

נשארנו לבד, המנהיגות אולי תצמח מהרחוב, אולי אדם כמו איימן עודה ישכיל להבין שאין טעם להסתגר בגטו של הרשימה המשותפת ויציב עצמו בראש מאבק אזרחי כולל, אולי הס"ד במפלגת העבודה יפסיקו להתנהל כמו סוליסטים מוכי ירח ויתגבשו למחנה ואף למפלגה שתפרוש מהמחנ"צ. אולי ואולי ובינתיים, השוד מתקרב והממשלה מנסה להסתיר אותו בספינים. נותרנו לבד, בלי מנהיגות פוליטית, בלי איגודים מקצועיים שיביאו לשביתה כללית, בלי התקשורת שקנתה את ספין ההסתה נגד חברת החשמל והלכה לה למקום אחר. בין ממשלה של נוכלים לאופוזיציה עלובה עלינו האזרחים, לבדנו מוטלת החובה לצאת למערכה.

נערך על ידי לקסי
תגיות: , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.